Skocz do zawartości

  • instagram
  • facebook

Zdjęcie

Sims 4 Serial (dub/ivo)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Seriousims

Seriousims
  • 12 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 21:30

Cześć!

 

Na początek, chciałbym poinformować, że filmy z sims robię już od prawie 1,5 roku, ale dopiero teraz natrafiłem na to forum. Umieszczałem je na innej, konkurencyjnej stronie, lecz uznałem, że mogę podzielić się też z inną społecznością.

 

Serial nie ma jednej, ciągłej fabuły (oczywiście odbywają się akcje w tle, ale nie są jeszcze mocno rozwinięte). Nie stanowią one jednej, integracyjnej całości. Film różni się tym od pozostałych, że posiada polski dubbing (nie na najwyższym poziomie, ciągle dostaje informacje, że mógłbym poprawić, ale umiejętności jeszcze nie te [choć da się słuchać], dlatego zawsze, do każdego odcinka, dodaję napisy). Chciałbym zakomunikować, że wkładam spory wkład w powstawanie serialu. Wszystkim zajmuję się sam: nagrywanie scen, montowanie, podkładanie głosu (jedynie w dubbingu pomagają mi znajomi). Dodam jeszcze, że tworzę animacje sam (co kosztuję dodatkowy czas i wysiłek), dzięki czemu filmik zyskuje na jakości (choć nie są to animacje najwyższych lotów).

 

Jak na ten moment powstały 4 odcinki (każdy około 30 minut). Mam nadzieję, że przypadnie mam do gustu. Prosiłbym także o zostawienie oceny i komentarz, ponieważ bardzo mnie to motywuje, oraz uświadamia, co mam poprawić, a co zyskało sympatię widzów.

 

Życzę miłego seansu!

 

 

Odcinek 1 - Krioterapia

 

Odcinek 2 - Tułaczka

 

Odcinek 3 - Tańce i wybory

https://www.youtube.com/watch?v=lKuVCagXDeA&t

 

Odcinek 4 - Rywalizacja

https://www.youtube.com/watch?v=PYsVZqJATwY&feature=youtu.be

 

 


  • Panna Kitka lubi to

#2 Seriousims

Seriousims
  • 12 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 21:35

Jakby ktoś zatęsknił za serialem, to informuję, że nadal tworzę. Robiłem go dość długo (zauważyłem, że filmiki nagrywałem rok temu). Studia i sprawy osobiste dały we znaki. Jeszcze tylko obrona pracy przede mną i odcinki z tego, jak i drugiego, serialu będą pojawiać się częściej. Zapraszam na seans i zalecam, tradycyjnie, włączenie napisów. Możecie także zostawić feedback w postaci komentarza.
 
Odc 1:
 
Odc 2:

  • Caesum lubi to


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych