Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Super Qń

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Panna Kitka

Panna Kitka

• 151 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 19:00

Internety działają, więc korzystając z okazji zacznę historie. 

Jak qń stał się quniem
Super qń, czyli Brus Łejn mieszka sobie z rodziną w małym przytulnym domku - brat i ojciec.
2c28v.png
tu sobie jedzą śniadanie, nie? Każdy musi jeść, nawet taki qń... Ten siwy gostek to tata - Raphl Łejn. Po prawej siedzi Alfred, a po lewej Brus.  W rodzinie pracuje jedynie Alfred (reszta to śmierdzące lenie) jako pielęgniarz, chodź w cale nie musi. Tatuś (Raphl Łejn) pracował za młodu jako leśniczy. Narąbał się w życiu tylu drzew, że przyniosły mu fortunę, no ale Alfred woli spędzać czas kręcą z pacjentkami niż siedzieć w domu ze starym prykiem. Żeby urozmaicić sobie życie Raphl i Brus wybrali się na urlop do Sigman. Widać w domu im się nudzi :P A Alfreda przez ten czas zaadoptował szpital. Ojciec i syn wybrali się pozwiedzać lasy, kiedy to Brus znalazł jamę niedźwiedzia, a że ma cechę głupek to do niej wszedł. Gdy tak szedł, wyszedł z drugiej strony i...  Kraina, w której się znalazł była niewiarygodna. Nad wodospadem unosiła się tęcza, a w krystalicznie czystej wodzie można było zobaczyć ryby. Brus nie  zastanawiając się długo wszedł do nagrzanych od słońca wód i wyciągnął wędkę (gdzie ją miał, nie wie nikt) i zarzucił.  
2c1ek.png 
Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie pojawił się nagle koń. (Dodam jeszcze dla ciekawskich, że Łejn złowił 12 ryb na ognicho)  A tak właściwie jednorożec.
2c2aL.png
Jak można łatwo przewidzieć głupi Brus polazł do konia, krzycząc bo zostawił jego ryby w spokoju, bo są  na kolacje. Chcąc wyrwać mu z pyska okonia, czy  suma (obiekt niezidentyfikowany) jednorożec  cofnął leb wyrywając rybę z rąk młodzieńca i odrzucił ją na bok. Później otworzył pasze i chapnął Brusa. udało mu się jednak wyszarpać dłoń i cofnąć się z takim rozmachem, że  klapnął na tyłek. W efekcie wyglądał jakby zlał się w  majtki.

internet działa, ale dużych zdjęć nie jest w stanie załadować.

• Panna Kitka lubi to

#2 Joan

Joan
  • 110 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 15:23

Szczerze mówiąc ten styl pisania, który ma być humorystyczny średnio mi podchodzi No i nie wiem o co chodzi w tej relacji, ale to dopiero pierwszy odcinek, może w kolejnych zrobi się jaśniej. :) W każdym razie - ładne zdjęcia i nawet nie ma zbyt wielu błędów. Nie będę wymieniać każdego po kolei, ale są :P Np. zgaduję, że koń nie otworzył paszy tylko paszczę. Oprócz tego interpunkcja. Popraw te błędy i będzie super. Mam nadzieje, że wymyślisz coś ciekawego, co nie będzie się ocierało o prostacki humor i zbyt kontrowersyjne rzeczy. Będę wpadać, obym nie pożałowała. xD

• Panna Kitka lubi to

eHYQcw7.png

#3 Panna Kitka

Panna Kitka

• 151 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 16:59

Mr.  Klofn

A wszystko przez kartofle...
Oto Patryk Kartofel. 

2g7Xz.png
Mieszka sobie sam w domu gdzieś w Sigman, jego hobby to gotowanie - marzy by być cukiernikiem, co też spełniło się, dzięki Raplowi Łejnowi, który wpłacił na konto Kartofla 40 tysięcy simelonów za 50 worków ziemniaków D: Tak więc Paryk korzystając z daru nieba, zakupił cukiernie. Ustawiając towar do cukierni zawitał
2g7X7.png
 Deatpool 
2g7Xb.png
- Zamienisz kiedyś too nudne miasto w prawdziwy Cukiermark! Będziesz najpotężniejszym cukiernikiem na świecie, zarobisz milony! - Tak rzekł Deatpool. 
2g7X8.png
- O rajuśku, to moje marzenie! - podekscytował się Patryk.
Deatpool zniknął, a Patryk napełnił fontannę, by się otrzeźwić i zjadł truskawkę.

2g7Xc.png
Ale coś poszło nie tak...
2g7YE.jpg
Co się stalo z Patrykiem i jego cukiernią? Co z super quniem? Co z Sigman? Ciąg dalszy nastąpi... Niebawem.

• Panna Kitka lubi to

#4 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 15:53

Po tych dwóch odcinkach mam wrażenie, że jedno z drugim trochę ni jak się łączy, więc mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach chociaż trochę się to wyjasni :hmmm:

• Panna Kitka lubi to

xYACnzv.png

#5 Panna Kitka

Panna Kitka

• 151 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 12:53

Misja Qunia cz. 1

Tajna siedziba Qunia. 

-Alfredzie, coś złego dzieje się w Sigman - oznajmił Qń, gdy tylko Alfred wszedł do 'Tajnej' siedziby, by powiedzieć, że kolacja czeka, a jak bedzie się guzdrał, to ojciec mu ją zje. 
2gpT8.png
Brus odmówił kolacji włączając monitoring, by sprawdzić dzielnice Sigman. To tam własnie policja zgłosiła rabunek. Sklep cukierniczy został obrabowany. Nie znikły żadne pieniądze, znikły wszystkie słodkości. Ze sklepów znikł cukier, batony, czekolady... Dlatego założony w całym mieście kamery, a qń podpiął się do nich śledząc ruchy złodzieja ciast. 
2gpUZ.jpg 
-  Coś czuje, że to nie jest zwykły rabuś. Alfredzie, czy tata dalej spotyka się z Jessicą Rabbit?
Alfred wzruszył ramionami, co miało oznaczać, że  nie wie. Raphl spotykał się z Jessicą odkąd Krolik Roger popełnił samobójstwo przenosząc się ze świata kreskówek do świata ludzi. Znów ktoś go wrobił, tym razem nie  znalazł nikogo z kim mógłby współpracować. (Odniesienie do filmu "Kto wrobił królika Rogera") ale mniejsza z tym.  
2gpV2.png
- Brus kolacja!
- Tato słuchaj. Spotykasz się jeszcze z Jessicą? 
- Tak. Potrzebowała pocieszenia, gdy znalazła Rogera z własnymi uszami w gardle.
- Potrzebuje twojej pomocy. Wybierz się z nią do Sigman. Ostatnio grasuje tam jakiś psychol, który okrada cukiernie. Chcę byś się rozejrzał.
Tak więc Raphl wyruszył z misją. Zabrał Jessice do restauracji, gdzie akurat urządzono "szybkie randki" 
2gpV3.jpg 
Przez większość czasu nic się nie działo, nikt nie potwierdził, że w mieście był jakiś nowy rabunek. Aż do czasu... 
C.D.N

#6 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 12:14

strasznie krótkie odcinki, w których w zasadzie nic się nie dzieje i przynajmniej ja wgl nie ogarniam o co tu chodzi :unsure:

xYACnzv.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych