Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Witamy na Forum SimsWeb.PL!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 16:08

Chciałbym oficjalnie powitać wszystkich na nowo otwartym forum SimsWeb.PL!

Przyznam szczerze, że zarówno ja jak i cała administracja nie spodziewaliśmy się, że otwarcie nastąpi tak szybko. Już od kilku dobrych lat zapowiadano, że forum.thesims.pl niehybnie upadnie, lecz nikt nie myślał, że faktycznie tak się stanie. Wydawać by się mogło, że forum przetrwa jeszcze długo, tym bardziej że udało nam się porozumieć z właścicielami i przyszłość strony zdawała się być obiecująca. Niestety, wyszło inaczej.

gallery_2_1_139731.gif

Na szczęście jakiś czas temu poprzedni właściciel forum.thesims.pl - Uno - zaproponował nam stworzenie nowego forum. Wszyscy więc zajęliśmy się projektowaniem i wprawianiem w życie nowego projektu, jakim było SimsWeb.PL. Praca to była powolna i żmudna, trzeba było poznać możliwości nowych systemów for i wybrać najbardziej nam odpowiadający. Były propozycje wykorzystania darmowego SMF, albo napisania własnego systemu forum. Ostatecznie zdecydowaliśmy się jednak na bardzo podobny do VBulletin system, IPBoard. Oficjalne otwarcie forum miało nastąpić po zainstalowaniu wszystkich funkcji naszym zdaniem użytecznych dla społeczności simowej oraz po napisaniu dostatecznej ilości materiałów, by nowy użytkownik miał z czego korzystać po zarejestrowaniu się. Nagły upadek forum.thesims.pl pokrzyżował nam plany, jednakże udało się większość z nich wprawić w życie.

W tym miejscu chciałbym szczególnie podziękować Liv za to, że pomogła nam w szybkim doprowadzeniu SimsWeb.PL do porządku, gdy TheSims.PL nagle przestało działać.

Mam nadzieję, że nowe forum Wam się spodoba. Jeżeli nie będziecie wiedzieć, jak korzystać z niektórych funkcji, piszcie tutaj albo zajrzyjcie do działu Pomoc. Postaramy się pomóc z każdym problemem.

No i oczywiście, najważniejsze, co myślicie o nowym forum?

Pozdrawiamy, administracja SimsWeb.PL!

#2 Joan

Joan
  • 110 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 19:24

Szczerze mówiąc wyszło bardzo fajnie. Widać kilka kwestii do dopracowania, ale na wszystko jest czas - szczególnie, że forum już was nie ogranicza. :) 

• Caesum i raffashion lubią to

eHYQcw7.png

#3 Simwood

Simwood
  • 35 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 19:48

Bardzo mi się podoba. Po dwudziestu czterech godzinach mogę pochwalić wiele opcji, których na CS na przykład nie ma. 

Poza tym jestem zadowolony z działań administracji i reagowania na prośby i propozycje userów. Duży plus :thumbsup: Mam nadzieję, że forum dalej się będzie rozwijać :D

• Caesum lubi to

#4 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:17

Również cieszy mnie nowe forum. FTS był przestarzały i powoli umierał. Teraz mamy szanse wspólnie stworzyć tutaj coś duuuużo lepszego :D

• Caesum lubi to

xYACnzv.png

#5 Liv

Liv
  • 18 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:49

W tym miejscu chciałbym szczególnie podziękować Liv za to, że pomogła nam w szybkim doprowadzeniu SimsWeb.PL do porządku, gdy TheSims.PL nagle przestało działać.

Peace. Polecam się na przyszłość  :pimp:

#6 Meryam

Meryam

• 265 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:08

Podoba mi się sposób w jaki forum funkcjonuje - te wszystkie dropdown menu, shoutbox, miniaturki - bardzo ułatwia to obsługę forum, szczególnie w porównaniu z FTS. Podoba mi się przejrzystość i prostota, nie ma zbędnych działów i innych pierdół :P I doceniam przyjemne walory graficzne na górze forum, fajnie widzieć coś świeżego w tej kwestii (mam jednak nadzieję, że tło będzie ulegać zmianom wraz z czasem?). Widać, że forum jest w stanie początkowym i jeszcze się porządnie nie rozkręciło, ale jestem pewna, że wkrótce nastąpi ten moment :D

Ach, no i w końcu moje ciche marzenie się spełniło - admini mają FAKTYCZNĄ kontrolę nad forum i mogą z nim coś FAKTYCZNIE zrobić, yay! :lol:

• Caesum lubi to

#7 Kestrel

Kestrel
  • 17 postów

Napisano 26 październik 2016 - 17:17

Nie byłam na starym forum od bardzo dawna, weszłam dopiero wczoraj po długim czasie. Trochę wieje pustką :P

Nowe forum wygląda bardzo fajnie. Również uważam, że ograniczanie śmieciowych tematów do minimum, dropdowny etc są zdecydowanie na plus :)

Fajnie, że ta społeczność ciągle żyje, bo mam sentyment, a czas spędzony na starym forum zawsze miło wspominałam ;)

• Caesum i Libby lubią to

#8 milosz263

milosz263
  • 3 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 19:34

Spróbuje zgrać całe forum.thesims.pl programem winHTTrack i spróbować wrzucić to na jakiś darmowy hosting jeśli da radę. A jak nie to pousuwam takie rzeczy jak (prawie)puste grupy itd.
EDIT: archiwum przy moim łączu będzie gotowe najwcześniej 10.10.17

Użytkownik milosz263 edytował ten post 24 wrzesień 2017 - 07:41

• Diana lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych