Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie
- - - - -

The Sims Średniowiecze

TSM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Charionette

Charionette
  • 345 postów

Napisano 05 październik 2016 - 13:20

Gra ktoś jeszcze w tę część? ;)

Właśnie do niej powróciłam po kilku latach przerwy i muszę przyznać, że wciągnęło mnie na nowo. Bardzo fajna część The Sims, chociaż strasznie niedoceniona i zepchnięta na dalszy plan. Strasznie żałuję, że twórcy nie pokusili się o inne okresy historyczne.

A co Wy o tym sądzicie? ;)

2nwch5L.png

I'm alone...

#2 Paździoch Menda Złośliwa

Paździoch Menda Złośliwa
  • 98 postów

Napisano 05 październik 2016 - 17:59

jak będę mieć nadmiar piniondza to sobie kupię. Kiedyś grałam u kumpeli.
Ogólnie z grą jest taki problem, że szybko się nudzi (powtarzalność questów - chociaż zakończenia bywają inne), a największa zbrodnia to wywalenie trybu budowy. NO BŁAGAM, zrobili z tego po prostu "średniowieczne domki dla samołażących lalek". Ale gra ma dobry klimat i chętnie się do niej wraca, mimo tak poważnych niedopatrzeń :v

Sto lat temu padł temat jakie chcielibyśmy rozszerzenia do gry. Moją propozycją były właśnie rozszerzenia przenoszące simów do innych epok. Wyobraźcie sobie rozrywki simów, którzy nie posiadają nic elektronicznego ;)

#3 Kędziorek

Kędziorek
  • 518 postów

Napisano 05 październik 2016 - 19:27

To akurat chyba moja ulubiona odsłona The Sims xD Zawsze lubiłam klimaty średniowiecza, chociaż to i owo mogliby pozmieniać. Moją ambicją jest zdobycie platyny w każdym głównym celu królestwa, ale jeszcze nigdy mi się nie udało. Fakt, że zdołałam już przejść każdą z tych małych misji co najmniej jeden raz, sprawia, że niestety szybko mnie ta gra nuży, jednak jest to jedna z nielicznych gier, których nie kasuję z komputera, więc i tak często do niej wracam.

Ale odpowiada mi grafika, odpowiada mi humor, odpowiada mi Gryzelda <3 :D

Grę bardzo polecam, stanowi miłą odskocznię od głównej serii :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych