Skocz do zawartości

 • instagram
 • facebook

Zdjęcie

PMSW - Prace konkursowe

konkurs PMSW Pokaż Mi Swoje Wnętrze SimsWeb.PL

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kędziorek

Kędziorek
 • 518 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:Poznań

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:20

W tym temacie możecie zamieszczać swoje prace konkursowe  ;)#2 Meryam

Meryam

 • 265 postów
 • Płeć:Kobieta

Napisano 10 maj 2017 - 20:33

Dorito Fitzgerald to już-nie-taki-młody autor książek takich jak "Śnieg na kostce brukowej", "8 jedynek", oraz trylogii "Granit". Jego książki nie znalazły się na liście bestsellerów SimCity Timesa, jednakże ma on swoje skromne grono fanów, z którym często gawędzi na czacie. Jako autor, jest również fanem innych tworów literackich, skąd jego ogromna kolekcja książek oraz czasopism. Ponadto, jest fanem muzyki alternatywnej, i w wolnym czasie zajmuje się zbieraniem płyt winylowych. Po jednym ze spotkań autorskich, ukradł neon z klubokawiarni P3, w której odbywał się ów event, o czym wie tylko jego mama oraz jedynych dwóch znajomych jakich nadal ma po ukończeniu studiów, z którymi lubi słuchać swoich winyli i grać w gry planszowe. Dorito jednak rzadko przebywa w swoim wypucowanym lofcie na Eastern Low Side w SimCity, w zasadzie to tylko wtedy kiedy uda mu się wyrwać jakąś panią chętną na one night stand lub niezwykle napaloną fankę. Częściej bywa tu jego matka, która urządzała mieszkanie, by popatrzeć na dzieła sztuki swojego ulubionego artysty wiszące na ścianach mieszkania Dorito.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao1_1280.png

 

Mieszkanie znajduje się na najwyższym piętrze fabryki przerobionej na apartamentowiec. Niegdyś powstawały tutaj samochody Simsvagen, jednak gdy firma upadła, fabryka stała pusta przez niemal 10 lat. Gdy ktoś ją wreszcie odkupił, przerobił cały budynek na mieszkania, niemal w całości rujnując oryginalny wygląd fabryki. Ostały się jedynie drzwi i kilka szafek dla pracowników.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao2_1280.png

 

Dorito oraz jego matka chcieli zadbać o to, by nie zaprzepaścić widoku jaki rozciąga się za ogromnymi, fabrycznymi oknami. Sam budynek wysoki nie był, jednak ponieważ znajduje się na wzniesieniu, to widok jest wręcz fantastyczny. W tym miejscu Dorito chciał się rozkoszować dźwiękami wydobywającymi się z winyli, oraz dzielić czas ze znajomymi poprzez planszówki.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao3_1280.png

 

Dorito jako daltonista nie mógł zbytnio protestować przeciwko dodaniu przez matkę koloru w kuchni. Ona zaś, jako kucharka na szkolnej stołówce, uważa kuchnię za miejsce święte, w którym należy się relaksować podczas gotowania, i wraz z parą wydobywającą się z przyrządzanych potraw, w kuchni powinna wydobywać się pozytywna atmosfera. A cóż za kolor jest bardziej pozytywny niż soczysta zieleń?

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao4_1280.png

 

Pomimo posiadania telewizora, Dorito preferuje zachwycać się swoim domowym oczkiem wodnym pod schodami i przepięknym kominkiem. A raczej powinnam powiedzieć, że preferuje zachwycać innych... w szczególności kobiety, które planuje później zabrać na górę. Jednakże schody ponad wodą stają się istnym stairway'em to heaven, gdy oszołomiona kobieta wchodzi po nich, by robić rzeczy nieprzyzwoite.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao5_1280.png

 

Łazienka od początku była niewielka, jednakże Dorito uparł się przy upchnąć w nią jeszcze ogromny prysznic. Nie, żeby z niego często korzystał, ale prysznic jest. I zajmuje 1/3 łazienki.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao6_1280.png

 

Ów stairway to heaven zwieńczony został dziełami Leona DaWieniec, ulubionego artysty matki Dorito, która wymusiła na synu ową dekorację. Nie była ona widoczna nawet na projekcie mieszkania, ani w zamysłach któregokolwiek z nich, jednak gdy matka Dorito ujrzała tę pustą przestrzeń jednego z wieczorów, postanowiła ją wypełnić. Sama. Bez zgody Dorito. Ani zgody najemcy do wiercenia w ścianie.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao7_1280.png

 

A oto i miejsce, w którym dzieje się magia, jak to mawia Dorito. Tutaj powstają jego dzieła, jego słowa wylewają się w tym miejscu na maszynę do pisania, kartkę, lub do Sentence'a. Tutaj także odbywają się czaty pomiędzy Dorito, a jego skromną grupką fanów, w każdy czwartek o 21:00.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao8_1280.png

 

Kolekcja książek jaką posiada Dorito jest nie tylko użytkiem dla niego samego, ale także dla osób odwiedzających go (czyt. jego matki). Gdy po ciężkim dniu sam mieszkaniec loftu lub ktokolwiek inny ma potrzebę zaszyć się w mniej lub bardziej fikcyjnym świecie, oto miejsce dla niego.

 

tumblr_opr3edPhT01vf964ao9_1280.png

 

A to miejsce, w którym dzieje się nieco inna magia, if you know what I mean. Więcej chyba dodawać nie trzeba ;)#3 Hebe

Hebe


 • 93 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:Winterfell

Napisano 13 maj 2017 - 22:56

Mieszkanie należące do studenta Janusza Hipstera, mieszczące się w starej fabryce znajdującej się w głośnym centrum miasta.

 

Korytarz i kącik czytelniczy:

 

erONzw5.jpg

 

Kkrk9Nb.jpg

 

Salon:

 

yYHKtdN.jpg

 

S2xHNQX.jpg

 

Jadalnia i kuchnia:

 

bYGf9yP.jpg

 

TijHmkI.jpg

 

Łazienka z pralnią:

 

sWv2MMz.jpg

 

ZZLcm6t.jpg

 

Sypialnia:

 

LQLWMd0.jpg

 

Txxai7U.jpg

 

bMBSJVi.jpg

 

Łazienka na piętrze:

 

OzTEhlI.jpg

 

BDgIyGy.jpg

 


 • Kędziorek i Shiver lubią to

Dołączona grafika


#4 Rainbow

Rainbow

 • 133 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:Kraków

Napisano 14 maj 2017 - 23:00

TO JA TEŻ XD

Sobiesław jest samotnym simem-artystą z kotem, który w życiu nie dorobiłby się na swoich malunkach domu i umeblowania za 100 tys. simoleonów, toteż postanowił zagrać na loterii. I wygrał - znana projektantka Rainbow Dash postanowiła postawić mu kilka mebli, coby nie byl smutny. Oto efekt:

Oto jak wygląda z zewnątrz:
y9C49hh.png

Przedpokój:
1lhuRMh.png

Kuchnia:
POnbFDn.png

Salonik:
QnMEYnd.png

Widok na kuchnię z salonu:
NZwSpbK.png

Łazienka z widoku papieru toaletowego xD:
wWW9lyW.png
Korytarz na górze to nuda, przejdźmy więc do pokoju samego artysty, który już nie jest tak poukładany jak dół:
5uYLVXC.png
LdyYEEx.png
s4YC32N.png
 • Kędziorek lubi toRównież z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: konkurs, PMSW, Pokaż Mi Swoje Wnętrze, SimsWeb.PL

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych