Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

The Sims Pełna Kolekcja nie chce się włączyć

TS1

Najlepsza odpowiedź Caesum , 24 grudzień 2016 - 14:31

Próbowałeś sprawdzić co się dzieje, gdy zaaplikujesz no-cd patch? Wprawdzie cracki nie są generalnie wspierane na tym forum ale skoro masz oryginał to możesz spróbować. Czasem usunięcie zabezpieczeń antypirackich pomaga na nowszych Windowsach, szczególnie że W10 przestał wspierać kilka starszych metod.

Jaka jest wersja twojej gry? U mnie działa przy wersji 1.9.1.0.

Co się dzieje gdy prawoklikniesz na sims.exe i wybierzesz "rozwiąż problemy ze zgodnością"?

U mnie Sims.exe ma zgodność z Windows XP SP2, uruchom jako admin + wyłączone skalowanie ekranu dla wysokiej rozdzielczości DPI(ale ostatnie to chyba tylko dla wyglądu).

Aaa no i ważna sprawa - gdzie zainstalowałeś simsy? Bo generalnie zauważyłem, że bardziej się opłaca instalować na oddzielnej partycji, nie na tej z Windowsem.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kontrowersyjna kaczuszka

kontrowersyjna kaczuszka

• 86 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:00

Instalowanie pełnej kolekcji idzie bez problemu. Wszystko pięknie, ładnie. 

I na tym się wszystko kończy. Naciskam "Włącz grę" i nic. Żadnego okienka nie mam,  nic nie wyskakuje. 

#2 Caesum

Caesum
  • 515 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:14

Jaki dokładnie Windows? Windows 10 64-bit? Włącz Menedżer Zadań i sprawdź, czy po kliknięciu na Sims.exe w ogóle pojawia się proces i czy zostaje później, czy się wyłącza.

Co to dokładnie za Pełna Kolekcja? Po prostu wszystkie części kupione czy faktycznie Complete Collection?

#3 kontrowersyjna kaczuszka

kontrowersyjna kaczuszka

• 86 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:52

Tak, Win10 64bit. W procesach nie ma nic. Kompletnie. Faktycznie Complete Collection. 

#4 Caesum

Caesum
  • 515 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 14:31   Najlepsza odpowiedź

Próbowałeś sprawdzić co się dzieje, gdy zaaplikujesz no-cd patch? Wprawdzie cracki nie są generalnie wspierane na tym forum ale skoro masz oryginał to możesz spróbować. Czasem usunięcie zabezpieczeń antypirackich pomaga na nowszych Windowsach, szczególnie że W10 przestał wspierać kilka starszych metod.

Co się dzieje gdy prawoklikniesz na sims.exe i wybierzesz "rozwiąż problemy ze zgodnością"?

U mnie Sims.exe ma zgodność z Windows XP SP2, uruchom jako admin + wyłączone skalowanie ekranu dla wysokiej rozdzielczości DPI(ale ostatnie to chyba tylko dla wyglądu).

Aaa no i ważna sprawa - gdzie zainstalowałeś simsy? Bo generalnie zauważyłem, że bardziej się opłaca instalować na oddzielnej partycji, nie na tej z Windowsem.

#5 kontrowersyjna kaczuszka

kontrowersyjna kaczuszka

• 86 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 15:47

Wielkie dzięki ;) Wszystko działa już jak należy :P

#6 Caesum

Caesum
  • 515 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 16:04

Super, a co dokładnie pomogło?

#7 kontrowersyjna kaczuszka

kontrowersyjna kaczuszka

• 86 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 16:27

Pierwsza propozycja pomogła. (no-cd patch)

• Caesum lubi to

#8 ewula95

ewula95
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 17:06

jak to zrobić to no-cd patch? może ktoś pomóc?

#9 Caesum

Caesum
  • 515 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 22:00

Oficjalnie forum nie wspiera ani pirackich kopii, ani łatek usuwających zabezpieczenia gry, więc niestety musisz poszukać w google i sama podziałać.

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: TS1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych