Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie
- - - - -

The Sims Online

TSO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 12:36

Z pewnością każdy z was słyszał o tej fascynującej produkcji, która niestety została kilka lat temu wyłączona przez EA Games. A szkoda! Grałem przez pewien czas w EA-Land i muszę przyznać, gra była niesamowicie ciekawa! Niestety mocno zabugowana i trochę chaotyczna, więc może to dlatego nie zyskała popularności. Poza tym brakowało mi opcji posiadania własnego domu od razu, jak w The Sims. Trzeba było najpierw zarobić na kupno parceli, co trwało dosłownie wieki.

W tym temacie możecie rozmawiać na temat tej bardzo ciekawej, acz niedocenionej gry.

No i jeszcze ciekawa informacja dla Was. Jak sami wiecie, były różne próby wskrzeszenia The Sims Online, przy czym większość umarła śmiercią tragiczną(np. poprzez zablokowanie produkcji przez EA). Jednakże jest jeden projekt, który wciąż prężnie działa i widać tego efekty. Ba! Można nawet uruchomić i testować grę, aczkolwiek w baaardzo wczesnej fazie alpha.

Mowa o http://freeso.org/

gallery_2_16_1360868.gif gallery_2_16_102737.gif

gallery_2_16_554045.gif

Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem wygląda to niesamowicie obiecująco! :)

#2 Shiver

Shiver

• 55 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 09:18

Jakiś czas temu natknąłem się na FreeSO właśnie, kilka razy nawet je sobie odpaliłem (no i niestety nieustannie mnie wywalało, więc dałem sobie spokój, ale jeszcze dłuuuuga droga zanim będzie można to przedstawić szerszej publice. No i zastanawiam się kto mógłby dzisiaj tą publiką być... Należy się spodziewać raczej osób, które grały w oryginalne TS Online, ewentualnie fanów jedynki, niż kogoś "z zewnątrz".
Pożyjemy, zobaczymy :)
Dołączona grafika

#3 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 09:38

FreeSO byłoby darmowym odpowiednikiem pierwszej części simsów, do tego online. Na chwilę obecną nie ma żadnej innej PCtowej simsowej pozycji z opcją multiplayer(poza MySims). Wydaje mi się, że nawet nowsi gracze byliby zainteresowani takim tytułem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych