Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Fotografie Hanki Milanki

fotografia zdjęcia HankaMilanka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:55

Witajcie! :hi:
Temat mój znany może być użytkownikom wcześniejszego forum, jednak z racji, że wystartowało to, nowe forum to temat wrzucę jeszcze raz.
Zdjęcia będę dodawać stopniowo, bo w sumie zanim dodam coś świeżego, to trochę czasu może minąć :(
Pojawią się tutaj moje, jak uważam, najlepsze zdjęcia, które mi się zachowały gdzieś w sieci, gdyż jakiś czas temu miałam awarie dysku w laptopie i niestety straciłam wszystko, ocalało tylko to czym kiedyś gdzieś już się chwaliłam, chociaż w sumie może to i lepiej... Przynajmniej dysk nie jest już zaśmiecony gigabajtami zdjęć, do których prawdopodobieństwo, że jeszcze kiedyś zajrzę wynosiło 1:10000000, a może i mniej.

wh7Bhef.jpg

lPp8qAQ.jpg

4WYPea3.jpg

pYBAid2.jpg  T7gcUZu.jpg

Aby zamknąć tematykę zdjęć natury/zwierząt, dodam jeszcze jedno sprzed kilku miesięcy.

rJJ9kPI.jpg

Na zdjęciu obecny kocurek. Pochwalę się, że tym zdjęciem wygraliśmy z Rudym 10 kg suchej karmy w fejsbukowym konkursie 'Zwierzak Miesiąca' chyba w maju organizowanym przez firmę produkującą karmę dla zwierząt :hooray:

Zapraszam do komentowania i lajkowania! :thumbsup:

:thankyou: 

• Caesum, Rainbow, kontrowersyjna kaczuszka i 2 innych osób lubią to

xYACnzv.png

#2 Joan

Joan
  • 110 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:16

Śliczne te zdjęcia :) Jak się kiedyś spotkamy to wiem o co pierwsze poproszę - nowe profilowe! :D :D <3

• raffashion lubi to

eHYQcw7.png

#3 Simwood

Simwood
  • 35 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:57

Masz talent, Hanka. To pierwsze bym sobie na tapetę w kompie ustawił :D

#4 Argonek

Argonek
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 23:00

Świetne zdjęcia, moje ulubione to drugie ;)

#5 raffashion

raffashion
  • 31 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 15:11

Ostatnie zdjęcia skradły moje serce *_* masz pięknego kotka, Aniu

#6 Lepki

Lepki
  • 67 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 15:46

Zdjęcia bardzo mi się podobają (choć na pierwszym brakuje mi ostrości na wszystkich kwiatach). Są miłe dla oka :)

Najbardziej skradły mi serce zdjęcia kotów <3

Czekam na więcej!

#7 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 13:59

Śliczne te zdjęcia :) Jak się kiedyś spotkamy to wiem o co pierwsze poproszę - nowe profilowe! :D :D <3

Dziękuję <3 Postaram się ukraść bratu sprzęt i wtedy jak najbardziej!

Masz talent, Hanka. To pierwsze bym sobie na tapetę w kompie ustawił :D

Czy aż talent to nie wiem, ale dziękuję za tak miły komentarz <3 Na pewno na sprzęt, którym były robione te zdjęcia nie narzekam, a głównie to jego zasługa, że zdjęcia wyglądają jak wyglądają :D Mogę narzekać co najwyżej na fakt, że sprzęt nie mój i jedynie okazjonalnie mogę się nim pobawić :C
Co do tapety tego zdjęcia to mogę podesłać większą rozdzielczość, jednak 1200x803 to max, który mi się zachował :C

Świetne zdjęcia, moje ulubione to drugie ;)

Dziękuję <3

Ostatnie zdjęcia skradły moje serce *_* masz pięknego kotka, Aniu

Rudy jest piękny, ale i wredny :D Dzięki za komentarz <3

Zdjęcia bardzo mi się podobają (choć na pierwszym brakuje mi ostrości na wszystkich kwiatach). Są miłe dla oka :)

Najbardziej skradły mi serce zdjęcia kotów <3

Czekam na więcej!

Dzięki za komentarz <3 Jestem mega kociarą, więc dobrze to słyszeć, mam nadzieje, że Rudy z czasem zacznie ze mną bardziej współpracować, bo na razie niestety wstydzi się kocurek jak chcę go czasem aparatem dopaść :D

Odgrzebałam jeszcze kilka starszych zdjęć z mojego starego fotobloga.

qPOUkbL.jpg

PvbWLi9.jpg

RAjO7VA.jpg

I powiedzmy taki wstęp do części portretowej :)

YFtDDhq.jpg

8elh97u.jpg

yz0vPN2.jpg

Pierwsze dwa zdjęcia to Daria, natomiast na ostatnim Agnieszka, która nie raz jeszcze tutaj się pojawi :D

Zapraszam do komentowania i lajkowania! :thumbsup:

:thankyou:

• Caesum, Lepki i Meryam lubią to

xYACnzv.png

#8 Lepki

Lepki
  • 67 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 14:12

Pierwsze zdjęcie nie wydaje mi się do końca ostre, ale kadr jest świetny. Pozostałe  zdjęcia bez zastrzeżeń.

Moim faworytem jest ostatnie zdjęcie <3

Czekam na więcej! :D

#9 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 14:29

Hanka, powiedz mi, czy ty pracujesz jako fotograf? Bo Twoje zdjęcia są bardzo profesjonalne. Świetne kadry, świetna obróbka. Najbardziej urzekły mnie oczywiście zdjęcia kotów! Poza tym uwielbiam zdjęcie Agnieszki, świetnie zrobione a i lampa była bardzo dobrym pomysłem(kojarzy mi się z Laboratorium Pieśni). Zdjęcie z gałązkami to chyba najlepsze z serii z naturą!

#10 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 14:49

Hanka, powiedz mi, czy ty pracujesz jako fotograf? Bo Twoje zdjęcia są bardzo profesjonalne. Świetne kadry, świetna obróbka. Najbardziej urzekły mnie oczywiście zdjęcia kotów! Poza tym uwielbiam zdjęcie Agnieszki, świetnie zrobione a i lampa była bardzo dobrym pomysłem(kojarzy mi się z Laboratorium Pieśni). Zdjęcie z gałązkami to chyba najlepsze z serii z naturą!

Ze mnie jedynie miłośniczka robienia zdjęć z dobrym sprzętem brata. Niektóre zdjęcia, najstarsze robione były cyfrówką Canona chyba Powershoot A630, jeżeli dobrze pamiętam model. Następnie był Nikon D60 z kitem lub sigmą 70-200mm f/2.4 i w większości zdjęć właśnie tym zestawem fociłam - Nikon D60+sigma. Pomimo, że ciężka, to uwielbiałam to rozmycie tła, którego kit mi nie dawał. Aktualnie Nikon D60 został sprzedany już jakiś czas temu i wymieniony na kolejnego Nikona, ale już półprofesjonalnego, którego modelu nie pamiętam, ale chyba D7200 :hmmm: (zdjęcie Rudego było nim robione, tylko nie pamiętam czy do tego była sigma, czy nowy krótki obiektyw kupiony wraz z nowym body). Brat jest miłośnikiem lasu i biega jak głupi po lesie w poszukiwaniu serenek, jelonków, wilczków i innych leśnych stworzeń. Odsyłam na fanpage, który prowadzi, w poszukiwaniu więcej ujęć tym sprzętem (podpisane w opisie fot. Supertramp) -> Nowa Dęba - Przyroda. Wczoraj wysłał mi snapa, że kupił sobie kolejny teleobiektyw, przy którym sigma wygląda jak 'gunwo', więc nie mam pytań XD Co prawda dostałam kiedyś propozycję od znajomego, żeby obstawiać wesela, jednak zbyt rzadko mam poważny aparat w rękach i jednak nie czułam się na siłach. Co jak co, ale nie chcę zepsuć komuś pamiątek z tak wielkiego dnia :D Pozostaje to w dalszym ciągu tylko moją pasją, a własny, dobry sprzęt marzeniem, które mam nadzieję kiedyś spełnię, jednak decyzja, który sprzęt wybrać też nie należałaby do najłatwiejszych :lol:

EDIT:
Jeszcze jedno zdjęcie natury, które jest jednym z trzech moich ulubionych razem z bzem i kropelką na gałązce. Miało znaleźć się w pierwszym poście, ale gdzieś mi umknęło :/ Nikon D60 + kitowy obiektyw 18-55mm f/3.5-5.6, oryginalnie zdjęcie było z dużo dalsza, bo tak blisko motyla bym nie podeszła, bo by uciekł xD wykadrowałam w photoshopie, no i obróbka kolorów.

Hnkf8HD.jpg

xYACnzv.png

#11 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 21:53

Zaskoczyłam samą siebie! Nowe zdjęcia! I to nie z lustrzanki! Szok!
A dokładniej mówiąc no spontanie dzisiaj razem z chłopakiem i jego znajomymi z prace wybraliśmy się na jeden dzień w Bieszczady, aby zdobyć Tarnicę(1346 m.n.p.m, najwyższy szczyt polskich Bieszczad). My wchodziliśmy szlakiem niebieskim z Wołosatego. Pół drogi przez las po schodach. Stwierdziliśmy, że od Ustrzyk Górnych byłyby o wiele lepsze widoczki. Co prawda trasa dwa razy dłuższa, ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze na spokojnie uda się ją zaliczyć i wówczas porobić troszkę więcej zdjęć (może już własnym aparatem, oby :rolleyes:). Te co będą pokazane poniżej robione telefonem Huawei P8 lite, bardzo na szybko, co by nie odstawać od grupy. Na wyświetlaczu telefonu wyglądało to pięknie, po przeniesieniu na komputer standardowo jakość nie poraża, szczególnie, gdy przeglądając zdjęcia na telefonie przyzwyczajona jestem już do jakości lustrzanki, ostrość też nie zawsze taka jak się zamierzało. Wrzucam jednak ponieważ zadowolona jestem całkiem z kadrów. Ponadto dzielę się widokiem z mojego Podkarpacia. Enjoy! :D

Kqp0eSF.jpg

Z6Bktrp.jpg
Wiem, mogłam podejść kilka kroków w prawo, co by nie chować znajomych za drzewem -_-

yxA4iPU.jpg

W końcu wyszli z lasu! Nareszcie!

IKEIaxG.jpg

QH8cXxV.jpg

Jak to na szczycie - było wietrznie, my w ciepłych bluzach, ale i tak to było za mało. Chwile posiedzieli, posilili się to powrót.

77KsZA1.jpg

Wszedł mi w kadr, CENTRALNIE...  <_<  ale w sumie podoba mi się jak wyszło.

eRpsBXm.jpg

kdk9XGQ.jpg

Na prosto wspomniany szlak od Ustrzyk, my idąc z powrotem skręcaliśmy tutaj w lewo.

bfXwoZd.jpg

9dN6eTt.jpg

xYACnzv.png

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: fotografia, zdjęcia, HankaMilanka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych