Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Propozycje, uwagi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano 17 grudzień 2016 - 19:55

niech mi ktoś wyjaśni

czEMU NIE MOGĘ USUNĄĆ WŁASNEGO POSTA

• Hanka Milanka lubi to

tumblr_os0kp6Jyup1vf964ao2_1280.png

#42 Caesum

Caesum
  • 496 postów

Napisano 17 grudzień 2016 - 21:10

Domyślnie system forum nie pozwala na usuwanie postów. Właściwie to nawet nie widzę opcji, żeby można było to ustawić tak jak np. na TheSims.PL. A o jaki post dokładnie chodzi?

#43 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 09:34

Nie no dobra, jak sie nie da to trudno, może ten post zostać XD

Ale no trochę byłam w szoku jak zobaczyłam że się nie da, bo na FTS zawsze można było :(

#44 Caesum

Caesum
  • 496 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 17:35

Widzę, że w ACP jest jakaś opcja ukrywania postów i tematów. Sprawdzę jak dokładnie działa i jeśli będzie to podobne do tego, co mamy na FTS, wtedy uruchomię i dam znać. :)

• Meryam lubi to

#45 Caesum

Caesum
  • 496 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 16:00

^ Do tego jeszcze wrócę. Ale na razie inna sprawa:

W działach pytania/problemy jest możliwość ustawienia najlepszej odpowiedzi, jednakże jak dotąd nie widziałem, żeby ktoś z tego korzystał. Pytanie więc do użytkowników: czy autorzy tematów mają widoczną taką opcję i mogą wybierać najlepsze odpowiedzi?

#46 kontrowersyjna kaczuszka

kontrowersyjna kaczuszka

• 85 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 16:26

Widać ! Tylko szkoda że wcześniej nikt  o tym nie powiedział :D

• Caesum lubi to

#47 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 14:57

Czy na forum pojawią się jeszcze jakieś konkursy czy coś? Od świąt na razie cisza, a zapowiadało się tak pięknie... :(

• Sewald lubi to

#48 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 21:24

A jakim konkursem bylibyście w ogóle zainteresowani? Organizacja to nie problem, ale warto się tu teraz wypowiedzieć co chcecie, bo konkurs, do którego się zgłoszą później dwie osoby nie będzie miał większego sensu ;)

#49 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 17:01

Ja osobiście popieram wszelkie konkursy architektoniczne i fotograficzne, te drugie nie tylko dotyczące simsów :P Jakieś konkursy graficzne też zawsze spoko???

Idk, cokolwiek tbh. Fajnie byłoby przywrócić 4Ż ale to po 1. raczej dopiero w wakacje, a po 2. patrząc na to ile osób się udziela to pewnie byłby raczej słaby zapał...

#50 Kędziorek

Kędziorek
  • 509 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 19:45

W takim razie na dniach pojawi się jakiś konkurs :) 4Ż, w ogóle konkursy drużynowe to niestety na tę chwilę trochę kiepski pomysł IMO. Uzbieranie ludzi mogłoby być trudne...

#51 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano wczoraj, 21:21

Od wczoraj, mniej więcej południa, nie otwierają mi się tematy na laptopie. Teraz piszę z telefonu. Fora otwierają się spoko, po czym gry próbuje wejść w temat to ten ładuje się przez wieczność, i jedyne co się załaduje to niebieskie tło i nazwa tematu, nic innego się nie pojawia. Sprawdzałam też na innej przeglądarce i mam to samo, niezależnie czy jestem zalogowana. O co biega? :o

#52 Caesum

Caesum
  • 496 postów

Napisano wczoraj, 22:06

Wyjątkowo dziwna sprawa. Sprawdziłem u siebie i u mnie forum ładuje się dobrze zarówno w przeglądarce jak i na komórce. Piszesz, że dzieje się to u ciebie tylko na laptopie, tak? A na jakimś innym komputerze jest podobnie, czy działa w porządku?

Możliwe, że to twój laptop coś blokuje (AJAX? javascript?). Wyłącz na kilka minut osłony antywirusowe i zobacz, czy coś się zmieniło. Jeśli nie, to to nie jest problem antywirusa. Sprawdź również w ustawieniach przeglądarek, czy umożliwiają działanie javascript/ajax.

Jeśli masz oddzielny firewall, wyłącz i sprawdź. 

Ewentualnie może być to wina jakiejś modyfikacji. Może masz na obu przeglądarkach AdBlocka?

Możesz spróbować również wyczyścić cache przeglądarki i zobaczyć, co się stanie.

W innym razie zrób screena, jak to u ciebie wygląda, oraz uruchom tryb dla programistów w przeglądarce, a następnie pokaż, co wyświetla się w zakładce konsola oraz bezpieczeństwo (w Google Chrome kliknij na trzy kropki w prawym gównym rogu/więcej narzędzi/narzędzia dla programistów).

Dzieje się to dopiero od wczoraj?

#53 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano dziś, 00:00

Niestety nie mam innego komputera, żeby sprawdzić. Wyłączenie osłon nie zrobiło różnicy, tak samo AdBlock. W ustawieniach nic nie grzebałam ostatnio, wszystko jest jak należy. Wyczyściłam cache i to pomogło, ale tylko na Chrome, na Firefoxie dalej mam to samo (i nie wiem jak w Firefoxie włączyć te opcje...), a używam głównie Firefoxa.

Wygląda to tak:

tumblr_owhzr2IUtV1vf964ao1_1280.png

I tak przez dosłownie wieczność. Ostatecznie strona się JAKOŚ załaduje, ale włączyłam czasomierz, i zajęło to dokładnie 7 minut i 23 sekundy. Gdzie wcześniej ładowała się max w 5 sekund.

No i tak, dopiero wczoraj to się zaczęło dziać, a przynajmniej wczoraj to zauważyłam.

#54 Caesum

Caesum
  • 496 postów

Napisano dziś, 08:09

To jest bardzo dziwna sprawa, która właściwie nie powinna była się w ogóle zdarzyć, ponieważ nie wprowadzałem żadnych zmian w pecetowym skinie. Czy na mobilnym skinie na laptopie występuje ten sam problem?

Tutaj jest poradnik jak wyczyścić cache w firefox:

https://support.mozi...r-firefox-cache

#55 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano dziś, 09:25

Nope, na mobilnym skinie na laptopie wszystko jest cacy.
Cache na Firefoxie wyczyściłam, nadal to samo.

#56 Caesum

Caesum
  • 496 postów

Napisano dziś, 09:35

A co pokazuje konsola?

#57 Meryam

Meryam

• 227 postów

Napisano dziś, 14:55

Jeśli o tym mówisz, to nic (zaznaczyłam wszystko btw).

tumblr_owj5axLBRK1vf964ao1_1280.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Google (1)