Skocz do zawartości

• thesimspl
  • instagram
  • facebook

Zdjęcie
- - - - -

The Sims 4 - nowości, dyskusje, itp.

TS4 thesims4 sims4 nowości dyskusje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 19:22

Dziś na facebooku i youtubie pojawił się mini zwiastun nowego dodatku, o którym już chwile spekulowano - The Sims 4 "Miejskie życie". Pełen zwiastun już jutro!

Dodatek zapowiada się całkiem ciekawie, aczkolwiek niewiele tutaj widać, tak więc z oceną poczekam do jutra :D

W razie jakby temat był w złym miejscu proszę Redakcję o przeniesienie :)

xYACnzv.png

#2 Meryam

Meryam

• 179 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 20:09

Logika EA - dodawać zwiastun zwiastunu

• Liv lubi to

Dołączona grafika

#3 Ilka King

Ilka King

• 103 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 12:42

Nowa grafika. Czyżby w końcu jakiś wartościowy dodatek? 

2gFQc.png

#4 Meryam

Meryam

• 179 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 18:48

The Sims 4 City Living releases worldwide for PC and Mac November 1, 2016!

From Willow Creek to Newcrest, your Sims have enjoyed life in the suburbs. The yard. The jogging. The large, luxurious houses. Don’t you think it’s time they move somewhere a little… busier? We agree, and that’s why we’re happy to announce The Sims 4 City Living Expansion Pack*, which releases worldwide on PC and Mac on November 1, 2016.

The Sims 4 City Living is set in the rich, diverse city of San Myshuno, a beautiful coastal city tucked up against the nearby mountains. You’ve never seen a city like this in The Sims! San Myshuno is packed with things to do and new people to see. Whether you’re playing basketball in the Spice District or meeting with friends after work at the Karaoke Bar for a raucous good time, there are new experiences around every corner.

Better yet, why not meet some friends and head to one of the new festivals? San Myshuno is full of dynamic street life, so whether you take a hot date to the Romance Festival, or geek out at Geekcon, there’s always something new to do. There are five different Festivals that can show up, giving you plenty to see from your apartment window.

tumblr_inline_odgcx59ST31rztx3r_540.jpg

Speaking of apartments, your Sim will need to find one once they move into San Myshuno! Apartments bring with them an assortment of interesting characters and quirks. Unlike houses, you’re more limited in what you can do (the landlord won’t be happy with you knocking out walls and building new bathrooms), but there’s a lot of gameplay found in the few hundred square feet of your Sim’s new apartment.

But don’t worry, not everyone who lives in the city is wanting for space. As you work your way up through one of the new careers (Politician, Critic, and Social Media), you can afford a stunning new penthouse on the top floor! Penthouses provide a totally different experience, and we can’t wait to tell you more about them in the coming months.

tumblr_inline_odgcxmomJh1rztx3r_540.jpg

We’ll be sharing so much more information in the near future. Before long, you’ll know everything there is to know about San Myshuno, apartments, Festivals, and more. Stay tuned and pack a small bag for the city. Your first apartment may be tiny!

Dołączona grafika

#5 Thixec

Thixec
  • 21 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 20:44

• Caesum lubi to

#6 Diana

Diana

• 132 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 21:04

Przyznam, że nawet nieźle zapowiada się ten dodatek. Trailer mi się podoba. Mieszkania na dachach wieżowców są super <3 Poprzednie dodatki totalnie mnie nie jarały, ale w tym widzę potencjał. Mam nadzieję, że nie okaże się być zmarnowany.

DB0w5Ty.gif

YOU KNOW HIS NAME

#7 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 22:21

Jak dla mnie 'Witaj w Pracy' było ok, 'Spotkajmy się' było do dupy, natomiast ten dodatek na zwiastunie prezentuje się świetnie i wydaje mi się być wart swojej ceny. Jest naładowany świetnymi rzeczami z poprzednich części, lecz także i takimi, których w poprzednich częściach nie było. Baaardzo wzbogaci czwórkową rozgrywkę.

No i ja przepraszam bardzo, ale ta klatka:
BuuOPQv.jpg
mnie chyba przekupiła. Ten widok! :wub:

xYACnzv.png

#8 Meryam

Meryam

• 179 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 08:32

Mi osobiście podoba się wizja tego ile dodatków z dwójki czy trójki łączy w sobie ten jeden dla czwórki. Dostajemy miasto, apartamentowce, co za tym idzie - mieszkania i apartamenty, wygląda na to, że jako dekoracje będą funkcjonować pociągi/metro, widziałam gdzieś w tle samochody, do tego wszystkie meble, ciuchy, kariery.

Przyznam się szczerze, że po ogromnym zawodzie na EA, ten trailer dał mi odrobinkę nadziei :P

• KUNDJEJ lubi to

Dołączona grafika

#9 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:06

Na originie jest bardzo fajna promocja -50% z  kodem 'ORIGIN50'! Trwa o ile dobrze pamiętam, do 22.09.16r. do godz. 19. Ja już skorzystałam i 'Zjedzmy na mieście' jest moje za 29,50 zł. Takie ceny to ja rozumiem :wub:

xYACnzv.png

#10 Caesum

Caesum

Administrator Techniczny

• 422 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 22:28

Oh wow! Czy to oznacza, że wreszcie będę mógł sobie wybudować prawdziwy wieżowiec, w którym będą mogli mieszkać różni simowie? Ten dodatek, przynajmniej ze zwiastunu, wygląda bardzo ciekawie!

#11 Charionette

Charionette
  • 276 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 12:42

Wygląda nieźle, kusi mnie wizja mieszkania w bloku, ale cała reszta dodatku mi się nie przyda. Chyba też nie kupię...czekam na cztery pory roku.

HNo5Vbt.png

Zaraza.  

#12 Hebe

Hebe

• 89 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 13:00

Ciekawe, ciekawe: http://simsvip.com/2...lence-its-fans/

Simgurudrake reminds me so much of Dolores Umbridge now

tumblr_inline_odo77t3T3L1smnh9o_540.png

Dołączona grafika

#13 orzechowo

orzechowo
  • 12 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 19:26

Cóż za profesjonalizm ze strony tej pani... Pozwala sobie na zbyt wiele.

#14 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 16:13

Warto też popatrzeć na opis dodatku na Origin:

Zabierz swoich Simów do miasta

Czy Twoi Simowie marzą o tym, by porzucić życie na przedmieściach? Spełnij ich marzenia, zabierając ich do miasta San Myshuno, gdzie czekają na nich intrygujące otoczenia, nowe mieszkania, ciekawe festiwale i wiele więcej. W The Sims™ 4 Miejskie życie Twoi Simowie poznają uroki i wyzwania związane z życiem wśród wielu sąsiadów. Wkrocz na nowe ścieżki kariery i spełnij marzenie o przeprowadzce z małego mieszkania do luksusowego apartamentu!

GŁÓWNE CECHY

Odkryj San Myshuno. To gęsto zaludnione miasto oferuje wiele unikalnych otoczeń, dzięki którym Twoi Simowie nigdy nie będą się nudzić. Wykaż się kreatywnością w Dzielnicy Sztuki lub śpiewaj w barze karaoke w Dzielnicy Mody. Udaj się na Targ Smaków, by rozegrać mecz koszykówki, lub zaproś znajomych na wspólny odpoczynek przy grach wideo w biurze na zamożnych przedmieściach.

Odwiedzaj pełne życia festiwale kulturowe. Festiwale to doskonały sposób na wzbogacenie przeżyć Twoich Simów. Mogą podczas nich podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach lub poznawać nowych znajomych. Weź udział w Wyzwaniu curry na Festiwalu Smaków lub podgrzej atmosferę na randce pokazem fajerwerków podczas Festiwalu Miłości.

Wprowadź się do mieszkania i zacieśniaj więzi z sąsiadami. Mnóstwo nowych sąsiadów oznacza bogactwo nowych relacji – zarówno tych dobrych, jak i złych. Twoi Simowie mogą zawierać nowe przyjaźnie i wdawać się w romanse, a nawet przekazać bliskiej im osobie klucz do ich mieszkania. A co z hałaśliwymi sąsiadami urządzającymi całonocne imprezy? Musisz samodzielnie zdecydować, jak sobie z nimi poradzisz. Jeśli nie chcesz wypowiadać im otwartej wojny, może lepiej się do nich przyłączyć?

Spełnij marzenie o przeprowadzce z mieszkania początkowego do luksusowego apartamentu. Wybór odpowiedniego mieszkania może okazać się nie lada wyzwaniem. Na początek wybierz miejsce, którego urok osłodzi walkę z potencjalnymi problemami, takimi jak karaluchy czy nieszczelne rury. Dzięki Twojej pomocy Twoi Simowie z czasem będą mogli zamieszkać w luksusowym apartamencie na najwyższym piętrze wieżowca, ze świetnym widokiem i gadającym sedesem!

Rozwijaj nowe, miejskie ścieżki kariery. Życie w mieście wiąże się z nowymi, interesującymi możliwościami rozwoju zawodowego. Twoi Simowie mogą zostać politykami i wygłaszać porywające przemowy, walcząc w słusznej sprawie. A może wolą bardziej wysublimowane zajęcie? Czeka na nich ścieżka krytyka kulinarnego i krytyka sztuki. Mogą też inspirować tłumy, pracując w mediach społecznościowych.

EDIT 22:19 :
Pojawił się nowy filmik opowiadający bardziej o blokach/apartamentach! Osobiście kopara mi opadła i już wyczekuje premiery :wub:

xYACnzv.png

#15 Ruda

Ruda
  • 95 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 15:00

Oh wow! Czy to oznacza, że wreszcie będę mógł sobie wybudować prawdziwy wieżowiec, w którym będą mogli mieszkać różni simowie? Ten dodatek, przynajmniej ze zwiastunu, wygląda bardzo ciekawie!

Wszystko bardzo fajnie, ale nie popadałabym w hurraoptymizm. Właśnie gdzieś doczytałam, że w apartamentowcach będzie można mieszkać tylko na nowym terenie, który dojdzie wraz z dodatkiem, plus: opcja budowania własnych budynków jest niemożliwa  <_<

SimGuruNeel has confirmed some information about Apartments in The Sims 4 City Living. Basically, if you planned to expand Apartments beyond the world of San Myshuno, you’re in for some bad news. He confirmed that not only will we be completely out of options to build an apartment from scratch (like in The Sims 2 Apartment Life), but we also won’t be able to place apartments outside San Myshuno.

Tym "niusem" zniechęcili mnie do kupna kolejnego dodatku. Brawo! <3

EDIT: Link do artykułu

Zajrzyj na WATTPAD i poznaj jego historię.

gallery_57_14_53520.gif

#16 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 17:35

Zgadza się, zdaje się, że nie będzie wgl możliwości budowania własnych apartamentów. Ponadto:
- istnieje 20 cech parceli, max 3 na jedną,
- w bloku będzie chyba do 4 mieszkań (przeważnie 2/3) i będą je chyba mogły zamieszkiwać też nasze rodziny,
- można odwiedzać sąsiadów z bloku po ekranie ładowania,
- niektóre mieszkania mogą być podatne na trzęsienia ziemi,
- skrzynka elektryczna i instalacja wodna są nietykalne - nie da się ich usunąć ani zmienić miejsca położenia,
- na każde otoczenie przypada więcej niż tylko 3 budynki,
- edycja ścian i drzwi jest możliwa, ale tylko w przypadku tych wewnętrznych,
- mieszkania można tylko wynajmować.

źródło

xYACnzv.png

#17 Vipera

Vipera
  • 11 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 12:47

Okey, czyli w nowym dodatku dochodzą bloki, a ja jestem ciekawa, czy wraca otwarte miasto, jak w TS3, czy nadal siedzimy tylko w swoim ogrodzie? Trailer naprawdę wygląda ciekawe (o ile sobie nie przypomnę, że po nowym patchu mogę zobaczyć w parku ciężarnego faceta lub transwestytę), trochę sugeruje jakoby można było biegać po ulicach.

Ogólnie dużo musieliby zrobić, żeby zachęcić mnie do gry. Po kupieniu podstawki zagrałam dwa razy, a po zobaczeniu dzieciaka w wieku szkolnym wyskakującego z kołyski, pożałowałam wydanych pieniędzy. Dodatki też nie wniosły do rozgrywki nic ciekawego i gra nada wygląda jak demo...

#18 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:57

Biorąc pod uwagę fakt, że SimGuru powiedzieli, że na każde otoczenie przypada co najmniej 3 parcele, wnioskuję, że otwartego świata nie będzie, w sumie w tej generacji już nawet się go nie spodziewam, ale zapewne pozostaje otwarte otoczenie po zjechaniu windą na dół.

xYACnzv.png

#19 Meryam

Meryam

• 179 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 16:08

Eeeeeee no to nara jak się nie da budować. Ja się nakręciłam, że wybuduję zajebisty blok, że urządzę sobie wszystko w jednym stylu, a oni takie coś? Eh, EA... potraficie zniszczyć ten promyk nadziei jaki sami mi daliście. Brawo.

Dołączona grafika

#20 Vipera

Vipera
  • 11 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 19:10

Moja przygoda z TS4 skończyła się w momencie, gdy usłyszałam o tym patchu lgbt, który wcisnęli po kryjomu. Ogólnie spodziewałam się czegoś super, a cofnęli serie do poziomu TS1

Szczerze się dziwię, że ta gra ma jeszcze wzięcie >.<

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: TS4, thesims4, sims4, nowości, dyskusje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych