Skocz do zawartości

  • instagram
  • facebook

Temat pomocy: Użytkownicy


Lista Użytkowników
Lista użytkowników zawiera listę wszystkich członków społeczności. Aby ją zobaczyć, kliknij na zakładkę "użytkownicy" na górze strony.
 
Domyślnie użytkownicy są ukazywani w porządku alfabetycznym. Klikając na literę po lewej stronie listy możesz wybrać wyświetlanie użytkowników zaczynających się na wybraną literę. Możesz również zmienić kolejność wyświetlania za pomocą belki nad listą użytkowników.

Zaawansowane filtry
Aby wyszukać konkretnego użytkownika, wciśnij przycisk "cog.png zaawansowane filtry". Po wybraniu odpowiednich kryteriów wyszukiwania, wciśnij "wyświetl".

 

Profile

Możesz zobaczyć profil użytkownika poprzez kliknięcie na jego nazwę w każdym miejscu na forum. Tutaj możesz zobaczyć zawartość, jaka została przez niego dodana, jego informacje i sposób kontaktu.

Informacje o użytkowniku

Po bokach możesz zobaczyć zdjęcie profilowe użytkownika, jeśli zostało ono ustawione. Poniżej są opcje takie jak dodaj użytkownika do znajomych, wyślij prywatną wiadomość lub zobacz zawartość użytkownika. Są również informacje o jego reputacji oraz statystyki takie jak grupa użytkownika, od jak dawna przebywa na forum i inne.

Status

Status użytkownika wyświetlany jest w profilu użytkownika. Możesz zostawić tam komentarz i odpowiedzieć na status lub poprzedni komentarz.

 

By odpowiedzieć na własny status, otwórz menu użytkownika na górze strony i wpisz status w polu "co masz na myśli?".

Zawartość

Klikając na przycisk "zawartość", znajdujący się nad licznikiem reputacji użytkownika, możesz zobaczyć cały wkład użytkownika w społeczność forum. Sekcja ta pokazuje jednak tylko najnowszą zawartość. Aby zobaczyć całą zawartość użytkownika, użyj odpowiednich linków w sekcji informacji użytkownika na jego profilu.

 

Statystyki i Kontakt

W środkowej części profilu możesz zobaczyć informacje o użytkowniku, takie jak wiek i data urodzin. Możesz również zobaczyć jego dane kontaktowe.

 

Znajomi

Po prawej stronie profilu możesz zobaczyć znajomych użytkownika. Klikając na nazwę użytkownika zostaniesz przeniesiony do jego profilu.

 

Ocena

Możesz ocenić użytkownika za pomocą gwiazdek na górze profilu, pod nazwą użytkownika. Gwiazdy zmieniają kolor po najechaniu na nie. Nie możesz ocenić samego siebie. Możesz zmienić ocenę użytkownika w każdej chwili.