Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

TS3 - FAQ, pytania i odpowiedzi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 13:48

Tutaj możecie zadawać pytania o TS3 bez potrzeby zakładania osobnego tematu.

Dołączona grafika

#2 Diana

Diana

• 168 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 14:00

Czy warto aktualizować grę z 1.63 do najnowszej wersji? Nie chcę tracić czasu i ryzykować, że coś mi się popsuje po drodze, jeśli łatka to byle co.

MC, what time is it?

hWUljo9.gif

I've lost my f--king memory

#3 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 17:43

Nie powiedziałabym. Aktualizacja do 1.69 jedynie wprowadza możliwość wyłączenia niektórych dodatków przed grą - jeśli masz problem z wydajnością gry może się przydać, ale tylko wtedy, gdy jesteś gotowa zrezygnować z funkcji, które umożliwiają rozszerzenia. Poza tym nie będziesz mogła już uruchamiać gry bez dostępu do Internetu oraz nie będzie można dłużej włączać gry z pominięciem launchera.

• Diana lubi to

Dołączona grafika

#4 Diana

Diana

• 168 postów

Napisano 11 październik 2016 - 18:57

Ręce mi opadają...

Zaktualizowałam sobie przed ostatnim graniem Origina, bo chciałam zarejestrować dodatki na wypadek, gdyby zniszczyły mi się płyty. Wszystko było dobrze, dziś chciałam zagrać, na początku oczywiście odpala się ten po-cholerę-komu-potrzebny Origin... i nie chce mi przyjąć hasła, choć wpisuję je dobrze! Przez to w ogóle nie mogę włączyć gry! Co z tym szajsem zrobić...? Da się jakoś ominąć logowanie do tego gównianego serwisu? Odzyskanie hasła w tej chwili nie wchodzi w grę, przez najbliższe parę dni nie będę miała dostępu do kartki, na której zanotowałam maila, do którego przypisane jest konto.

MC, what time is it?

hWUljo9.gif

#5 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 11 październik 2016 - 22:15

Może najpierw spróbuj zalogować się na thesims3.com (na tych samych danych logowania co do Origin). Sprawdzisz przy okazji czy hasło jest poprawne. Jeśli tak wejdzie, to proponuję spróbować włączyć grę offline. Albo zrobić downgrade gry, aby nie żądała Origina.

Dołączona grafika

#6 Diana

Diana

• 168 postów

Napisano 12 październik 2016 - 13:51

Okej, cudem udało mi się dokopać się do maila i ustaliłam nowe hasło - stare na bank było dobre, nie mam pojęcia, czemu wynikł taki problem - aczkolwiek i tak chciałabym omijać origina przy graniu, bo i tak go zaraz potem wyłączam... Jak zrobić ten "downgrade", o co chodzi?

MC, what time is it?

hWUljo9.gif

#7 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 12 październik 2016 - 17:28

Downgrade to zmienienie wersji gry na starszą. Pobierz sobie jakąś starszą aktualizację (np. 1.57), zainstaluj jak zwykły .sims3pack, odłącz komputer od Netu i sprawdź czy gra nadal będzie żądała logowania od Origin.

• Diana lubi to

Dołączona grafika

#8 Diana

Diana

• 168 postów

Napisano 12 październik 2016 - 17:47

Tak myślałam, że o to chodzi, ale raczej to nie pójdzie - mam tę nowszą wersję gry z 2011 chyba (ta z nową okładką), ona żąda Origina już od początku, choć wersja aktualizacji jest niska. Z tego, co jeszcze wcześniej wyczytałam w internecie, wychodzi, że tylko grając w pierwszą wersję z 2009 można jakoś wykopać Origina. Mimo wszystko miałam nadzieję, że da się zrobić coś innego... Jest tyle różnych modów do gry, a jednak nikt nie wymyślił, jak można pozbyć się tego wkurzającego programu.

No nic, idę korzystać z gry, póki wszystko działa :) Dzięki za odzew, Hebe!

MC, what time is it?

hWUljo9.gif

#9 Pink Panther

Pink Panther
  • 2 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 13:00

Hejka naklejka Kochani ^^
Czy grając w Rajską Wyspę i prowadząc kurort, będzie w nim działać zestaw Łebski Sprzedawca i ten do prowadzenia baru (oba ze Store)?

#10 Diana

Diana

• 168 postów

Napisano 09 luty 2018 - 23:12

Hej. Zainstalowałam NRaasa wraz z "Integration" specjalnie po to, by mieć możliwość zakładania simom kilka rodzajów akcesoriów i makijażu na raz, ale nie mogę tego robić, choć mod działa. Ktoś coś doradzi?

EDIT: Już znalazłam.

MC, what time is it?

hWUljo9.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych