Skocz do zawartości

  • instagram
  • facebook

Temat pomocy: Kalendarz


Kalendarz może być używany do zakładania wydarzeń widocznych dla innych użytkowników. Pokazuje również urodziny użytkowników. Kliknij zakładkę "Kalendarz" na górze strony, aby się tam dostać.

 

Korzystanie z Kalendarza
Skocz do...

Na górze kalendarza jest przycisk pozwalający na wybranie odpowiedniego kalendarza lub na szybką zmianę miesiąca. Aby zmienić miesiąc, kliknij na interesujący Cię miesiąc za pomocą rozwijanej listy i wciśnij "wykonaj".

Są tam również linki pozwalające na zmianę miesiąca na następny lub poprzedni.
 

Kalendarz oferuje trzy różne tryby wyświetlania, "Widok Miesiąca", "Widok Tygodnia" i "Widok Dnia".

 

Małe Kalendarze

Poniżej kalendarza są dwa małe kalendarze pokazujące poprzedni i następny miesiąc. Jeśli masz ustawiony widok tygodnia, zobaczysz mały kalendarz z obecnym miesiącem i podświetloną dzisiejszą datą.

Jeżeli dzień ma zaplanowane wydarzenie, kliknięcie na datę wyświetli informacje o wszystkich wydarzeniach tego dnia.

Możesz również wcisnąć przycisk next.png przy każdym tygodniu by zmienić widok kalendarza na ten tydzień.


Główny Kalendarz

Kalendarz, z którego obecnie korzystasz wyświetla się na środku strony. Dzisiejsza data zostanie podświetlona jeżeli przeglądasz obecny miesiąc.

Wydarzenia i urodziny będą wspomniane w tabelach. Kliknij na któryś z nich by zobaczyć detale wydarzenia. Jeżeli jest zbyt dużo wydarzeń, pojawi się link z możliwością zobaczenia wszystkich wydarzeń.


Dodawanie Nowych Wydarzeń

Podczas dodawania nowego wydarzenia zostaniesz poproszony o wpisanie daty początkowej i końcowej wydarzenia. Zostaniesz również zapytany czy wydarzenie jest powtarzalne i jeśli tak, to czy w każdy tydzień, miesiąc, czy rok.

Na koniec należy podać opis wydarzenia i wcisnąć przycisk "dodaj wydarzenie kalendarzowe".