Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Propozycje, uwagi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#21 Joan

Joan
  • 109 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:41

Da się usunąć opcje dawania sobie lajków? To trochę bez sensu, niczym zbijanie piątki z sobą samym. ;p

@down: mimo wszystko bym usunęła

eHYQcw7.png

#22 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:53

Można, ale w sumie te lajki to jak na facebooku, więc to raczej wszystko jedno. :P Nagród i tak nie ma za punkty reputacji.

#23 Shiver

Shiver

• 55 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 20:40

Kiedy wchodzę w "wyświetl nową zawartość" nie pokazują mi się nowe posty (a widzę, że są, chociażby w Grach i Zabawach). Wczoraj jeszcze wszystko działało, więc nie wiem czy to ja coś u siebie przełączyłem czy to jakiś błąd.
Dołączona grafika

#24 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 20:49

A to bardzo ciekawe, bo u mnie jest zatrzęsienie nieprzeczytanych wiadomości(moderator tak bardzo). Może przypadkiem wcisnąłeś "oznacz jako przeczytane" na dole strony?

#25 kontrowersyjna kaczuszka

kontrowersyjna kaczuszka

• 86 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 21:19

Albo masz zaznaczone w kolumnie na lewo "Uzytkownicy" albo "Kalendarz"

#26 Shiver

Shiver

• 55 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 21:46

Na lewo mam zaznaczone "Forum", więc na pewno nie o to chodzi.
A funkcja "Oznacz jako przeczytane" jest chyba jednorazowa, prawda? Chyba, że żyłem w kłamstwie całe życie :o
Dołączona grafika

#27 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 22:40

W związku z pytaniem odnośnie powiadomień:

Aby otrzymywać powiadomienia na e-mail/w zakładce powiadomień należy kliknąć na Profil/Edytuj Profil/Opcje powiadomień.

Ponadto każdy nowy użytkownik będzie miał automatycznie ustawione dostawanie nowych powiadomień w zakładce "powiadomienia".

Oznacza to, że starzy użytkownicy będą musieli manualnie zmienić opcje powiadomień na takie, jakie będą im pasowały.

#28 Diana

Diana

• 160 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 18:56

Dałoby się zrobić tak, że jeśli przeglądam np. podforum z forumowymi grami, to jak kliknę na tytuł tematu, otworzy się ostatnia strona?

• Meryam lubi to

lJNrlSz.png

#29 Kędziorek

Kędziorek
  • 516 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 19:16

Ostatnia strona otworzy się, kiedy klikniesz na godzinę wstawienia ostatniego napisanego posta pod nazwą użytkownika :)

#30 Diana

Diana

• 160 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 19:18

Ostatnia strona otworzy się, kiedy klikniesz na godzinę wstawienia ostatniego napisanego posta pod nazwą użytkownika :)

Wiem, można też klikać na numer konkretnej strony przy tytule tematu, ale myślę, że wygodniej byłoby jak proponuję.

lJNrlSz.png

#31 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 10:44

To raczej nie byłoby wygodne dla wszystkich tematów, na przykład Simowe Opowieści czy dodatki z sieci. Na razie niech zostanie tak jak jest, a jeśli będzie więcej osób chętnych na zmianę, wtedy spróbuję coś zdziałać. :)

#32 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 20:36

Od dzisiaj na forum każda grupa, zarówno główna jak i dodatkowa, otrzymuje własną ikonkę, możliwą do zobaczenia pod avatarem. :)

Na chwilę obecną jest ich pięć i dotyczą głównych grup użytkowników:

admin2.png

mod.png

user.png

banned.png

waiting.png

Ikony użyte w grafikach grup są autorstwa Dave Gandy, Daniel Bruce oraz Freepik i pochodzą ze strony flaticon.com.

Ikony grup będą dodawane wraz z nowymi konkursami, gdzie będzie można wygrać min. specjalny tytuł. :)

#33 Charionette

Charionette
  • 340 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 12:56

Wystartowaliśmy z forumowym instagramem, zapraszamy do obserwowania :)
https://www.instagra...m/forumsimsweb/ ;)

2nwch5L.png

I'm alone...

#34 Hebe

Hebe

• 93 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 18:33

Mam pytanie dotyczące ikonek: skoro już je dodano, to w jakim celu pod awatarami nadal są napisy ("użytkownik", "administrator", itd.)? Ani to nie jest potrzebne, skoro na ikonach są dokładnie te same opisy użytkowników (chyba, że coś przeoczyłam), ani jakoś specjalnie nie wygląda :P

• Meryam lubi to

Dołączona grafika

#35 Meryam

Meryam

• 254 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 17:55

Ekchm, skoro mamy forumowe media społecznościowe to chyba przydałyby się jakieś widoczne odnośniki?

A po drugie, czy na FTS pojawi się kiedykolwiek odnośnik do SimsWeb? Już dawno była o tym mowa...

tumblr_obe422ZBaX1v894w0o1_1280.png

#36 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 21:36

Mam pytanie dotyczące ikonek: skoro już je dodano, to w jakim celu pod awatarami nadal są napisy ("użytkownik", "administrator", itd.)? Ani to nie jest potrzebne, skoro na ikonach są dokładnie te same opisy użytkowników (chyba, że coś przeoczyłam), ani jakoś specjalnie nie wygląda  :P

Napisy te są związane z rangami, które można otrzymać po napisaniu odpowiedniej ilości postów. Jeszcze myślę nad nazwami rang, dlatego też na razie zostawiłem je w spokoju. :P

Ekchm, skoro mamy forumowe media społecznościowe to chyba przydałyby się jakieś widoczne odnośniki?

A po drugie, czy na FTS pojawi się kiedykolwiek odnośnik do SimsWeb? Już dawno była o tym mowa...

Odnośniki zostaną dodane. Co do drugiego pytania, jeszcze myślimy nad tym jak rozreklamować forum, by trafiło do największej liczby odbiorców. Sam temat mógłby nie być wystarczający, a jednocześnie nie jestem do końca przekonany co do wysyłania prywatnych wiadomości.

#37 Meryam

Meryam

• 254 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 23:08

Ale po co temat, po co PMy? Wystarczy walnąć wielkie logo na górze FTS, żeby to była pierwsza rzecz jaką się widzi po wejściu na forum i myślę, że to już będzie wystarczająca reklama tbh...

tumblr_obe422ZBaX1v894w0o1_1280.png

#38 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 23:48

Kręgosłup moralny jak na razie zabrania mi reklamowanie SimsWeb w taki sposób. Poza tym na forum.thesims.pl obecnie wchodzi stała kadra, która w większości już jest na nowym forum(lub nie zarejestrowała się ze względu na sentyment do FTS). Prywatne wiadomości/e-maile z kolei pozwoliłyby na poinformowanie o nowym forum użytkowników, którzy zrezygnowali z FTS ze względu na jego słabą aktywność + przypomniałoby się im w ten sposób o serii The Sims.

Poza tym gdybym założył temat to bym złamał regulamin, który de facto administracja sama napisała. Podobnie PM czy button w logo. Talk about hypocrisy. :P

#39 Joan

Joan
  • 109 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 18:27

Hej, czy są jakieś pomysły na to jak rozruszać forum? Bo po hucznym otwarciu powoli blask ginie. Pomyślałam sobie, że może by się poreklamować na grupkach fejsbukowych? Tam jest przecież tyle ludu.

eHYQcw7.png

#40 Caesum

Caesum
  • 523 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 18:43

Na razie widziałem, że dziewczyny myślą nad jakimiś konkursami i wydarzeniami świątecznymi. Ja jeszcze czekam aż uno wróci z Chin i będę go męczyć, bo on zna się z nas wszystkich najlepiej na reklamowaniu stron/for, więc na pewno coś wymyśli. Ja sam z siebie mam jeszcze jeden drobny pomysł, związany z najstarszymi odsłonami simsów, ale nie wiem jeszcze czy dałoby się go wprowadzić w życie.

• Joan lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych