Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie
- - - - -

the sims 3 pogaduszki o trzeciej generacji simów

TS3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 miłośniczka zwierząt

miłośniczka zwierząt
  • 12 postów

Napisano 11 luty 2017 - 00:13

Tak jak w temacie tutaj wypowiadamy się na temat trzeciej generacji gry the sims.

Ja uwielbiam tą część i mam najwięcej godzin przegranych w nią na orgin. Dodatki do tej części są o wiele bardziej ciekawe niż do jej następczyni. Obecnie gram w 3 i gra mnie zaskoczyła, bo okazało się, że Christopher Steel niby zdradził moją simkę. O co ta go oskarżyła. Nie po raz pierwszy ta gra mnie zaskoczyła pamiętam jak grałam rodzinką Ćwir i Mortimer, którego zamieniłam w wampira umarł z pragnienia, bo nie zdążył zjeść owocu plazmowego.  Takich zaskakujących sytuacji miałam jeszcze kilka . Po mimo iż gra się tnie to lubię w nią grać i odkrywać nowe rzeczy. Najbardziej lubię podróżować simami na wakacje i eksplorować grobowce.

Chociaż zakładanie rodziny i rozwijanie simowych karier też jest ciekawym aspektem gry. 

A wy co sądzicie o the sims 3 i co lubicie robić najbardziej?

#2 Thixec

Thixec
  • 42 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 18:57

Czy ktoś się orientuje czy znak zodiaku jakoś wpływa na życie sima w The Sims 3? 
Oprócz tego, że możemy go poznać u innego sima nie znalazłem żadnego innego zastosowania

• Caesum lubi to

#3 KarolinaJ

KarolinaJ
  • 4 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 19:01

Znak zodiaku Twojego Sima może być zgodny ze znakiem innego Sima - wtedy pojawia się komunikat tej treści i mam wrażenie, że Simom o zgodnych znakach łatwiej nawiązać kontakt :)

• Caesum i Thixec lubią to

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: TS3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych