Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

PMSW - Regulamin i pytania

konkurs PMSW Pokaż Mi Swoje Wnętrze SimsWeb.PL

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:17

gallery_3_31_11575.png

W życiu każdego człowieka przychodzi taki dzień, kiedy trzeba opuścić rodzinne gniazdo by zacząć żyć na swoim. Żegnajcie obiadki mamusi, pora samemu nauczyć się gotować, prać i odkryć drogę do spożywczaka. Nasz sim miał przynajmniej to szczęście, że dekorator wnętrz sam zadbał o wystrój jego mieszkania.

Waszym zadaniem będzie urządzić piętrowe mieszkanie dla dorosłego kawalera.

Regulamin:

1. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik SimsWeb.PL, posiadający grę The Sims 1The Sims 2The Sims 3 bądź The Sims 4.

2. Konkurs polega na urządzeniu mieszkania dorosłego, samotnego sima-artysty. Wymagane są takie pomieszczenia jak: sypialnia, kuchnia, łazienka, salon. Oczywiście pomieszczeń może być więcej.

3. Prezentacja musi zawierać od 1 do 3 zdjęć każdego pomieszczenia.

4. Dodatkowo każdy uczestnik zobowiązany jest przesłać mi rzut swojej bryły na której będzie pracował, żebym miała pewność, że wymiary się zgadzają.

5. Zabronione jest modyfikowanie zewnętrznych ścian bryły. Wewnątrz róbcie, co chcecie

6. Dozwolone jest używanie obiektów z internetu oraz modów poprawiających grafikę.

7. Dozwolona jest również delikatna obróbka zdjęć w programie graficznym, czyli drobne "zabiegi kosmetyczne" typu wyostrzanie, rozjaśnianie czy nasycenie kolorów. Niech jednak po tych zabiegach będzie widać, że to wciąż zdjęcie z gry.

8. Konkurs nie jest anonimowy, dlatego prace należy zamieszczać w specjalnym temacie.

9. Nagrodą w konkursie jest ranga Guru Architektury na okres 1 roku.

10. Prace należy nadesłać do 14.05.2017 r. do północy.

11. Następnie rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 19.05.2017 r. do godz. 23:00, po czym zostaną ogłoszone wyniki.

Bryła:

gallery_3_31_111976.jpg

gallery_3_31_113528.jpg

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Administracja SimsWeb.PL

• Meryam lubi to

#2 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 10:35

Fundamenty/balkony/tarasy itd. są dozwolone?

Dołączona grafika

#3 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 11:06

Tak, ale pamiętajcie, że oceniane jest tylko wnętrze mieszkania. Możecie zadbać o ładny widok za oknem, ale ogólnie zdjęć z zewnątrz nie zaliczam do prezentacji gwoli ścisłości ;)

#4 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano 06 maj 2017 - 19:27

Czy pomieszczenia muszą być widocznie wydzielone? Chodzi mi o to, czy koniecznie muszę robić oddzielną kuchnię od salonu, czy może to być jedno pomieszczenie?

tumblr_os0kp6Jyup1vf964ao2_1280.png

#5 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 06 maj 2017 - 21:06

Może być jedno pomieszczenie  :)

• Meryam lubi to

#6 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 13 maj 2017 - 22:54

Termin nadsyłania prac przełożony do 14 maja do północy. 

#7 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 20 maj 2017 - 23:05

Niniejszym ogłaszam, że... zwycięzców mamy dwóch!

RAINBOW

HEBE

Jako że dogrywka nie wyłoniła ostatecznego laureata konkursu, obie użytkowniczki otrzymują rangę Guru Architektury na okres jednego roku.

Postanowiłam również, że Meryam otrzyma rangę Sims Designer na okres pół roku.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i dziękuję za udział :)

#8 Rainbow

Rainbow

• 126 postów

Napisano 21 maj 2017 - 10:09

myślę że to było najlepsze wyjście, bo jakby była dogrywka albo jeszcze jedno przedłużenie czasu to znowu by się znalazł jakiś śmieszek, który by robił remis :D
choć osobiście mi głupio, że też trochę wygrałam, bo w końcu jestem adminem i nie powinnam :P ale to Kędziorek zarządziła :D
cieszę się, że mój dom się podobał też, nie sądziłam, że będę mieć nawet jeden głos ;d
dziękuję i gratuluję współzawodniczkom :D

JMgD9Fa.png

XD

#9 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 21 maj 2017 - 10:17

Pewnie, że zarządziłam.  Status na forum nie ma znaczenia przy demokratycznym głosowaniu :D A wszystkie prace były i są dobre :)

#10 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano 21 maj 2017 - 11:06

Gratuluję dziewczyny, świetne prace! <3 No i bardzo dobrze, że jest dwóch zwycięzców, absolutnie na to zasługujecie <3
A sama dziękuję za oddane głosy, jest mi niezmiernie miło :D Co do rangi to ogromne zaskoczenie, ale także wielkie dzięki, totalnie się nie spodziewałam <3

tumblr_os0kp6Jyup1vf964ao2_1280.png

#11 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 21 maj 2017 - 18:55

Jej! Dzięki za głosy i gratuluję Rainbow i Mery, wasze prace były zacne, rangi jak najbardziej zasłużone (y)

Jakby była kolejna dogrywka bym heheszkowała :P

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: konkurs, PMSW, Pokaż Mi Swoje Wnętrze, SimsWeb.PL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych