Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Przeniesienie folderu EA Games

Najlepsza odpowiedź Caesum , 29 czerwiec 2017 - 22:12

Który dokładnie folder EA GAMES masz na myśli? Folder, który znajduje się w Moje Dokumenty, czy folder znajdujący się w Program Files? ;)

O ile nie mam pewności, jak się przenosi ten pierwszy folder, to sam folder z grą można przenieść, jeżeli się podda edycji rejestry za pomocą REGEDIT.

1. Wpisz w uruchom REGEDIT i wciśnij enter

2. Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/WOW6432Node/EA GAMES

3. We wszystkich folderach The Sims 2 są klucze z lokalizacją gry. Np. "Install Dir", "Install Dir Parent", "Installed From" etc. Należy je wszystkie zaktualizować o nową lokalizację.

4. Możliwe, że jest również folder The Sims 2 w HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/WOW6432Node/Electronic Arts

5. ^ w nim również zrób to samo.

* - Dla 32-bitowych systemów w/w ścieżki są takie same, tylko że bez folderu WOW6432Node.

To powinno pomóc w przeniesieniu folderu z grą. ;) Niestety nie znam sposobu na przeniesienie folderu z dodatkami. Ja na przykład tak to rozwiązałem, że mam cały folder Dokumenty przeniesiony na inny dysk.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Meryam

Meryam

• 254 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 21:43

Mam taki problem, który zwie się mało miejsca na dysku systemowym. Równocześnie mam masę dodatków do TS2, które zawalają mi dodatkowo to miejsce na owym dysku. Pamiętam że istniała możliwość przeniesienia folderu EA Games i odpalania gry z drugiego dysku, ale nie mam pojęcia jak to kiedyś zrobiłam, a nigdzie też nie mogę znaleźć żadnego tutoriala. Help :(

tumblr_obe422ZBaX1v894w0o1_1280.png

#2 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 22:12   Najlepsza odpowiedź

Który dokładnie folder EA GAMES masz na myśli? Folder, który znajduje się w Moje Dokumenty, czy folder znajdujący się w Program Files? ;)

O ile nie mam pewności, jak się przenosi ten pierwszy folder, to sam folder z grą można przenieść, jeżeli się podda edycji rejestry za pomocą REGEDIT.

1. Wpisz w uruchom REGEDIT i wciśnij enter

2. Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/WOW6432Node/EA GAMES

3. We wszystkich folderach The Sims 2 są klucze z lokalizacją gry. Np. "Install Dir", "Install Dir Parent", "Installed From" etc. Należy je wszystkie zaktualizować o nową lokalizację.

4. Możliwe, że jest również folder The Sims 2 w HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/WOW6432Node/Electronic Arts

5. ^ w nim również zrób to samo.

* - Dla 32-bitowych systemów w/w ścieżki są takie same, tylko że bez folderu WOW6432Node.

To powinno pomóc w przeniesieniu folderu z grą. ;) Niestety nie znam sposobu na przeniesienie folderu z dodatkami. Ja na przykład tak to rozwiązałem, że mam cały folder Dokumenty przeniesiony na inny dysk.

• Meryam lubi to

#3 Meryam

Meryam

• 254 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 00:13

A mnie właśnie chodziło o ten pierwszy, w Dokumentach :c Ale możliwe że po prostu kiedyś miałam całe Dokumenty właśnie przeniesione na inny dysk ;)

Ale dzięki wielkie, to też się przyda! <3

tumblr_obe422ZBaX1v894w0o1_1280.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych