Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Charlotte, Jonathan & Aleksandra by Caesum

TS2 simowie simy sims

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Caesum

Caesum
  • 527 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 15:12

Przedstawiam swoją pierwszą simkę, Charlotte. :) Chciałem by wyglądała na bogatą damę z wyższych sfer, poukładaną i poważną. Kobietę biznesu.

eXKTa3u.jpg

w0cyLDA.jpg

Utp0s2R.jpg

Js6vEli.jpg

Następny mój sim to Jonathan, stworzony na potrzeby fotostory Maskarada. Tutaj koniecznie chciałem zrobić kogoś młodszego, niedoświadczonego ale poważnego; o lekko chłopięcej urodzie.

ByhLUzy.jpg

Hd5ZiCs.jpg

yOT1moA.jpg

S2Cjs6o.jpg

Ostatni sim to Aleksandra, tym razem młoda simka, stworzona na podstawie jednej z dziewczyn z Laboratorium Pieśni. Podobieństwo raczej niewielkie, ale chodziło mi przede wszystkim o uchwycenie tego typu urody niż na dokładnym odwzorowaniu.

vXH7fWz.jpg

6zrwq4r.jpg

LQNlW1t.jpg

UNnBddb.jpg

• Liv, Diana i Hanka Milanka lubią to

#2 Charionette

Charionette
  • 346 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:11

Piękni Simowie <3 tylko tyle mogę powiedzieć. Perfekcyjni i dopracowani w każdym calu. Super, mam nadzieję, że jeszcze jakiś zobaczymy ;)

2nwch5L.png

I'm alone...

#3 raffashion

raffashion
  • 31 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 18:35

Jaka cudowna stylistyka *_* Jestem pod wrażeniem Twojego talentu, tej precyzji, staranności - nie przesadzonej, ale wymierzonej idealnie w punkt. Aleksandra w sukience w stylu Gucci wygląda olśniewająco!

#4 Hanka Milanka

Hanka Milanka
  • 47 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 15:45

wow, simowie idealnie pasują do Twoich opisów i zamiarów, a dodatkowo świetnie się prezentują! Dobra robota! Do żadnego z simów nie mam żadnych zastrzeżeń :wub:
Również mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze nie raz tutaj, czy też w innym temacie, simów spod Twojej ręki :D

xYACnzv.png

Również z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: TS2, simowie, simy, sims

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych