Skocz do zawartości

 • instagram
 • facebook

Zdjęcie

Jak zabić sima oraz jak go wskrzesić


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Caesum

Caesum
 • 527 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:04

"Ty potworze!" - to zapewne usłyszałbyś, gdybyś próbował zabić kogoś w prawdziwym świecie. Najprawdopodobniej zostałbyś również zamknięty w więzieniu lub szpitalu psychiatrycznym dla obłąkanych przestępców. Na szczęście są inne sposoby, by dać upust swoim masochistycznym skłonnościom godnym Kuby Rozpruwacza. W tym poradniku postaram się pomóc każdej bratniej duszy, która również uwielbia muzykę krzyczących simów, którzy umierają w wyniku okrutnej śmierci.
 
Sposoby na zabicie sima
 

gallery_2_2_24387.jpg

 • Głodówka
  Jest to prosty, a zarazem najdłuższy i najbardziej okrutny sposób na zabicie sima. Choć nie jest szczególnie efektowny, zapewni Twoim simom do czterech dni bezustannej męczarni.
  Ważne jest, by zablokować simowi dostęp do jakiegokolwiek źródła pożywienia. Zamknij go w pomieszczeniu bez wyjścia, lub usuń z parceli takie przedmioty jak lodówka, kawiarka, a nawet telefon. Możesz również przyspieszyć śmierć sima poprzez zmuszanie go do różnych aktywności fizycznych, na przykład pływanie lub ćwiczenia. Sposób ten działa również na odwiedzających parcelę gości. NPC nie mogą zostać zabici.
   
  Ciekawostka: simowie, którzy są bliscy śmierci, mogą być odwiedzani przez duchy, jeżeli na parceli znajduje się urna lub nagrobek.

gallery_2_2_45413.jpg

 • Utopienie
  Szybko i prosto można zabić sima poprzez utopienie. Zbuduj simowi basen i umieść rampę, za to upewnij się, że nie ma nigdzie drabinki. Każ simowi wskoczyć do wody i przyspiesz czas. Jako że simowie nie potrafią wyjść z basenu bez drabinki, sim będzie tak długo pływał, aż umrze.

gallery_2_2_118367.jpg

 • Pożar
  Pożar jest niewątpliwie jednym z najbardziej spektakularnych i satysfakcjonujących śmierci w The Sims. Najprostszym sposobem na podpalenie mieszkania jest ustawienie łatwopalnych przedmiotów w pobliżu źródła ognia. Dywan w pobliżu kominka zapewni ci niehybną zgubę każdego sima. Jeżeli masz dodatek Balanga, możesz również kupić zestaw sztucznych ogni "Panewka"(Tryb kupowania/różne/rekreacja) i użyć go w środku domu, powodując natychmiastowy pożar.
  Pożar można również wywołać bez potrzeby kupowania dodatkowych przedmiotów. Jeżeli sim ma niski poziom wiedzy o gotowaniu, może przypalić jedzenie w kuchence lub tosterze.
   
  Ciekawostka: jeżeli zapełnisz cały dom dywanami, a następnie użyjesz kominek lub zestaw sztucznych ogni, w ciągu sekundy podpalisz całą parcelę. Jest to wyjątkowo zjawiskowy sposób na zabicie wszystkich simów na parceli. Polecam wystawienie bankietu, którego finałem będzie pokaz ogni.

gallery_2_2_156616.jpg

 • Porażenie prądem
  Jest to stosunkowo rzadki sposób, możliwy do uzyskania wyłącznie poprzez próbę naprawienia zepsutego elektronicznego obiektu. Upewnij się, że sim ma niski poziom wiedzy o technice, następnie kup najtańszy przedmiot elektroniczny, na przykład lampę lub telewizor i używaj go tak długo, aż się zepsuje. Następnie każ simowi naprawić obiekt. Jeżeli sim nie zna się na naprawie, możliwe, że kopnie go prąd i zabije.

gallery_2_2_21465.jpg

 • Choroba świnki morskiej
  Świńska grypa to choroba, którą sim może się zarazić, jeżeli nie zajmuje się odpowiednio dobrze świnką morską. Nie czyść klatki ani nie dawaj śwince morskiej jedzenia, za to często się baw. Świnka powinna ugryźć sima i zarazić chorobą. Objawia się to poprzez częste kichanie i pociąganie nosem. Jeżeli sim nie będzie traktowany odpowiednio, po kilku dniach może umrzeć.

gallery_2_2_62282.jpg

 • Podróż w kosmos
  Jeżeli masz dodatek The Sims Gwiazda, możesz kupić obiekt o nazwie Galileo dla każdego(Tryb kupowania/Rekreacja). Każ simowi wejść do środka i korzystać z obiektu jak najdłużej się tylko da. Możesz zagrodzić drzwi biblioteczką lub innych obiektem, żeby sim nie mógł wyjść. Po pewnym czasie sim, któremu energia spadła do zera, powinien zostać wyrzucony w powietrze. Pojawi się od razu nagrobek bez możliwości uratowania sima.

gallery_2_2_116933.jpg

 • Zjedzenie przez smoka
  W dodatku The Sims Abrakadabra można spowodować śmierć sima w unikalny sposób. Do tego sposobu potrzeba dwóch simów, magiczną różdżkę z zaklęciem Uropuchowienie oraz smoka. Każ simowi znającemu zaklęcie zamienić innego sima w ropuchę. Jeżeli na parceli jest smok, najprawdopodobniej pobiegnie do ropuchy i połknie ją, powodując śmierć sima. Ta śmierć nie pozostawia po simie nawet nagrobka.

Jak uchronić się przed śmiercią?
 
Jest kilka sposobów, żeby w ostatniej chwili zapobiec śmierci lub wstać z martwych.
 • Kostucha
  Jeżeli masz dodatek Światowe Życie, prawie każdą śmierć można spróbować odwrócić. Potrzebny jest do tego drugi sim, który przekona kostuchę, żeby nie zabierała martwego sima. Można przebłagać kostuchę lub zagrać z nią w grę.

 • move_objects on
  Jest to nieoficjalny sposób, związany z kodami do gry. Wciśnij ctrl+shift+b, a następnie wpisz kod move_objects on. Potem złap ciało sima i wciśnij delete. Wróć do trybu życia i kliknij na ikonę sima, a powinien on wrócić żywy i szczęśliwy.

 • Ugaś pożar
  Jeżeli masz więcej niż jednego sima na parceli, możesz rozkazać drugiemu simowi, by ten ugasił płonącego sima.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych