Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Poprawiona mobilna wersja forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Caesum

Caesum
  • 504 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 10:35

Poprawiłem wygląd mobilnej wersji forum. Powinien być teraz nieco przyjemniejszy dla oka i bliższy wersji PCtowej. Dalej nie umiem dodać shoutboxa, ale postaram się coś z tym zrobić.

Jeśli zauważycie jakieś błędy w wyglądzie mobilnej wersji forum to zgłaszajcie je tutaj. :)

EDIT: A i jeszcze ważne pytanie dla ludzi przeglądających forum przez komórki: czy korzystacie z jakiś zewnętrznych programów do przeglądania for, czy tylko z przeglądarki?

gallery_2_1_72339.png

#2 Charionette

Charionette
  • 327 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 17:32

Temat Niny wyświetla mi się dość dziwnie ;)
http://simsweb.pl/up..._5_41_26542.png

441Z4t1.png

#3 Caesum

Caesum
  • 504 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 17:51

^ Wina postu, nie layoutu. Nina14 dała jakiś zupełnie dziwny bbcode intent(?), którego forum nie obsługuje. Poprawione.

#4 Caesum

Caesum
  • 504 postów

Napisano 01 październik 2017 - 11:26

Od dzisiaj można przeglądać shoutboxa również w wersji mobilnej. Ze względu na jęki i żale administratorek ( ;) ) uznałem, że dodam taką opcję. Jak na razie można wyłącznie przeglądać, pisanie dalej nie działa. Nie mam pojęcia czemu, autor modyfikacji też nie wie, więc pewnie trochę potrwa zanim wpadnę na jakiś pomysł.

• Kędziorek, Paździoch Menda Złośliwa i Nina14 lubią to

#5 Charionette

Charionette
  • 327 postów

Napisano 07 październik 2017 - 18:44

Nie wiem czy ten problem jest tylko u mnie, ale po uruchomieniu pełnej wersji na telefonie nie mogę edytować swoich wiadomości w shoutboxie ;)

441Z4t1.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych