Skocz do zawartości

• thesimspl
  • instagram
  • facebook

Zdjęcie

Robię budynki czasem, np H&M

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 video

video
  • 8 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 01:57

INIpy9B.png

47wkYtL.png

r5quiRI.png

xsjmfi0.png

hvwMgJt.png

kgp3uys.png

• smisiv i aesthetea lubią to

#2 Meryam

Meryam

• 216 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 09:37

Ej fajne to! Jedyne zastrzeżenie jakie mam to takie, że budynek z zewnątrz wydaje się... "płaski". Wszystkie ściany są jednolite, mało roślinek, mało urozmaiceń. W środku - bajka, chociaż ten sufit powoduje, że wnętrze wydaje się mniejsze i bardziej przytłaczające, tym bardziej, że podłoga też jest tego samego koloru, i ściana również - trochę to zbyt wiele ;)

Ale ogólnie podoba mi się i chciałabym mieć coś takiego w swojej grze :D

• video lubi to

tumblr_os0kp6Jyup1vf964ao2_1280.png

#3 video

video
  • 8 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 17:21

Ej fajne to! Jedyne zastrzeżenie jakie mam to takie, że budynek z zewnątrz wydaje się... "płaski". Wszystkie ściany są jednolite, mało roślinek, mało urozmaiceń. W środku - bajka, chociaż ten sufit powoduje, że wnętrze wydaje się mniejsze i bardziej przytłaczające, tym bardziej, że podłoga też jest tego samego koloru, i ściana również - trochę to zbyt wiele ;)

Ale ogólnie podoba mi się i chciałabym mieć coś takiego w swojej grze :D

Dzięki! W końcu naszła mnie wena żeby poprawić. I tak - zmieniłem trochę dekoracje z zewnątrz, drzewka, ławki, itp. Ograniczyłem występowanie drewnianej podłogi, jednak na suficie nie zmienię, podoba mi się jak się łączy ze ścianą, lubię spójność. Z zewnątrz nie chcę przemalować, ta biała cegła wygląda tak trochę retro, inaczej, nie wiem jak to określić. Można też pobrać budynek, nie ma tam jakoś dużo cc, nie ręczę jednak, że wszystko się dobrze ściągnie. Pozdrawiam :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych