Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Loft na niby

ts2 domy shiver the sims 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shiver

Shiver

• 55 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 15:15

Kasia odziedziczyła tę kawalerkę w starej kamienicy po swojej babci. Dla niektórych byłoby to spełnieniem marzeń, jednak ona nie była zachwycona. Przytłaczało ją ciemne i ciasne wnętrze z mikroskopijną kuchnią i do niczego niepotrzebną loggią. Postanowiła przeprowadzić radykalny remont i nadać mieszkaniu styl nowojorskiego loftu, jednocześnie starając się optycznie je powiększyć. Stąd lśniąca posadzka z żywicy i wszechobecna biel. Jednak żeby nie było nudno sporo jest także żółtych (który jest przy okazji ulubionym kolorem właścicielki) i zielonych (w postaci roślin) akcentów.

Czy Kasi udało się osiągnąć zamierzony efekt oceńcie sami :)

Zdjęć jest mało, niektóre są pseudoartystyczne i w kółko pokazują to samo, więc przygotujcie się.
Łazienki nie ma, jak zawsze :P

tuCXtrZ.png

3iAoNkG.png

sr1tRXx.png

adqIf52.png

q3eiT8n.png

sitcp1C.png

eAJFmVF.png

lEskl4y.png

2g83fhu.png

yT3k2hZ.png

OdA5VTI.png

NjiCbqL.png

VR41M5T.png

h3WTdhp.png

l98Vcja.png

• kontrowersyjna kaczuszka i Meryam lubią to
Dołączona grafika

#2 Meryam

Meryam

• 254 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 15:59

Jak ja uwielbiam Twój styl <3 Świetne mieszkanko, sama bym nie pogardziła takim irl xD Podoba mi się kolorystyka i to, że mieszkanie, mimo modernistycznego stylu, wygląda na zamieszkane. Super! :D

Brakuje tylko rzutów :c

• Shiver lubi to

tumblr_obe422ZBaX1v894w0o1_1280.png

#3 Kestrel

Kestrel
  • 17 postów

Napisano 31 październik 2016 - 14:09

Bardzo mi się podoba. Lubię nowoczesny styl i połączenie bieli z szarością.

Brakuje mi jednak tej łazienki i sypialni, czy też kąta spełniającego jej rolę :P

• Shiver lubi to

#4 eyvee

eyvee
  • 33 postów

Napisano 31 październik 2016 - 14:36

Bardzo ładne wnętrze, od razu przypadły mi do gustu :) Szkoda tej łazienki...może kiedyś ci się uda sfotografować :D?

Uwielbiam żółty kolor i połączenie bieli, szarego i czerni wyszło ci cudownie ^^

Z chęcią pomieszkałabym moimi simami w tym zacisznym kąciku - najbardziej spodobał mi się ten kącik z biurkiem, zielenią i kaloryferem.

• Shiver lubi to

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ts2, domy, shiver, the sims 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych