Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

"Indeks" - jak daleko można się posunąć w obliczu sesji? (dubbing)

indeks tertyl film

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tertyl

Tertyl
  • 19 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 19:06

Dwie studentki próbują wykraść arkusze odpowiedzi do egzaminu, jednak zamienia się to w dłuższą podróż.

Dźwięk: dubbing

Rodzaj: film pełnometrażowy

Gatunek: komedia

Film został stworzony na zaliczenie przedmiotu, ale postanowiłam, że na pewno będę kontynuować nagrywanie w simsach. W pewnym sensie jest to comeback, bo niegdyś się w to bawiłam. Cóż, bardzo byłabym wdzięczna za wszelkie opinie. :D 

• Diana lubi to

#2 Diana

Diana

• 174 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 21:45

Film został stworzony na zaliczenie przedmiotu

Serio? Co studiujesz? :D

Odzwyczaiłam się od pisania komentarzy na forum, bo rzadko coś tu się dzieje, więc może być trochę chaotycznie. Moje główne spostrzeżenia:

1. Głosy są trochę za cicho i za mało wyraźnie momentami, jakość też nie najlepsza, ale ogółem podobał mi się ten dubbing, obojętny ton w niektórych momentach brzmiał wybornie. :D

2. Muzyka. Za dużo jej i wydawało mi się, że w niektórych scenach średnio pasowała nastrojem, nie wiem, w każdym razie ja dobrałabym coś innego, np. może nieco mroczniejszego podczas włamania.

3. Scenariusz całkiem kreatywny, teksty postaci mi się bardzo podobały. Uśmiechnęłam się kilka razy. :D

4. Co do simów - konsekwentniej trzymałabym się dodatków z internetu, bo postaci z pobranymi włosami + maxisowymi oczami wyglądają średnio.

Ogółem bardzo miły filmik i nie czuję, żeby te 16:19 z mojego życia poświęcone na oglądanie były czasem zmarnowanym. :D Jeśli zrobisz coś jeszcze, to chętnie obejrzę. Pozdrawiam i życzę weny!

SHKgWyu.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych