Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Serial "Studenciki" (ivona)

seriousims serial film ivona

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Seriousims

Seriousims
  • 5 postów

Napisano 06 październik 2017 - 22:23

Cześć. 

Na początek chciałbym dodać, że od jakiegoś czasu zajmuję się nagrywaniem filmów. Wkładam w nie sporo pracy - sam nagrywam sceny, montuję i tworzę animacje. Ale do rzeczy:

Ostatnio natchnęło mnie na wykonanie drugiego serialu (ci, którzy mnie znają, wiedzą, że w reżyserce nie siedzę od dziś ;>).  Przedstawia on perypetie czterech studentów, którzy z początku nie przypadli sobie do gustu. Ostrzegam, że film jest dość wulgarny i raczej nie przekona osób liczących na bardziej poważną formę do pozostania stałym widzem... ale obejrzeć mogą zawsze. ;P

Zapraszam i miłego seansu!

• El Bastardo lubi to

#2 Seriousims

Seriousims
  • 5 postów

Napisano 24 październik 2017 - 15:39

Jeżeli filmik kogoś zainteresował, to zapraszam na drugi odcinek (tym razem podzielony na dwie części):

(1 część)

(2 część)

• El Bastardo lubi to

#3 Seriousims

Seriousims
  • 5 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 14:00

Hej.

Jeżeli kogoś zainteresował serial, to zapraszam na 3 część. Dłużej mi zajęło nagarnie jej, ponieważ ponad 12k modów robi swoje + sceny, gdzie potrzeba było koło 150 simów (potrafią ściąć laptopa tak, że jedną scenkę musiałem nagrywać dziesiątki razy).

Moglibyście zostawić pod filmem jakiś komentarz, ewentualnie, jeżeli serial bardzo się spodobał, zasubskrybować kanał.
Miłego seansu!

(1 część)

(2 część)

• El Bastardo lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych