Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Co to lato? Zgłoszenia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Charionette

Charionette
  • 343 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 08:57

Tutaj wstawiacie prace konkursowe zgodne z regulaminem :)

2nwch5L.png

I'm alone...

#2 Panna Kitka

Panna Kitka

• 151 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 09:32

med_gallery_41_34_1359355.png

#3 kontrowersyjna kaczuszka

kontrowersyjna kaczuszka

• 86 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 09:40

fChIeLN.png

#4 Meryam

Meryam

• 265 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 22:18

Kochana Leah!

Jestem niezwykle wdzięczny, że raczyłaś towarzyszyć mi przez te cudowne dwa tygodnie, jakie razem spędziliśmy na wyspie. Pragnąłem, aby dni nigdy się nie kończyły, a noce przez wieczność obdarzały nas zaledwie lekką bryzą, jak wtedy gdy leżeliśmy razem na pomoście by oglądać gwiazdy. Byłaś najpiękniejszą i najjaśniejszą ze wszystkich gwiazd jakie widziałem tamtej nocy. Nie zapomnę Twojego śmiechu gdy goniłem Cię na szczyt latarni. Nie zapomnę tego, co wydarzyło się później... Uwielbiałem gdy powoli zataczałaś kręgi palcami w moich włosach, śmiejąc się i wyciągając drobiny piasku jakie się tam dostały, gdy padliśmy razem na plażę po całym dniu pływania w oceanie. Gdybym mógł, zamknąłbym zapach Twoich włosów po tamtym dniu i wieczornym ognisku w butelce, i otwierałbym ją zawsze gdy tylko Ciebie by mi brakowało... być może zapach by szybko uciekł z owej butelki, jednak moja tęsknota do Ciebie nie ucieknie.

Zawsze Twój,

Brett

Gdy odczytała list, łza zakręciła się w jej oku. Złożyła kruchy, lekko zabrudzony papier, i schowała go pomiędzy kartki swojego pamiętnika. Patrzyła z tęsknotą i smutkiem na zdjęcia z tamtych wakacji, jakie zrobiła zarówno będąc na ziemi, jak i wtedy gdy latała awionetką nad maleńką wysepką. Choć wspomnienia wymarzonych wakacji do niej wróciły, Brett już do niej nie wróci...

tumblr_ouc1euqmvQ1vf964ao1_1280.png

#5 Shiver

Shiver

• 55 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 09:30

JM38aTJ.png

Dołączona grafika

#6 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 16:58

Wprawdzie z reguły administratorzy są wykluczeni z brania udziału w konkursach (mogą co najwyżej głosować na ulubione prace), jednakże w tym wypadku uznałem za konieczne wzięcie udziału i próbę przedstawienia wizji lata, albowiem osobiście uważam, że jak dotąd nie powstała praca, która by w idealny sposób ukazywała jak lato wygląda w życiu większości z nas, simsomaniaków.
Długo rozmyślałem nad tym, jak najlepiej uchwycić lato każdego fana simsów. Jednym z pomysłów było pokazanie podróży w góry i spanie w namiocie lub lodowym iglo, tak jak w pierwszej części The Sims. Drugim pomysłem było przedstawienie jakiegoś sielankowego krajobrazu, łąki i radośnie biegających dzieci, które łapałyby motyle w słoiki tak jak w TS2. W pewnym momencie myślałem nawet nad wstawieniem zdjęcia szalonej imprezy w sadzie owocowym babci, jednakże wszystkie te pomysły wydały mi się mało wiarygodne i niezwiązane z prawdziwym znaczeniem lata w sercu każdego gracza. Lecz wtedy wpadłem na ostateczny pomysł, który moim zdaniem w pełni odzwierciedla najpiękniejsze, najgłębsze marzenie każdego simsomaniaka, lato przepełnione aktywnością, którą każdy z nas wielbi najbardziej w świecie. Czyż nie ma piękniejszego lata, niż to, podczas którego można się w pełni oddać czynnościom, które się kocha?

Postanowiłem więc ukazać wizję mojego idealnego lata - tak jak ja je zawsze ochoczo spędzam, a i mam nadzieję, że również inni simsomaniacy.

Przedstawiam wam, moi drodzy forumowicze, zdjęcie, które nazwałem "Szczęśliwe Lato" - marzenie każdego simsomaniaka.

gallery_2_11_51663.jpg

(kliknij aby powiększyć)

:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych