Skocz do zawartości

 • instagram
 • facebook

Zdjęcie

Jak uchronić się przed chorobą świnki morskiej


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Caesum

Caesum
 • 527 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 30 lipiec 2016 - 16:00

med_gallery_2_2_82629.jpg

 

Świńska grypa to choroba, którą sim może się zarazić, jeżeli nie zajmuje się odpowiednio dobrze świnką morską. Jeżeli świnka żyje w niedostatecznie czystej klatce i jest głodna, sim może zostać przez nią ugryziony w trakcie zabawy. Objawami choroby są kaszel i katar, które z czasem się nasilają. Jeżeli sim nie zostanie poddany leczeniu, może dojść do jego śmierci.

 

 1. Jak uchronić się przed chorobą?
  Wbrew pozorom jest to bardzo proste! Świnka morska zaraża wyłącznie wtedy, gdy nie jest odpowiednio traktowana. Częste czyszczenie klatki i karmienie zwierzaka spowoduje, że będzie on zadowolony i nie pogryzie właścicieli.
 2. Jak wyleczyć chorobę?
  Jeżeli jakimś cudem sim zaraził się chorobą, są trzy sposoby by się z niej wyleczyć. Najłatwiejszy to kupienie obrazu ze świnką morską. Drugi sposób to odpowiednie traktowanie sima aż do czasu wyzdrowienia. Sim musi być zawsze najedzony i wyspany, najlepiej by w tym czasie nie chodził do szkoły lub pracy. Trzeci sposób to stworzenie białej mikstury na stole chemicznym. Gdy sim ją wypije, natychmiast wróci do zdrowia.
 3. Jak zarazić się chorobą?
  Zajmuj się swoim zwierzakiem, potworze! Jeśli jednak koniecznie musisz to zrobić, nie czyść klatki ani nie dawaj śwince morskiej jedzenia, za to często się baw. W ten sposób zwiększysz szanse, że wściekła, głodna świnka da simowi nauczkę.
   Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych