Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Proste sposoby na polepszenie nastroju sima

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bjork

Bjork
  • 6 postów

Napisano 19 maj 2016 - 17:48

Postanowiłam się z Wami podzielić kilkoma spostrzeżeniami, by Waszym simom żyło się lepiej :)
Pewnie niektóre rzeczy wydadzą się Wam oczywiste, ale o innych nawet ja nie wiedziałam i odkrywałam je przypadkowo :)

Po pierwsze - ważny jest wystrój wnętrza - jeżeli w domu powiesisz obrazy namalowane przez uzdolnionego sima (conajmniej dwa arcydzieła lub duże wspaniałe obrazy) nastrójnik Twojego sima zyskuje +40 pkt.

Po drugie (ten sposób poleciła mi siostra) - jeżeli do wyposażenia dziecka włożysz Misia Szumisia, to dziecko już w trakcie snu (a po śnie 5 godzin) ma dodatkowy nastrójnik "przytulanki".

No i warto wspomnieć o takich prostych sprawach, jak przygotowywanie posiłków z conajmniej "dobrych" składników, ulepszanie sprzętów (nawet najtańszego telewizora), czy włączonej w grze muzyce.

Jeżeli w pomieszczeniu ustawisz kadzidełka (można kupić 3 różne w okolicach wakacyjnych, to każde z tych kadzidełek poprawia nastrój sima o +10 pkt.

#2 orzechowo

orzechowo
  • 12 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:30

Ja często starałam się zachować wskaźnik zabawy na wysokim poziomie.

Poza tym, gdy moi simowie byli już trochę bogatsi, wysyłałam ich na najdroższy pakiet do spa - wtedy pozytywny nastrójnik mieli chyba przez tydzień.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych