Skocz do zawartości

  • instagram
  • facebook

Temat pomocy: Logowanie i Wylogowywanie


Logowanie
Gdy już się zarejestrujesz, możesz się zalogować za pomocą opcji "Logowanie>>" na górze strony.

 

W nowo otwartym oknie powinieneś wpisać nazwę użytkownika lub email, oraz hasło podane przy rejestracji. Jeżeli zaznaczysz opcję "zapamiętaj mnie", nie będziesz musiał się logować ponownie po wyjściu z forum. Ta opcja jest przydatna ale niepolecana, jeśli inne osoby mają dostęp do Twojego komputera lub jeżeli korzystasz z publicznego komputera.

 

Możesz również ukryć swoją nazwę użytkownika z listy online poprzez zaznaczenie opcji "logowanie anonimowe". Administratorzy wciąż będą mogli widzieć, czy jesteś zalogowany, jednakże inni użytkownicy już nie.

 

Kiedy jesteś gotowy, wciśnij "zaloguj się".

Gdy już zostaniesz zalogowany, powinieneś być automatycznie przeniesiony do strony, którą wcześniej przeglądałeś.

 

Możesz również użyć opcji logowania z pomocą Twittera lub Facebooka. W takiej sytuacji kliknij na wybrany przez ciebie przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.


Zapomniałeś jakie masz hasło?
Jeżeli zapomniałeś hasło, możesz kliknąć w przycisk "zapomniałem hasło" na stronie logowania. Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie możesz podać nazwę użytkownika i email, a forum wyśle Twoją pocztę nowe hasło lub link do jego zresetowania.

 

Jeżeli zablokowałeś swoje konto poprzez wpisanie złego hasła kilka razy pod rząd, musisz zaczekać aż konto zostanie odblokowane, zanim się zalogujesz. Jeżeli po określonym upływie czasu konto dalej jest zablokowane, skontaktuj się z administratorem.


Wylogowywanie
Żeby się wylogować, kliknij przycisk "wyloguj" na górze strony.