Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Tomb Raider - Forgotten Remnants

PC-GAME

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Caesum

Caesum
  • 522 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 12:09

gallery_2_15_264698.jpg

Fabuła:

"A więc było ich więcej!
Myślałam, że jedyną bazą Lux Veritatis był zamek Kriegler, wygląda jednak na to, że byłam w błędzie. Jest jeszcze jedna świątynia związana z tym tajemniczym odłamem zakonu Templariuszy, ukryta gdzieś w Niemczech. Niestety Eckhardt odnalazł jej lokalizację. Wprawdzie jest już martwy, lecz mógł mnie ubiec i ukraść wszelkie tajemnice, jakie niegdyś skrywała tamta kryjówka.
I tak jednak nie mam już nic do roboty w Pradze, a muszę odetchnąć po przeżyciach w Paryżu.
I w Egipcie.
Biedny Werner, będzie mi go brakować.

Wygląda na to, że były jakieś prace wykopaliskowe prowadzone przez Eckhardta, gdzieś na granicy między Niemcami a Czeską Republiką. Pojadę tam czym prędzej. Mam nadzieję, że zostało tam coś do odkrycia."

O samej grze:

Nie wiem, czy są tu jacyś fani Tomb Raidera, ale jeśli tak, to może wiedzą, że w roku 2000 Core Design wydało oficjalny edytor poziomów do czwartej części gry, Tomb Raider: the Last Revelation. W bodaj 2006 roku zacząłem próbować w nim stworzyć swój własny poziom, zainspirowany moją ulubioną grą Tomb Raider: the Angel of Darkness. Samo działanie w Room Editorze zajęło mi bodaj osiem lat, lecz dopiero w 2010 roku gra nabrała obecny kształt. Wcześniej było dużo różnych prób, które nie wypaliły. Można by więc powiedzieć, że tę produkcję robiłem cztery lata. Wersja finalna została wydana w 2014 roku, z niewielkimi zmianami w 2016. :)
Jest to krótka paczka poziomów, będąca bezpośrednią kontynuacją szóstej części gry. Eckhardt został pokonany, Śpiący zniszczony. Lara pozostała z masą pytań, na które musi znaleźć odpowiedzi.

Zdjęcia z gry:

med_gallery_2_15_14613.jpg

med_gallery_2_15_199155.jpg

med_gallery_2_15_521488.png

gallery_2_15_24409.jpg

med_gallery_2_15_96800.jpg

Zdjęcia w oryginalnym rozmiarze dostępne w GALERII.

Download:

Grę w najnowszej wersji można pobrać z TEJ STRONY.

Ważna informacja! Level korzysta ze zmodyfikowanego pliku tomb4.exe, który traktowany jest przez antywirusy jako CRACK! Oznacza to, że jest usuwany przez niektóre antywirusy. Aby temu zapobiec, należy dodać plik do wyjątków.
Plik .exe został zmodyfikowany w celu poprawienia wydajności gry. Sam Tomb Raider Level Editor został wydany(na CD i w sieci) jako oddzielny silnik, bez zabezpieczeń antypirackich. Wszelkie alerty antywirusów są więc błędne(tzw. false-positive).

Zapraszam do grania i komentowania. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych