Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie
- - - - -

The Sims 2 -> losy rodzin Maxisa

TS2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tenebris

Tenebris
  • 6 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 20:50

Uwielbiałam ten temat na FTS, więc postanowiłam go stworzyć tutaj :D. Dzielimy się historiami z życia naszych bohaterów gotowych w grze tzn. Ćwirów, Kapuletów, Kaliente i tych innych :P

ort3z9.png

#2 antek

antek
  • 30 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 12:52

Jak byłem "mały" i pogrywałem wieczorami w simsy z kuzynką, to stworzyliśmy siebie (oczywiście moja simka wyglądała, jak klon simki kuzynki) i jakąś losową kobietę, która robiła za naszą matkę. Oczywiście doprowadzaliśmy do śmierci matki. Później adoptowała nas rodzina Kaliente. Znaczy najpierw musieliśmy zrobić tak, żeby Nina przepadała, nie wiem gdzie poszła. Albo umarła? Do Diny wprowadził się Mortimer, przyniósł ze sobą znaczną część kasy. Potem nie pamiętam, co się działo, ale wiem, że skończyliśmy w najdroższym domu w Miłowie, Mortimer umarł, Dina nie wiem, a ja i kuzynka... też nie wiem. Ale pamiętam, jak do tego domu przyszła opieka społeczna i zabrała mnie i kuzynkę? Albo dzieci mnie i kuzynki? #patologia

the-sims-stark.blogspot.com — moje córki, moi synowie.

hogwarcka-historia.blogspot.com — to nie jest zwyczajne dramione i pojawia się Daenerys z  „gry o tron” w roli zastępcy profesora Flitwica, którego ktoś zatłukł mugolskimi pałkami. 

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: TS2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych