Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie
- - - - -

The Sims 4 - nowości, dyskusje, itp.

TS4 thesims4 sims4 nowości dyskusje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 miłośniczka zwierząt

miłośniczka zwierząt
  • 12 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 23:07

Ja byłam pozytywnie nastawiona do zapowiedzianego nowego dodatku, ale kiedy zobaczyłam co nam oferują to się załamałam. 4 Jest tak uproszczona i brakuje mi w niej tej rodzinnej atmosfery do,której przywykłam grając w 3. Dlatego też póki co nie mam nadziei na poprawę tej serii. I raczej już nic nie kupię do 4.

#22 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 19:16

Nowy post odnośnie San Myshuno:

Naszym głównym i najważniejszym założeniem przy projektowaniu San Myshuno była różnorodność. Chcieliśmy kipiącego życiem, nowoczesnego miasta, w którym można spotkać przedstawicieli najróżniejszych grup etnicznych – Hindusów, Arabów, Japończyków, Afrykanów i wielu innych. Naszym celem było stworzenie kolorowego garnca rozmaitości kulturowych. Na początku wzorowaliśmy się na azjatyckich miastach takich jak Szanghaj i Tokio, szybko jednak się okazało, że są odrobinę zbyt przytłaczające i skupiają w sobie tylko jedną większościową grupę kulturową. Zwróciliśmy się więc w stronę nabrzeżnych miast słynnych na całym świecie ze względu na ogromne zróżnicowanie kulturowe i unikalność dzielnic – mowa oczywiście o Vancouver, San Francisco, Nowym Jorku i Sydney.

San Myshuno podzielone jest na cztery dzielnice, z których każda utrzymana jest w klimacie innego kręgu kulturowego i oferuje Waszym Simom inne atrakcje, mieszkania oraz festiwale. Omówmy teraz w skrócie każdą z nich.

Targ Smaków – Stara, spokojna dzielnica wyróżniająca się budynkami z brązowego piaskowca i ozdobiona kolorowymi mozaikami. Jej charakter zainspirowany został żywymi kolorami i elementami wizualnymi, z których słyną Indie. W tej dzielnicy odbywa się Festiwal Smaków, podczas którego każdy ma okazję spróbować dań z całego świata (czy też przepalić sobie kubki smakowe zbyt ostrym jedzeniem). Znajdziecie tu kilka mieszkań w bardzo przystępnych cenach, a Waszym Simom na pewno spodoba się spontaniczna gra w koszykówkę czy wspólne malowanie graffiti z przyjaciółmi.

Dzielnica Sztuki – Ta dzielnica jest jedną z najpiękniejszych w mieście, sama w sobie stanowi dzieło sztuki. Komu zdarzyło się odwiedzić San Francisco, ten być może rozpozna elementy Yerba Buena Center znajdującego się po drugiej stronie ulicy od Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Muzeum sztuki w San Myshuno jest pierwsza klasa, a w jego okolicy znaleźć można zarówno pojazdy z jedzeniem, jak i początkujących muzyków szukających natchnienia. Od czasu do czasu w Dzielnicy Sztuki odbywa się wspaniały Festiwal Lampionów, w czasie którego Wasi Simowie mogą podziwiać cudowne pokazy sztucznych ogni.

Dzielnica Mody – Wspinamy się powoli na wyżyny ekonomiczne, widoki są jednak naprawdę imponujące, a okolica zapewnia wiele rozrywek! Jeśli Wasi Simowie zechcą się tu przeprowadzić, lepiej niech się najpierw oswoją z myślą o płaceniu znacznie wyższego czynszu. Budynki w Dzielnicy Mody i na Zamożnych Przedmieściach zostały zainspirowane nowoczesnymi drapaczami chmur, które spotyka się w takich miastach jak Tokio i Szanghaj. W centrum znajduje się zawsze pełen życia (czasem aż za bardzo!) bar karaoke Planeta Miód Malina!, w którym miłośnicy własnego głosu mogą się zmierzyć ze swoimi znajomymi i drugimi połówkami, śpiewając najnowsze hity muzyczne. A jeżeli Wasi Simowie nie mają akurat ochoty na katowanie swoich aparatów słuchowych, mogą się skusić na osobliwe atrakcje Zlotu Zapaleńców, a nawet poszukać romantycznych przeżyć na Festiwalu Miłości.

Zamożne Przedmieścia – Ostatnia z dzielnic, w której mieszkania znajdują się na dużych wysokościach i zapewniają zapierające dech w piersiach widoki. Przeznaczone są dla Simów, dla których czynsz to tylko drobny wydatek. To tutaj mieści się siłownia i elegancki klub na dachu. Jest to też ostatni przystanek na drodze Simów, którzy pragną dostać się na sam szczyt kariery i mieszkać tuż pod chmurami.

thesims.com

xYACnzv.png

#23 Thixec

Thixec
  • 43 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 10:07

Zmieniło się coś szczególnego przez te dwa lata w samej podstawce?

Warto jest jeszcze wracać do czwórki? 

#24 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 23:15

Nadchodzi nowy pakiet!

EDIT:

• Caesum, Charionette, Paździoch Menda Złośliwa i 1 inna osoba lubią to

xYACnzv.png

#25 Nina14

Nina14
  • 58 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:52

Szczerze powiedziawszy to trochę obawiam się tego pakietu.

Jeżeli okaże się, że miasto będzie rozmiarowo podobne do tego z Witaj w Pracy, a same wampiry nijakie to trochę kiepsko : /

Mimo wszystko bardziej martwi mnie inny fakt- czy w tej części Simsów będzie możliwe znowu tworzenie hybryd bez modyfikacji ?

Wiadomo coś może na ten temat?

Bardzo chciałabym powrotu do tej opcji, w Trójce to zlikwidowali, a kombinowanie z genetyką i nadprzyrodzonymi umiejętnościami w Dwójce to było moje ulubione zajęcie.

#26 Thixec

Thixec
  • 43 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:10

• Hanka Milanka i Nina14 lubią to

#27 Charionette

Charionette
  • 346 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:55

O Jeżu w końcu!! Aż sobie chyba grę odpalę :D Szkoda, że coś co powinno być w grze od początku dodają trzy lata po premierze (no ale lepiej późno niż nigdy). W sumie to i tak sukces, że nie trzeba za tę aktualizację płacić.
Te wampiry mega kuszą, ale trzeba to mocno przemyśleć :P

2nwch5L.png

I'm alone...

#28 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 23:11

Patrzę na tą zapowiedź i na zdjęcia z gry, które pojawiają się w internecie i na prawdę wraca ochota do gry w 4, a już dawno gry nie odpalałam, a tu sesja tuż, tuż - zaliczonka, zaliczonka i czasu ni ma :C

Jeżeli chodzi o miasto z Wampirów to o ile dobrze pamiętam będzie takie mini miasto-dzielnica jak Promenada Magnolii, jeden plac, wokół niego 4 parcele.

xYACnzv.png

#29 Collina

Collina
  • 3 postów

Napisano 07 luty 2017 - 14:30

Kurde, jak to wygląda biednie - pomyślałam jak zobaczyłam że będzie następny pakiet. Znaczy nie przyglądałam się tym wampirom, małym dzieciom (w ogóle głupio że dopiero teraz ale to cieszy, że jednak je dodali bo bez nich gra to nie to samo) ani nic, pewnie nie zrobili ich jakoś tragicznie, ale no ludzie, to tak jakby nam do dwójki czy trójki dali dodatek: koty i psy, pogoda, samochody. Wiem wiem, to pakiet a nie dodatek ale trochę bez sensu dawać milion pakietów zamiast odwalić porządny dodatek na który wiele osób czeka, tak raz co no nie wiem ileś miesięcy nawet. A tak to jakby im się kasa kończyła i wszystko rozbijali na malutkie kawałki, kiedy już od dawna nawet nie ogarniam kiedy coś jest a kiedy nie ma bo i tak wnoszą tyle, że nie śledzę tego jak się śledziło jakąś trójkę czy dwójkę i oczekiwało z takimi wielkimi emocjami co nowego będzie teraz.

Ale szczerze i tak czaję się na czwórkę zwierzaki, bardzo mnie ciekawi jak w tej części do nich podejdą i co nam zaoferują. Chyba że jak mówiłam najpierw wyjdzie pakiet psy a potem koty a potem chomiki, a ras będzie 5 na krzyż bo reszta dojdzie w aktualizacjach.

Pewnie brzmię jakoś wrednie i jak kolejna osoba co tylko się żali jak to kiedyś było lepiej, ale powiem że w czwórkę nieraz fajnie mi się grało i doceniam jej zalety i nowe rozwiązania (nie wszystkie są złe, sporo tam fajnych ułatwień albo nawet takich spoko głupot typu wysokość zawieszenia telewizora czy obrazu). 

Musiałam się rozpisać

• Meryam lubi to

#30 miłośniczka zwierząt

miłośniczka zwierząt
  • 12 postów

Napisano 11 luty 2017 - 00:18

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. The sims 4 jest rozdrobnione na milion kawałeczków gdzie w the sims 3 mieliśmy o wiele ciekawsze rozszerzenia i dużo ciekawsza rozgrywkę. Dla mnie ile by nie wyszło aktualizacji, dodatków, akcesoriów czy pakietów rozgrywki to i tak ta gra będzie nudna. Dlatego ja wróciłam do kochanej 3, bo 4 to  już nie jest to.

#31 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 10:06

W temacie cicho, więc przypominam, że wyszedł pakiet rozgrywki z kręglami w roli głównej (bo przecież nie mogli tego wstawić w "Miejskim życiu" [tak, wiem, chcą zarobić więcej kasy] :fun:). Poza tym mają wypuścić nowe akcesoria "Ekożycie", w tym celu stworzono ankietę dotycząca stylu dodatku (dla zainteresowanych można głosować TUTAJ)...

Jako, że moim patronusem/duchowym zwierzęciem jest Grumpy Cat, to pozwolę sobie zacytować pewną wypowiedź:

Official TS4 creators: we made a bowling pack! :3

Fan TS2 creators, the true intellectuals: have an animated sky, lit up neighborhood deco, and some custom face sliders.

• El Bastardo lubi to

Dołączona grafika

#32 Charionette

Charionette
  • 346 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 11:06

Jakiś czas temu przestałam śledzić pakiety do TS4, bo dla mnie to śmieszne, że za byle pierdołkę trzeba płacić. Polityka EA jest w tym względzie bardzo obraźliwa dla gracza, przynajmniej moim zdaniem. No bo przecież i tak kupią, a hajs musi się zgadzać. 

qbr6zls.gif

Jedyne rozszerzenie w jakie bym się zaopatrzyła to Cztery Pory Roku, ale znając EA wydadzą cztery pakiety  :lol:

• El Bastardo lubi to

2nwch5L.png

I'm alone...

#33 Tertyl

Tertyl
  • 19 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 20:42

Szczerze? Odkąd mam The Sims 4, a dostałam ją krótko po premierze, to ani razu jeszcze nie zakupiłam żadnego dodatku, nic mnie nie przekonało. Może jak wypłata wpłynie, to zdecyduje się na Miejskie Życie, ale póki co - najchętniej wróciłabym do jedynki, gdzie dodatki jednak wnosiły coś nowego do rozgrywki, ale może to po prostu moja wielka nostalgia odnośnie tego starego wyjadacza. ;) 

• Caesum lubi to

#34 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 21:34

Akurat ja się nie dziwię, że ciągnie cię do jedynki. Ostatnio znowu grałem i muszę przyznać, że ta stara gra ma po prostu wyjątkowy klimat, a każdy przedmiot w grze jest unikalny i ciekawy. Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, TS1 potrafi zainteresować i rozbawić czymś nawet tak nieistotnym jak opisy przedmiotów. Ponadto jest ogrom ukrytych możliwości, przedmiotów etc. Już samo zdobycie wszystkich trofeów i przedmiotów w The Sims Wakacje daje wiele dni(tygodni?) rozgrywki.

Jest jeszcze jedna, acz bardzo ważna rzecz, która moim zdaniem przemawia za wyjątkowością jedynki - muzyka. Jest najlepsza z całej serii, najbardziej klimatyczna, najlepszej jakości. Z każdą kolejną częścią muzyka stawała się moim zdaniem coraz bardziej nudna i nijaka. W The Sims 1 z kolei pamiętam prawie każdą muzyczkę, czy to fortepianową, jazzową, czy też graną na akordeonie.

• Meryam lubi to

#35 Tertyl

Tertyl
  • 19 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 22:04

Och, co do muzyki to zgadzam się w 100%! Zawsze gdy ją słyszę przypominają mi się czasy pierwszego komputera i tego jak podekscytowana byłam tworząc pierwszych simów (pierwszy co prawda spłonął, ale w jedynce to było na porządku dziennym). Ja zamierzam wrócić, bo sama jeszcze nie zdobyłam wszystkich respiących się w ogródku kryształów i nagród sławy (słuchanie tego karaoke było genialne). Wracając do czwórki - na początku mega zainteresował mnie system nastroju i sam CAS. Uważam, że gdyby wziąć te dwie rzeczy z czwórki, cechy z trójki, muzykę i klimat z jedynki, a następnie włożyć to wszystko do dwójki, to miałoby mega potencjał, bo EA jeszcze do trzeciej generacji starało się przy dodatkach, a czwórka, cóż - piniendzy wincyj wincyj!

#36 Thixec

Thixec
  • 43 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 16:30

Ma ktoś już najnowszy dodatek do The Sims 4 "Psy i koty"? 

#37 KarolinaJ

KarolinaJ
  • 4 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 18:36

Mam od piątku, zaraz po pracy poleciałam do MM bo to najbardziej wyczekiwany przeze mnie dodatek. Zwierzaki są cudowne, sam dodatek zgodnie z oczekiwaniami - jest świetny. Teraz czekam tylko na łatkę bo niestety parę rzeczy jest do poprawienia - np. nie działa "zmień sima" po kliknięciu na komodę... otwiera się tryb edycji w CAS jednak nie ma żadnych opcji, tylko widać Sima i nawet nie da się z tego wyjść.

• Thixec lubi to

#38 Thixec

Thixec
  • 43 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 19:00

Na oficjalnym kanale PlayStation Polska EXTRA pojawił się film w którym pokazana jest rozrywka z konsolowej wersji gry.
Wygoda rozgrywki w The Sims na konsoli jest dla mnie wątpliwa :D

#39 Charionette

Charionette
  • 346 postów

Napisano 13 luty 2018 - 18:14

Szykuje się kolejny pakiet do The Sims 4: Przygoda w Dżungli.

sml_gallery_5_10_338021.png

“Zanurz się w pięknie nieokiełznanej przyrody i odszukaj zapomnianą świątynię, niebezpieczne zasadzki, przeklęte relikty i cenne skarby. Poznaj kulturę i zwyczaje ludu zamieszkującego Selvadorada, spróbuj miejscowych przysmaków i naucz się jedynych w swoim rodzaju figur tanecznych!
GŁÓWNE CECHY
Wyrusz do Selvadorada. Wybierz się do Selvadorada, nowego miejsca, w którym Twoi Simowie mogą zaprzyjaźnić się z miejscową ludnością w tawernie i kupić ekwipunek niezbędny do przetrwania w dżungli. Simowie mogą próbować tradycyjnych potraw, tańczyć w rytm nowej muzyki, kultywować tubylcze zwyczaje i kupować oryginalne ozdoby. Ubierz swoich Simów zgodnie z miejscową modą – w stroje kolorowe, wzorzyste i takie, które przetrwają niejedną przygodę w dżungli!
Poznaj dżunglę. Odpowiednio wyposażeni i ubrani Simowie ruszają na wyprawę do serca dżungli. Przed nimi ukryte oczka wodne i pradawne ruiny pełne artefaktów. Muszą jednak mieć się na baczności, bo z dżunglą nie ma żartów – śmiertelnie niebezpieczne pszczoły i jadowite pająki czekają na każdym kroku!
Odkryj zapomnianą świątynię. Ukryta w gęstwinie budowla jest pełna niespodzianek, o których Waszym Simom nawet się nie śniło! Udaj się w tajemnicze miejsca, gdzie Simowie mogą znaleźć bezcenne relikty i wspaniałe skarby lub wpaść w tarapaty! Jedna wyprawa to za mało! Za każdym razem na Simów czekać będą nowe wyzwania: od zdobywania skarbów po rozpracowywanie zasadzek.
Zbieraj pradawne artefakty. Tropiąc pradawne artefakty i tajemnicze relikty, Simowie będą co i raz odkrywać nowe obiekty. Przy stanowisku archeologicznym Simowie mogą dokładniej przyjrzeć się cennym obiektom, szacując ich wartość – tylko uwaga na podróbki!”

~http://sims.arhn.eu

Teaser:

Dziś także ma ukazać się trailer.

EDIT: Jest i trailer:

Co o tym sądzicie? Mnie osobiście irytuje, że nawet "wakacje" muszą dzielić na pakiety i wydawać osobno (teraz dżungla, więc przypuszczam, że za chwilę będzie morze, góry, pustynia, itp.).

• Thixec lubi to

2nwch5L.png

I'm alone...

#40 Thixec

Thixec
  • 43 postów

Napisano 16 luty 2018 - 22:07

Strasznie dzielą wszystkie dodatkowe opcje do tej gry. W The Sims 2 oraz The Sims 3 mogliśmy w dodatkach od razu zwiedzić różnorodne lokacje, a w The Sims 4 serwują nam każdy pakiet rozgrywki z inną lokacją, w innym klimacie. 

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: TS4, thesims4, sims4, nowości, dyskusje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych