Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

0100Y12 - dom rodziny Stan-Tec

ts2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 26 październik 2016 - 18:56

Jako, że ostatnio wybudowałam przyzwoicie wyglądający i grywalny dom, i nawet byłam na tyle nie-leniwa, że go obfotografowałam i postanowiłam wstawić tu jego zdjęcia.

yrvBcUk.jpg

hAonSzh.jpg

b2EEKeG.jpg

6oWQrQ2.jpg

A teraz uwaga, uwaga, badziewne zdjęcia wnętrz (bo miałam problem ze zrobieniem ładnych - w niektórych pomieszczeniach jest za mało miejsca)...

ZVOpNBI.jpg

Tu bonus w postaci zdjęcia z właścicielami:

VWeqkhL.jpg

E97qDJv.jpg

A tu mieszkańcy;

oto niejaki Emilian Stan, szalony wynalazca, ma problem ze zrozumieniem form nie-mechanicznych (czyt. innych ludzi). Zaprzysiężony wróg roślinek doniczkowych i roślinek w ogóle. Gdyby nie żona, to zapewne żyłby w szarym, betonowym klocu i pożywiałby się zupkami chińskimi japońskimi. Prawdopodobnie kocha swoją żonę tylko dlatego, że nie jest w pełni człowiekiem.

GDzDo3c.jpg

A to istota biomechaniczna płci żeńskiej zwana Y1 Stan-Tec. W rzeczywistości jest bardziej ludzka niż jej mąż. Fanka nauki, kosmitów i roślin pustynnych. Lubi też gotować.

bu5voTI.jpg

Dołączona grafika

#2 Libby

Libby
  • 304 postów

Napisano 26 październik 2016 - 21:21

Całkiem fajny domek i ciekawa rodzinka :D Tylko ten gruchot przed domem mnie trochę razi ;) Dom prezentuje się zbyt ładnie, by trzymać na podjeździe złom ;)

~... elevator's not worthy.

#3 Diana

Diana

• 176 postów

Napisano 27 październik 2016 - 19:09

Świetny dom, budynki w takim stylu lubię, grałabym :D I rodzinka również bardzo pomysłowa.

SHKgWyu.png

#4 Kestrel

Kestrel
  • 17 postów

Napisano 27 październik 2016 - 19:46

Bryła jest nawet spoko, ale:

Nie podoba mi się ten złom przed domem, zupełnie nie rozumiem jego roli.

Wnętrza byłyby ok gdybyś powstawiała więcej bibelotów co dało by cieplejszy efekt.

Nie podoba mi się sposób prezentacji - zdjęcia na pół-ścianach. Nie wygląda to dobrze, jednak lepiej robić zdjęcia wnętrz na pełnych ścianach, a nie same rzuty z góry. Możesz zawsze użyć tabulatora jeśli masz za małe pomieszczenia, jak mówiłaś. 

#5 Meryam

Meryam

• 265 postów

Napisano 30 październik 2016 - 15:33

Bryła jest BOSKA! Osobiście umieściłabym domek tego typu na pustynnym otoczeniu raczej niż na zielonym, bo zielone wymaga większego wkładu w ogródek moim zdaniem, więc to chyba jedyne zastrzeżenie ;)

Jeśli chodzi o środek...

1. Prezentacja. Nawet w małych pomieszczeniach da się zrobić zdjęcia używając Tab, a te wcale nie są aż takie małe.

2. Zbyt wiele przestrzeni. Na samym wejściu dostajemy "korytarz" 3x4 - to jest OGROMNA powierzchnia jak na samo wejście, a można było ją spożytkować w jakiś inny sposób. To samo przy wejściu do sypialni - rozumiem chęć urozmaicenia kształtów ścian itd, ale tam jest po prostu sama podłoga i nic więcej.

3. Podobnie do punktu wyżej, ale inaczej - jest pusto. Brakuje mi bibelotów, pierdół na półkach, które by wskazywały na to, że ten dom jest zamieszkały. Sposób w jakim są zrobione zdjęcia wcale nie pomaga, bo nie widać czy gdziekolwiek są obrazy, które już by bardzo wiele dały. Kuchnia wygląda po prostu masakrycznie z tymi pustymi, na dodatek płasko wyglądającymi blatami wszędzie.

4. GDZIE SĄ ROŚLINKI.

5. Osobiście nie chciałabym żeby goście musieli przechodzić przez moją sypialnię żeby dostać się do toalety.

6. Na plus dla odmiany jest kolorystyka - osobiście uwielbiam takie industrialne kolory, szarości w połączeniu z drewnem, a dla urozmaicenia żółte akcenty. Naprawdę spoko pomysł.

Podsumowując - wizja i pomysł były super. Widać Twój zamysł i widać jaki charakter domu chciałaś oddać. Problem natomiast był w wykonaniu. Domek wygląda ładnie, są super kolory, dodatki też są spoko, ale tego wszystkiego jest trochę za mało i sama odnoszę wrażenie jakby domek był niedokończony. To na pewno jest coś nad czym da się popracować i bardzo Cię do tego zachęcam, bo widać w tym domku ogromny potencjał ;)

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ts2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych