Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Grafika

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 Panna Kitka

Panna Kitka

• 151 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 14:04

Jedna z moich lepszych prac. Tureccy aktorzy mnie zdominowali, zakochałam się :D

26961807_1563927226996552_72397695855368

• Charionette i Diana lubią to

#42 Nina14

Nina14
  • 58 postów

Napisano 07 luty 2018 - 22:23

Grafika z Brimstone jest bardzo fajna, podoba mi się to przełamanie w sylwetce postaci tam, gdzie jest światło :) Co do najnowszej pracy...

Rany julek! Jak to zrobiłaś? Ta kombinacja szarego miasta z aktorem (apropos, jaki film/serial?) wygląda obłędnie, całość jest niezwykle interesująca.

Ogółem to fajny krok z Twojej strony, że próbujesz różnych technik manipulacji obrazem i w swoich pracach dotykasz różnych tematów.

Widać postęp (y)

#43 Panna Kitka

Panna Kitka

• 151 postów

Napisano 10 luty 2018 - 10:27

Grafika z Brimstone jest bardzo fajna, podoba mi się to przełamanie w sylwetce postaci tam, gdzie jest światło :) Co do najnowszej pracy...

Rany julek! Jak to zrobiłaś? Ta kombinacja szarego miasta z aktorem (apropos, jaki film/serial?) wygląda obłędnie, całość jest niezwykle interesująca.

Ogółem to fajny krok z Twojej strony, że próbujesz różnych technik manipulacji obrazem i w swoich pracach dotykasz różnych tematów.

Widać postęp (y)

Graficy też się głowili jak, ale  co to nie jest przecie najlepsza grafcia. 

Aktor grał w serialu Wspaniałe Stulecie, ale poznaałam go dopiero ogląądając serial Fi Ci pi. To Mehmet Gonsur :D A i jeszcze grał w filmie "Sauna" ale nie umiem znalezc tego filmu. Fajnie, że się podoba. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych