Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Rodzina Porzeczka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 eyvee

eyvee
  • 33 postów

Napisano 19 październik 2016 - 10:15

0rtQ80G.png

Witam wszystkich serdecznie w temacie z relacjami mojej rodzinki Porzeczka.

Rodzinką zaczęłam grać od jakiegoś czasu, dorobiłam się dwóch dodatków, więc gra mi się coraz milej i postanowiłam podzielić się z wami zdjęciami moich drogich simów. Nie znajdziecie tu żadnych katastrof, planowanych zamachów  i dziwnych "akcji" - rozgrywka jest zwyczajna. Na początku w grze pojawią się dodatki CC, lecz z czasem one znikną i zostanie "czysta" gra :)

Julia Porzeczka przeprowadziła się do Wierzbowej Zatoczki mając nadzieję, że znajdzie dobrą pracę i przyjaciół. Marzyła o zostaniu sławną malarką.
nqP2rBF.png

Może i malowanie dobrze szło Julce, zaś gotowanie - totalna masakra.  ;p
HCXar2S.png

Jako, że nie miała co innego do roboty w pierwszy simowy dzień, odwiedziła miejscową bibliotekę. Miała nadzieję, że znajdzie tam chłopaka przyjaciół. Poznała Liberty Lee.
UtLcPrE.png

W bibliotece zaczęło zalatywać mulami książkowymi i burzą mózgów, dlatego też dziewczyna wyszła na zewnątrz pogrzebać trochę w konarach i przeróżnych dziurach matki natury.   :blink:
RZhIeVy.png

Po chwili jej nowa psiapsiółka znalazła nowego "przyjaciela" dla Julki. Poinformowana o spotkaniu natychmiast wyruszyła do jego domu.
gCdNmqv.jpg

Liberty i Julia odwiedziły kolegę. Przyjaciółka nie gustowała w mężczyznach, dlatego zostawiła rudowłosego na pastwę losu Julii. Sama zaś ukradła mu książkę z pułki i zaczęła namiętnie czytać.
8oWAxdE.png

Paweł Kanapka, bo tak miał na imię, dziękował Bogu za nową "przyjaciółkę". Julka mu się od razu spodobała, a dziewczyna tez nie narzekała. :lol:
bJcxUBn.png

Julcia zmęczona po ciężkim dniu znajomości i szukaniu pracy poszła spać ;)
aDv9OL7.png

"Ach ten wstrętny bug ostrego jedzenia, uh uh uh!"
2U30ueq.png

Brunetka szczęśliwa prawie codziennie odwiedzała swojego nowego znajomego Pawła...
XW10YvU.png

Sweet focia na simbooka <3
RJL0ALU.png

Pawełek nie należał do nieśmiałych...odważnie dawał znaki, że Julia mu się spodobała   :rolleyes:
34pgMb0.png

Ach te flirty i niewinne spojrzenia...
BgEQjj7.png

Hormony Julii buzowały i nie mogła się powstrzymać przed pocałowaniem Pawła, a to przecież on miał "zacząć"   :wall:
D2IltLP.png

Nie minęło dużo czasu i Paweł wprowadził się do Julii, który już pałaszował sałatkę na....śniadanie :wub:
e8fQGf2.png

Julcia dostała pracę w galerii sztuki i myślała właśnie nad kolejnym obrazem.
X1H4SQB.png

Paweł zaś pracował w gastronomii. Początki były trudne - zmywanie, sprzątanie, bieganie z kąta w kąt. Wieczorem zawsze wracał zmęczony i głodny.
7VSvrfp.png

Jednak praca na zmywaku nie przeszkodziła chłopakowi w szlifowaniu swoich umiejętności gotowania. W domu teraz on zarządzał kuchnią.
X7koYMx.png

Kiedy Paweł miał wolne, a Julcia była w pracy,odwiedzał miejscową siłownię ze swoim przyjacielem Bartoszem.
1els5Qs.png

"Cheese!"
HFtK6Lj.png

Nie ma to jak nawiązywanie przyjaźni w samym ręczniku z goła klatą...  :rolleyes:
PNEx0Ms.png

Zwyczajny popołudniowy dzień - kanapa, TV i jedzenie...
opZ2OvQ.png

...oraz najzwyklejsze próby podrywu. :D
wZHnPrZ.png

#2 Libby

Libby
  • 304 postów

Napisano 19 październik 2016 - 13:44

Ładne simy zwłaszcza jak na czwórkę. Julia jest śliczna a Paweł też niczego sobie ;)

Fajnie piszesz. Czekam na więcej ;)

"Nie minęło długo czasu i Paweł wprowadził się do Julii, który już pałaszował sałatkę na....śniadanie" - powinno być "nie minęło dużo czasu". Ogólnie to całe zdanie jest jakieś... bez sensu :P

Mam nadzieję zobaczyć tu więcej Twoich postów :)

~... elevator's not worthy.

#3 eyvee

eyvee
  • 33 postów

Napisano 24 październik 2016 - 09:21

Dzięki poprawione ;) Nieraz piszę chaotycznie, więc u mnie to normalne - trzeba się przyzwyczaić ^.^

Domek "przyszłych" Porzeczków :P
GLhjUYS.png

Paweł w chwilach wolnych urządził sobie potańcówkę.
meMCHJ2.png

Julia zaprosiła swoje przyjaciółki na pogaduszki -  Summer Holiday oraz Liberty Lee.
hJA90K0.png
oZqfm5r.png

Sprzątanie łazienki, kiedy zapcha się kibelek, nie jest najprzyjemniejsze...
ZFFJS4R.png

Dziewczyny często wpadały do Pawła i Julii po pracy.
APMKufk.png

O dziwo zaskoczyły je obecność przyjaciela Pawła, Bartosza.
CciLeyx.jpg

Podczas pogawędek w domu i oglądania TV Libercia chyba coś za bardzo darzyła Julkę przyjaźnią...cały czas się jej przygląda z flirciarskim podejściem   :wat:
Uze8Tgu.png

Paweł pewnego dnia zaprosił Julkę do uroczej knajpki na randkę.
oe5WG8o.png

Oboje spędzili ten czas miło, w flirciarskim klimacie, mówiąc sobie miłe słówka i przytulając się...<3
gxPWr7A.png
tEYXIKV.png

Dziewczyna niczego nie podejrzewała...a tu nagle Paweł wyciągnął pudełeczko z pierścionkiem pytając: " Moja ty słodyczy, wyjdziesz za swego dziubeńka?"   :rolleyes:  
FO4ua3G.png
fTCxaLk.png

Julka nie musiała się długo zastanawiać i się zgodziła ( w duchu czekała już na ten moment spryciara jedna :P ).
y60ITwl.jpg

Po jakimś czasie dwójka zakochanych gołąbków wzięło cichy ślub w klimatycznej Oazie Zdrój.
zR0D0r6.png
1zOfTDW.png

Dziewczyna przez moment się zawahała... :D
UK1G6Be.png

"Czy ja z tym wariatem wytrzymam tyle lat, a może się pozabijamy...?" - myślała przez chwilę brunetka.
WowFWAN.png

Na szczęście jej czarne myśli odpłynęły wraz z pierwszym małżeńskim pocałunkiem <3
GTlxfeT.png

CDN

#4 Charionette

Charionette
  • 345 postów

Napisano 24 październik 2016 - 13:58

Kurcze, ale fajna historia :D Już uwielbiam tego Pawła, z charakteru przypomina mi Nathana Drake'a z serii Uncharted.
A Julia super wygląda, uwielbiam te włosy ;)
I czekam na ciąg dalszy :D

2nwch5L.png

I'm alone...

#5 Libby

Libby
  • 304 postów

Napisano 24 październik 2016 - 17:24

Powinno być "we flirciarskim klimacie" i para "wzięła" ślub ;) Tak poza tym to raczej ok. A historyjka fajna. Julka wyszła za Pawła, więc może Liberty jej teraz odpuści :D

~... elevator's not worthy.

#6 Kędziorek

Kędziorek
  • 518 postów

Napisano 24 październik 2016 - 20:17

Libby, baby są uparte. A jeśli Liberty to jedna z tych osób, które myślą, że nie ma takiej ściany, której by się nie dało przesunąć? Chociaż jakby nie było sama ich ze sobą spiknęła, więc może mieć żal tylko do siebie :D

Simy są śliczne, w TS3 zawsze się nimi u Ciebie zachwycałam i tutaj pewnie też będę to robić. Jakoś mało oryginalna jestem :P
Paweł musiał baardzo wpaść Julci w oko, skoro tak się pospieszyła z tym pocałunkiem. Dobrze, że chociaż oświadczyny zostawiła w jego rękach :lol:
Pamiętając Twoje zamiłowanie do dużych rodzin, spytam: to kiedy dzieci? :D

Jedyne co mi przeszkadza to oświetlenie, przez które niekiedy simy wydają się jakby były po nieudanym solarium :confused: Tragicznie to wygląda, ale to już wina samej gry, co poradzić :hmm:

#7 eyvee

eyvee
  • 33 postów

Napisano 28 październik 2016 - 12:27

Dziękuję bardzo za komentarze i poprawki :)

Pogaduszki w skromnym ogródku za domem, pałaszowanie zapiekanki i trochę czułości w postaci wierszy miłosnych .
fLHmuTC.png
qxG7Nlk.png
Hq3sv58.png
OxMn2Xs.png

Czas tak szybko zleciał Julce i Pawłowi na robieniu niczego i zanim się obejrzeli nastał wieczór - trzeba teraz po sobie posprzątać.
uEEbeYq.png

Poranek u Porzeczków - Paweł znowu coś gotuje, zaś Julia zmywa naczynia...
OrRLoMQ.jpg

...i spodziewa się dziecka.
pDVa9zy.png

Ukochany mężuś zabrał swoją żonkę na basen, by oboje się odprężyli i trochę odpoczęli.
MZ3ON8K.jpg
hr6Kzn4.jpg

Przytulanki <3
psQ0oV8.png

Jak się już jest na basenie to trzeba się troszkę powygłupiać w wodzie.
2pj7Zzx.png
XBwDvEF.png

Paweł niestety musiał już iść do pracy. Julia postanowiła jeszcze zostać i upichcić sobie coś do zjedzenia dla niej i jej maleństwa.
15X7pq2.jpg

Niespodziewanie jakiś staruszek zaczął się topić i tak zakończył swoje simowe życie.
3hQeaN5.png

Oczywiście przybył nasz Pan i Władca.  
nDkMKj1.jpg

Julia jakby nigdy nic przyglądała się ceremonii i zajadała się jedzeniem.
eDMS3GK.jpg

Dziewczyna po całej akcji miała pretensje do Pana Śmierci, że takie rzeczy nie służą jej dziecku xD
hjUNsbB.jpg

Jednak później oboje się dogadali i Julcia dostała błogosławieństwo od Śmierci.
IWqqrdA.png
O4QSXcj.jpg

Pawełek wyznaje swoją nieprzemijającą wieczną miłość do swojej małżonki...ale romantyk :)
wEHD1M6.jpg

Przyjaciółka Liberty często odwiedzała Julkę w czasie ciąży, troszcząc się o nią i dotrzymując jej towarzystwa, kiedy nie ma Pawła w domu ( zrezygnowała z niej po ślubie z Pawłem :P ).
1a9An20.png

Niestety często bolał brunetkę krzyż, to i dziewczyna leżała i dużo drzemała na łóżku.
D0IPbmo.png

Porzeczki jeszcze nie zdążyli wyremontować pokoju dla dziecka, a on już przyszedł na świat....
punpMbW.png

...raczej ona, bo dziewczynka Tereska<3
ri8triD.png

No tutaj już leży maleństwo w swoim łóżeczku :)
Blv5Eac.png

Pokoik też już wyremontowany, jasny i kolorowy, by Tereska się dobrze w nim czuła.
CuoXoMK.png

Młody tatuś pomagał w opiece nad dziewczynką jak tylko mógł, chociaż dziennie wracał po północy :/
zB34BVt.png
alR1jRh.png

Julia nie czekała długo i poszła do siłowni...trzeba zrzucić ten nadmiar kilogramów ;p
TUu58vw.png
uKiWrUb.png

CDN

#8 Kędziorek

Kędziorek
  • 518 postów

Napisano 28 październik 2016 - 12:44

Właśnie mi się tak wydawało, że jej się trochę utyło :D

Najpierw się zastanawiałam, co to dziecko takie ciemne w porównaniu do Julii, ale potem zauważyłam, że przecież tatusiek taki ciemniejszy jest xD

Ale sobie dziewczyna wyrobiła znajomości. U samej Śmierci! :o Zawsze uważałam, że Mroczny Kosiarz w głębi duszy to wrażliwy chłopina  :lol:

#9 eyvee

eyvee
  • 33 postów

Napisano 30 październik 2016 - 18:35

No ja też uważam, że Mroczny Kosiarz to spoko gostek ;D

Julia razem ze swoją przyjaciółką odwiedziły miejscową kawiarnię i przeglądały sumbrla, dziwiąc się co tam znajdują  ;p
ptt2yVH.png

Po chwili zebrała się już całkiem spora grupka i wszyscy spędzili miło czas plotkując, popijając napoje i dzieląc się nowinkami ze świata sąsiedzkiego.
bEu9snI.jpg
pgKuznh.png

"No kiedy ten bug się skończy...moje gardło tego nie wytrzyma!"
v4AUyDA.png

"Poczekaj chwilkę mój kwiatuszku, zaraz ci zrobię pysznego latającego tosta!"
p5htKF4.png

A po co komu gazety teraz w łazience, jak się ma telefony   :D ...
e5iqAK4.png

Oj tak! Jestem dobry i to jak!  > :)
964YbEI.png

Domówka u Porzeczków - potańcówki, wygibasy i mnóstwo kalorii ;D
x1tRIqH.png
pQU1KVu.jpg
RkfDA0g.jpg

Imprezka zakończona sukcesem!
B8GdysJ.png

Bartosz i Liberty, przyjaciele naszej Julki i Pawła, często odwiedzali ich w weekendy.
T7bvLh9.png

Chociaż przyjaźń pomiędzy facetami to normalna rzecz Julka aż się zadławiła oglądając razem swojego męża w gorącym uścisku z przyjacielem.
"Hola, hola...co to jakieś yaoi na żywo czy co?!" - pomyślała lekko zszokowana brunetka xD
LBuEMea.png

Paweł chwali się swoją śliczną córeczką przed Liberty.
2plb2kH.png

Umiejętności tatuśka-rudzielca.
qrdVjvP.png
d8Yyqyq.png

Julia wzięła kilka dni wolnego, by zając się Tereską.
zxp4cbZ.png
zf7npBw.png

Dziewczyna dziękowała Bogu za tak wspaniałego męża-kucharza w domu za każdym razem, kiedy zajadała się daniami Pawła.
K4KsJ1G.png

No ale niestety jeśli chodzi o wynoszenie śmieci, to Julia musi się tym zajmować. Coś za coś ;)
xIlD7DM.png

Kolejna próba pozbycia się zbędnych kilogramów.
jSPMTjT.png

No i Teresa urosła! <3
eSgnZnD.png

Rozmowy z tatusiem, jak to jego córeczka chce zostać najmądrzejszą dziewczynką w szkole.
aVQiQky.png

"Ach ty głupia lalko!"
fm4vAaP.png

Już nie taka mała pociecha woli odrabiać zadania domowe, niż się bawić "głupimi" lalkami xD
E8cHv1l.png

CDN

#10 Kędziorek

Kędziorek
  • 518 postów

Napisano 30 październik 2016 - 21:45

Bartek, gdzie z tymi łapami?  :angry:  Liberty dała spokój Julce, więc od Pawła to mi won! :D

Tereska rośnie na śliczną dziewuszkę. Tylko niech nie uczy się za dużo! Z życia też coś trzeba mieć xD

No i łączę się z Julią w bólu. Też próbuję zrzucić parę kilogramów :dumbells:  :D

#11 eyvee

eyvee
  • 33 postów

Napisano 01 listopad 2016 - 20:29

Tereska lubi do dziś dzień się uczyć, a Julka takie ma już skłonności po ciąży co poradzić, ale się nie poddaje ;)

Julia chciała pochwalić się dobrą nowiną Pawłowi....oczekuje kolejnego dziecka <3
vLpzvli.jpg

Typowy poranek u Porzeczków - tatusiek robi śniadanie, zaś mama pomaga córce w odrabianiu zadań.
wf3WnQc.png

Po szkole dziewczynka lubiła od czasu do czasu powygłupiać się na drabinkach.
7KKRGw4.png

Pogaduszki z wielkim pluszowym jednorożcem też bardzo lubiła.
DNN4IeP.png

Zero problemów w szkole, kochająca rodzina, przyjaciele....żyć nie umierać!
Gf0jMV0.png

Julie mdliło coraz bardziej, nawet Tereska to zauważyła i martwiła się o mamę.
ko5ZPcZ.png

Pomagała nawet w sprzątaniu - złote dziecko.
4uTOESr.png

Paweł znowu odwiedził siłownie razem z Bartoszem i Liberty.
ad2nB7T.png

B: " Słyszałem, że znowu będziesz miał maluszka, gratulację!"
L: "Dbaj o swoje dziewczynki Paweł haha!"
P: " Heh...dzięki, dzięki wielkie, chociaż nie powiem przydałby się jakiś chłopiec, hehe..."
h7u4v6g.png

Paweł tak się zagadał, że zapomniał o wyjściu do pracy i nawet nie zdążył się ubrać i pobiegł przez miasto w samym ręczniku xD
gSAkmjN.png

Tatuś z córeczką <3
617Ak3j.png

Julki brzuszek urósł...a ona sama skróciła włosy ;)
NFWFzzc.png

Bartosz wpadł w odwiedziny do Pawła i Julki, poznał także małą Tereskę.
4rw5zPA.png

B: " O patrzcie! Jaki zadowolony tatuś hehe..."
MXTRCno.jpg

Chwile romantyzmu :D Te głębokie spojrzenia w oczy <3
S8ODIEp.png

Wspólna zabawa lalkami - Tereska vs Paweł! Wybrali nawet te same lalki...
XVp8V1X.png
6U9eXzK.png

Tereska wylegiwała się z rana na swoim łóżku...a kto ją goni, by szybko wstawać?
MrFUQF7.png

Julka och Julka....znowu coś zepsułaś :D
eTqZZu6.png

Paweł w wolny dzień wybrał się pozwiedzać zamek bogatego rodu w Windenburgu.
ipog0dP.png

Spotkał tam nieżyjących już mieszkańców posiadłości.
8vsxbCA.jpg

Pokoje były wspaniale udekorowane i urządzone - luksus ponad miarę...
hzxYU2n.png
X8mw8Zw.jpg

Po nacieszeniu się pięknymi dziełami sztuki, oraz wspaniałości domu, Paweł wybrał się na miasto.
mVWGfDY.png

W pobliskiej kawiarni spotkał nowe sąsiadki i poznał tutejsze pyszne ciastka i kawę.
sFvNCdp.png
D76VZEO.png

Zadowolony rudzielec wracał już do domu, gdzie czekały na niego żona oraz córeczka.
jyrsuPe.jpg

Zakątek miasteczka blisko kawiarenki.
fB9YTJ5.jpg

P: “…kochanie i tak właśnie zdobyłem pierwszą nagrodę w turnieju szachów dla młodzików…”
T: “…hmm ciekawe. To czemu nadal nie wykonałeś ruchu tatku?”
P: “…echm…eee…no kochanie muszę dobrze wybrać…".
yJpAAkx.png
GcW9tw0.png

Tereska była oczkiem w głowie Pawła - uwielbiali razem spędzać czas, wygłupiać się i żartować, dogadywali się świetnie <3
sshZZZv.jpg
1sbAZrT.png

Julia dalej malowała obrazy, by zarobić parę simoleonów.
wSMEXmk.png

P : “Nie mogę się doczekać naszego kolejnego maleństwa! Jestem taki podekscytowany kochana!”
SmEN6AH.png

J: “ Ciesz się ciesz, ty nie masz skurczy i kręgosłup ci nie nawala! Uggh”
M2GJIQp.png

I tak na świat przyszły bliźniaki - Paulina i Mateusz <3
f5ZXVsW.png
jXghT11.png

Maleństwa były bardzo energiczne i hałaśliwe, zwłaszcza mała Paulinka ;) Podwójna radość - podwójny hałas…hehe.
mfVL5Cw.png

Uwielbiam te zdjęcie i minę małego Mateuszka! <3 Hahahaha
P: “…no daj buziaczka tatusiowi!…”
M: “…..fuuuj, weźcie go ode mnie!”
Wn1v2T1.png
iMN0YEn.png

Tereska uwielbiała przyglądać się swojemu rodzeństwu, cieszyła się, że będzie starszą siostrą :)
8UDznSu.jpg
Isql1d6.png

CDN :)

#12 Kędziorek

Kędziorek
  • 518 postów

Napisano 01 listopad 2016 - 21:07

I jak tu Julka ma schudnąć, skoro za każdym razem jak próbuje, zachodzi w ciążę? :D 

Chciał mieć Paweł chłopca to teraz ma. Bliźniaki... Kurka, 500 + razy 2  :lol:

Ależ oni się kochają, aż miło patrzeć :wub:

#13 eyvee

eyvee
  • 33 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 13:00

Dzięki wielkie :) Oto kolejne fotki z TS4...mam ich już aktualnie 2 807 xD! Ale lenistwo góruje, by je wszystkie wklejać haha!

Paweł obchodzi swoje urodziny, teraz staje się pełnoprawnym dorosłym simem ;)
kBA2CyE.png

Julia coś nie chce uwierzyć czy to się dzieje naprawdę - no i co z tymi papierkami kolorowymi w powietrzu? Skąd one się wzięły?
Ewoht2q.jpg

Tereska się cieszyła z urodzin jak to dziecko, mogła puszczaj serpentyny i zjeść pyszny tort - tak to ona stała za papierkową zbrodnią powietrzną xD
wzIusbh.png

Paweł zrobił akrobację “ urodzinową”, ale…nic się nie zmienił ;P
pGRO3is.jpg

Wspólne wcinanie tortu urodzinowego, który upiekł Paweł. Nie obyło się także bez romantycznych znaków między rodzicami Tereski ;)
IxM5nHl.png
95Jr3rp.png

Przepyszny drink - “Hawajskie marzenie” by Paweł ;D
"Jestem genialny!" - odparł rudowłosy.
o5yXIxu.png

T: “…no i mówię mu wtedy, że nie dam odpisać mu swojej pracy domowej, niech sam popracuje w domu!
J: “ Bardzo dobrze córeczko, moja krew!”
x1O64NZ.png
NL7E7ak.png

Sweet fotki i selfie <3
pIymavQ.jpg
jK8XwRF.png

Wolnym popołudniem cała rodzina wybrała się do Windenburga, by się troszkę ochłodzić w wodzie.
uo9du92.jpg

P: "Nie bój się córuś! Tatuś cię nauczy pływać i obiecuję, że nic ci się nie stanie!"
T: "Yeey! Dzięki tatku! Jesteś super! Hhihi!"
zizoPWr.jpg
rVFn6Ij.png

Przytulasy tatusia z córeczką *^.^*
Vtzzepk.jpg

Tak jak Paweł obiecał nauczył Tereskę pływać i nawet dziewczynka odważyła się zeskoczyć do wody ze skały!
ID5HJgW.png
8TLSNow.png

Później oboje podziwiali "skok płaskiego żurawia" w wykonaniu Julki xD 10 punktów!
Pjh2V48.jpg

J: "Co? Spróbuj coś powiedzieć na temat mojego skoku, a nawet twoja córka cię nie obroni!
T: " Hahaha!
P: "No proszę cie kochanie...przecież ja nic nie mówiłem...jeszcze! xD"
qfhinQe.jpg

Po zabawach w wodzie czas na ogrzanie się przy ognisku, tańce hula-hula itd.
A7AEmtm.png
Vf7jS8L.png
gMh4J0m.png

Dumni rodzice na urlopie:
P: "Ach nasza mała Tereska tak szybko rośnie..."
T: "O! I to jak! Poczekaj, aż zacznie sprowadzać chłopaków do domu"!
P: "...."
Tg4TIF4.jpg

Julia postanowiła pobawić się trochę z córką w pobliskim parku, kończąc wypad do Windenburga.
"Jestem wieeeelkim złyyym ogreeem!" - udawała mamuśka.
AnL2pdl.jpg

"Ludzie! Ratujcie się!! Szybko do statku kosmicznego! Lecimy na Marsa!" - krzyczała Tereska.
HVXuuBo.png

Dobra zabawa szybko się kończy i trzeba wracać do domu.
FrXy18F.png

Julka została zaproszona na tutejszą imprezę w miejscu, gdzie była ostatnio z Pawłem i Teresą.
REXhAmt.jpg

Podekscytowana tańczyła razem z Liberty tańce połamańce:)
P00lr3s.jpg
Kbxu9H8.jpg

DJ, jak się później okazało, zaprosił właśnie Julkę osobiście, po czym pokazał jak wygląda prawdziwa impreza.
yt0fjmy.png

Świecenie telefonami...za moich czasów nie było takiego czegoś xD
LoR9KjL.jpg

Zmęczona po imprezie Julia zmierza powolnym i chwiejnym krokiem do domu.
KPiBe48.png

Imprezka imprezka, ale zajmować się dziećmi trzeba...co z tego, że z worami pod oczyma.
XBvsJ9o.png

Paweł...mogłeś się przebrać do naprawy prysznica, a nie...w garniturze!
CdNu8HN.png

Jedne z ładniejszych prac Julii - wisi do dziś dzień w rodzinnym domu :)
9p4r4xe.png

Czas szybko leciał i Paulinka razem z Mateuszem dorośli.
0eyi9QY.png

Tak wygenerowała ich gra...
ypWEqny.png

...zaś ja tak ich dopieściłam ;) ( i zamieniłam im przez przypaek odcień włosów xD )
3a6hUl7.jpg

Wspólne poranne odrabianie zadań domowych...co z tego, że jest sobota hehe, zresztą Teresa, jako starsza siostra im trochę pomogła.
NQbCCH6.png
KfsF3Ss.png

Julka postanowiła spróbować swoich sił pisząc książki.
lQkHk6E.jpg

Mateusz był bardzo towarzyskim dzieckiem, lubił pogaduszki z sąsiadami i z rówieśnikami.
HeqYZ6v.png
a0xZiSG.jpg

Paulina zaś wolała tak samo jak mama malować, zwłaszcza na swoim ulubionym stoliku do rysowania. Paweł tylko sie przyglądał i komentował nowy drink, który nic mu nie smakował :P
N7KLAvN.png

Tereska była już starszą dziewczynką i chodziła do gimnazjum, gdzie była najlepsza w dziedzinie nauki.
tFzW6B7.png

"No nie no! Ten bug nadal działa!?" xD
cKXBEim.png

CDN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych