Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Björk odchodzi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Caesum

Caesum
  • 522 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 14:25

BJÖRK OPUSZCZA ZAŁOGĘ SIMSWEB.PL

photo-9.jpg

***Z żalem musimy zawiadomić, iż po ponad dziewięciu latach działalności najpierw na forum.thesims.pl, a potem tutaj, Björk zdecydowała się zrezygnować z tytułu głównego administratora i odejść z załogi TheSims.PL oraz SimsWeb.PL.

***Björk była najdłużej działającym administratorem forum.thesims.pl i jednym z założycieli SimsWeb.PL. Zaledwie w rok po zarejestrowaniu na FTS, w dniu 9 listopada 2008 roku Oazis nadała jej prawa super moderatora, natomiast 18 maja 2009 roku awansowała do rangi administratora. Pilnowała porządku jeszcze gdy reszta z obecnej załogi była tylko zwykłymi, irytującymi użytkownikami, którzy łatwo dostawali ostrzeżenia (a także bany ;) ). Sądzę, że nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że to dzięki Björk forum.thesims.pl tak długo się utrzymało jako jedno z największych społeczności The Sims w Polsce. To dzięki niej forum odzyskało dawną świetność, gdy uno musiał zrezygnować z dalszego wspierania serwera, a Shooters.pl pozostawiło nas byśmy sami upadli. Björk znana była nam jako admin-kumpel. Zawsze łagodziła spory i starała się znaleźć balans między porządkiem a miłą atmosferą. Gdy powstawały wszelkie kłótnie (słynne "gównoburze"), zawsze pierwsza podawała pomocną dłoń tym użytkownikom, którzy czuli się pokrzywdzeni aktywnością nazbyt uporczywej moderacji. Krótko mówiąc, działalność Björk na obu forach była najdłuższa, najbardziej owocna, najlepsza.
***Tym bardziej więc jestem zasmucony tą decyzją. Wydaje mi się, że odejście Björk zamyka pewien okres w dziejach historii polskiej społeczności The Sims.

***Od siebie jeszcze dodam, że krótki okres, gdy pracowałem z Björk, był z pewnością moim najprzyjemniejszym z całego pobytu na forum. Gdy potrzebowałem jakiejkolwiek pomocy, zawsze mi była udzielana. Razem też myśleliśmy nad najróżniejszymi sposobami na ożywienie forum.thesims.pl i naprawę wielu funkcji, które ze względu na brak konserwacji z biegiem czasu przestały poprawnie działać. Nasza współpraca tchnęła w przestarzałe już FTS pewien powiew świeżości, oraz zaowocowała nowym forum, czerpiącym ze spuścizny dawnego SimsWeb.PL. W tym miejscu chciałbym podziękować Björk za wszystko, co zrobiła dla mnie i forum oraz życzę wszystkiego dobrego i wielu sukcesów w przyszłości. :flowers:

#2 Kędziorek

Kędziorek
  • 516 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 21:14

Trudno się z tym pogodzić, bo Björk była na FTSie na długo zanim tu przyszłam i sądziłam, że będzie jeszcze długo po mnie. Zawsze na miejscu, zawsze miła, zawsze gotowa rozluźnić napiętą atmosferę poprzez wymyślanie minikonkursów i innych podobnych, za co ją bardzo podziwiałam. Aż mi słów zabrakło, a to dość niecodzienne. W sprawach forumowych zawsze była dla mnie autorytetem, jej słowo zwykle przesądzało sprawę w różnych kwestiach.
Co tu dużo mówić, wszystkiego dobrego, Björk <3

#3 Charionette

Charionette
  • 340 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 21:50

Kiedy po raz pierwszy zalogowałam się na FTS, Björk była już Administratorem. Zawsze miła, zawsze chętna do pomocy (nawet wtedy, gdy z uporem maniaka męczyłam o jakąś sprawę :)). Niezwykle szanuję ją za to opanowanie, które potrafiła wnieść do największej kłótni. Podziwiam jej kreatywność, po mistrzowsku rozładowywała napięcie poprzez konkursy lub humorystyczne posty.
W pracy Administratora zawsze była dla mnie autorytetem. Często stawiałam ją za wzór idealnego admina.
Bjork,strasznie żałuję, że rezygnujesz, czuję jakby kończyła się pewna epoka.

Dziękuję za wszystko i życzę wielu sukcesów :)

2nwch5L.png

I'm alone...

#4 Libby

Libby
  • 303 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 00:01

Strasznie ciężko mi z tym, że Bjork odchodzi... :( Pamiętam ją jeszcze ze starych czasów, gdy wstawiała na fts cudowne domki. Zawsze pomocna, uśmiechnięta i miła. Chyba najżyczliwsza osoba jaką znam. Jako administrator ideał. Zawsze opanowana, skłonna do pomocy... zazwyczaj to ona opanowywała afery. Miałam nadzieję, że ta chwila nigdy nie nadejdzie :(
Wybaczcie, nie umiem pisać pożegnań, brakuje mi słów. Bez Björk będzie po prostu pusto... Do kogo się zwrócę ze swoimi administratorskimi dylematami?
Björk, dziękuję za rady i wiarę we mnie, za wszystko i życzę dużo szczęścia! :)

~... elevator's not worthy.

#5 Thixec

Thixec
  • 40 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 17:17

O, pamiętam ją jeszcze z forum The Sims! 
Powodzenia Björk  ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych