Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

[TS2]RMS Olympic

sims 2 ts2 the sims 2 dom statek olympic titanic 1910 1912 vintage

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 15:19

No tak, jak zwykle swoje pierwsze fotostory zrobiłem począwszy od zrobienia kilku co ważniejszych lokacji. Jak w przypadku Alice Waters pomieszczenia robiłem całe, ale w końcu tylko ich niewielka część jest widoczna na zdjęciach. Dlatego też uznałem, że znowu zrobię temat, w którym zamieszczę to, co nie było całkiem widoczne w fotostory:

---

Zaczniemy więc od pierwszego pomieszczenia widzianego w "Maskaradzie", Czytelnię Pierwszej Klasy. Jest to pomieszczenie, które służyło za alternatywę palarni dla kobiet. Mogły tam usiąść, poczytać bądź porozmawiać, pisać listy.

0wgFRlD.jpg

Z tego pomieszczenia wychodziło się na długi korytarz, którego koniec otwierał się na klatkę schodową, taką samą jak na siostrzanym statku Olympica - Titanicu. Klatka ta była połączeniem najróżniejszych stylów architektonicznych takich jak angielski William & Mary czy Ludwik XIV.

Nd3qoGR.jpg

ggqBw8V.jpg

Jednakże to nie piękne sale są najważniejsze na tym transatlantyku, tylko jego kabiny, które jak na początek XX wieku były pierwszorzędnym przykładem luksusu.

URXLOvw.jpg

q38bzdd.jpg

cXC1tZ6.jpg

A na koniec, na pożegnanie, pokażę zdjęcie typowej damy salonów, zajmującej jedną z tych kabin. Jej imię brzmi Jennifer McQuillen(by Liv) i podróżuje tym statkiem wraz ze swoją przyjaciółką, Lynette Leatherby.

Y8V8CvB.jpg

I to wszystko. Mam nadzieję, że choć trochę podobał się wam mój drobny pokaz statku. Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak to wygląda w samym fotostory - zapraszam do tematu. :)

• Paździoch Menda Złośliwa i Shiver lubią to

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sims 2, ts2, the sims 2, dom, statek, olympic, titanic, 1910, 1912, vintage

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych