Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie
- - - - -

W które simsy grasz najczęściej?

TS1 TS2 TS3 TS4 The Sims The Sims 2 The Sims 3 The Sims 4 seria dodatki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Ankieta: W które części simsów grasz? (15 użytkowników oddało głos)

W które części simsów grasz?

1. The Sims (4 głosów [11.11%])

Procent z głosów: 11.11%

2. The Sims 2 (14 głosów [38.89%])

Procent z głosów: 38.89%

3. The Sims 3 (4 głosów [11.11%])

4. The Sims 4 (7 głosów [19.44%])

Procent z głosów: 19.44%

5. FreeSO (4 głosów [11.11%])

6. The Sims Historie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

7. The Sims Średniowiecze (2 głosów [5.56%])

Procent z głosów: 5.56%

8. Inne (1 głosów [2.78%])

Procent z głosów: 2.78%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Caesum

Caesum
  • 504 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 08:17

Pytanie takie jak w nazwie tematu. :) Którą część simsów uważacie za najlepszą, i w które gracie najczęściej? Ankieta jest wielokrotnego wyboru, więc możecie wybrać co tylko chcecie. Jeżeli grasz w jakieś simsy, które nie są podane w ankiecie, napisz o tym w poście. Wyniki pomogą nam w określeniu, która część simsów wymaga największej uwagi na forum.

Jeżeli chcecie, możecie również przy okazji dodać, jakie nowe działy/tematy/posty chcielibyście zobaczyć związane z waszą ulubioną serią. :)

Ja od siebie dodam, że najbardziej i namiętniej gram w pierwszą odsłonę simsów oraz FreeSO. Jest coś w jedynce, co absolutnie wciąga w rozgrywkę. Może to ten humor, może stosunkowo realistyczna grafika czy przepiękne mebelki. No i świetna oprawa dźwiękowa, szczególnie muzyka, która jest niesamowita. Zacząłem grać w TS1 jeszcze w szkole podstawowej. Teraz jestem na studiach i nadal nie znudziłem się rozgrywką.

Zaraz potem FreeSO, które jest po prostu jedynką online. Świetnie się w to gra, polecam każdemu.

No i na koniec The Sims 2, choć tu przyznam szczerze, że najbardziej interesuje mnie tylko budowanie domów i tworzenie postaci. No i oczywiście pisanie fotostory. Gameplay jakoś nigdy mnie nie wciągnął, czegoś mi tu brakowało z jedynki.

#2 Szyszul

Szyszul
  • 3 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 15:04

Zdecydowanie dwójka. Cudowny wygląd, świetne interakcje, wiele możliwości. Nawet jak mi się niby znudzi, to następnego dnia włączam je z nową energią.

W jedynce zapewne coś bym widziała, bo byłam oczarowana grając w podstawówce na informatyce, jednak rodzice nie mieli kasy aby ją kupić. Teraz jest mi już trudno się przekonać do tej grafiki.

Trójka to dla mnie najgorszy szajs jaki wyszedł, nawet same simy wyglądają jakby wołały "kill me pls". Żałuję wyrzuconych w błoto pieniędzy w premierę.

Czwórka ma u mnie wielkiego plusa za tak rozbudowany CAS, jednak sama rozgrywka już tak nie wciąga. Zrezygnowałam z tej części po tym, jak zaczęłam mieć problemy z odpalaniem (jednego dnia normalnie je wyłączyłam, następnego nie chciały się włączyć i jakiś błąd wyskakiwał). Odinstalowałam i rzuciłam w kąt.

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: TS1, TS2, TS3, TS4, The Sims, The Sims 2, The Sims 3, The Sims 4, seria, dodatki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych