Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Zdjęcia Joan

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joan

Joan
  • 110 postów

Napisano 05 listopad 2017 - 18:38

Cześć :hug: Przeglądałam ostatnio mojego IG i uznałam, że może warto byłoby wstawić coś na forum. Są to zdjęcia robione przeze mnie, niektóre zupełnie przypadkowo i w pośpiechu. 

Włochy, Genua

MRml3II.jpg

Jarzębina, przed blokiem - czekając na podwózkę do pracy  B) 

p78wxKG.jpg

Brno, Czechy

GlrhHZg.jpg

Łódź, Pietryna

8iZsWVm.jpg

I tutaj niestety zaczyna się moja nieprofesjonalność, ale nie mam oryginału tego zdjęcia na telefonie, ani na komputerze, a sshot robiony na komputerze, tak by nie było widać, że to IG OGROMNIE stracił na jakości. Wiem, że lipa, ale chcę się nim podzielić mimo wszystko. Wklejam więc sshota, a pod spodem link do instagrama, gdzie jest dobra jakość. 
vAOy3pl.png 

Na razie tyle, więcej oczywko jest na moim insta, ale to już te, które podobają mi się mniej.

• Caesum, Thixec i Nina14 lubią to

eHYQcw7.png

#2 Nina14

Nina14
  • 58 postów

Napisano 05 listopad 2017 - 20:02

Zrobiłaś naprawdę fajne zdjęcia!

W pierwszym bardzo przypadł mi do gustu ten kontrast pomiędzy wybrzeżem a morzem- taki skok z szarości i zieleni na bezkresny błękit ^^

Ten "dach" z parasoli również wygląda świetnie, a kolorowy rower na planie dosyć szarawej Łodzi fajnie się wybija.

Koniecznie fotografuj dalej, gdyż masz już jedną obserwatorkę :)

#3 Meryam

Meryam

• 265 postów

Napisano 05 listopad 2017 - 22:27

Baaardzo spoko te zdjęcia! W ogóle obczaiłam Twojego insta i jestem pod wrażeniem tego co tam masz :P Czekam na więcej ;)

#4 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 09:00

Oh wow, te zdjęcia są naprawdę bardzo dobre. :D I w ogóle zazdroszczę aparatu w komórce, jakość jest świetna. Jaki to model?

P.S. - https://scontent-frx...307789312_n.jpg tutaj masz oryginał tego deszczowego zdjęcia. :)

#5 Joan

Joan
  • 110 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 21:50

Nina, i parasolki i wybrzeże były robione w mega pośpiechu! Ale poprzycinałam tu i tam trochę :D Co do zdjęć to na pewno nie będą pojawiać się hurtowo, bo rzadko mi się uda zrobić dobre zdjęcie XD Ale dzięki!! <3

Mery, z tego co widzę to oba nasze IG się trochę pozmieniały od czasów oszukańczych aplikacji i słabych aparatów haha :D 

Caesum, dzięki za oryginał, serio się załamałam, że straciłam zdjęcie a wystarczyło kliknąć xD zależy które zdjęcie, bo kropelki to Huawei P8 Lite, a reszta zdjęć to już iPhone 6s :) 

Dzięki za komenatarze!!!!

• Nina14 lubi to

eHYQcw7.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych