Skocz do zawartości

  • instagram
  • facebook

Zdjęcie

Podkręcamy The Sims Creator

ts1 the sims 1 Paździoch The Sims Creator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Paździoch Menda Złośliwa

Paździoch Menda Złośliwa
  • 98 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Cieszyn

Napisano 16 listopad 2016 - 12:10

Każdy użytkownik programu The Sims Creator zauważył, że program ten z jednej strony zachwyca funkcjami (nakładanie gotowych ubrań, malowanie bezpośrednio po meshach, itp.), a z drugiej wkurza ułomnością. Jedną z takich ułomności jest rozbieranie Sima do bielizny. Przyzwoitość przyzwoitością (RRY?), ale niektóre z gotowych ubrań nie przewidują na przykład czarnego paska biustonosza u dorosłej Simki...
J2BSAbx.jpg
Słabo się to prezentuje, nie? Mężczyźni są tu uprzywilejowani (są rozbierani do slipek), ale w przypadku małych dziewczynek "bielizną" jest jednoczęściowy strój kąpielowy. Program nie przewiduje ubrania dla małolaty z gołym brzuchem, albo w bluzce na cienkich ramiączkach. Niby można się potem bawić w programach graficznych, ale w tym poradniku Paździoch zademonstruje wam jak się tego problemu pozbyć na stałe.
 
1. Potrzebne są nam nagie skiny. Najprościej je pobrać, ja znalazłam tu: http://moonsims.asi.org/skins/default/
 
2. Odnajdujemy folder z "bielizną" w Creatorze: Maxis/The Sims Creator/SimsResource/Extra
T8sdcZ0.jpg
 
3. Dwóch pierwszych plików nie ruszamy w ogóle! Z reszty robimy kopię zapasową do osobnego folderu (na wszelki wypadek).
 
4. Wypakowujemy naszą bezpruderyjną goliznę do folderu Extra. W przypadku dziecięcych skinów musimy pamiętać, żeby nazwy plików się zgadzały, gdyż te pobrane są unisex.
KyGTDSa.jpg
 
5. Odpalamy Creatora i cieszymy się gołymi plecami Simek, oraz nową możliwością w postaci tworzenia strojów kąpielowych, bez "bielizny" pod spodem! Pamiętajmy tylko o właściwych meshach i konieczności przenoszenia stworzonych strojów do folderu SkinsBuy w grze.
fHcvLqr.jpg
 
To wszystko na dziś. Z kopii zapasowej możemy "wyjąć" czarną bieliznę dorosłych Simek i wrzucić do folderu SkinsBuy np. jako piżamę, trzeba tylko pamiętać, żeby zmienić nazwę pliku dla dopasowania do konkretnego mesha (polecam do tego jednoczęściową, czarną piżamę).

  • Caesum, El Bastardo i Thixec lubią toRównież z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ts1, the sims 1, Paździoch, The Sims Creator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych