Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

Mery się nudzi

fałsz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 23:08

Dzień dobry wieczór, przychodzę z plikami audio słabej jakości, nagranymi pralką, gdzie psuję swoje struny głosowe udając, że potrafię śpiewać xD ENDŻOJ.

Halsey - Control

• Joan lubi to

tumblr_obe422ZBaX1v894w0o1_1280.png

#2 Joan

Joan
  • 109 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:31

Nie ma komentarzy? Ok, będę pierwsza :D

Ogólnie wchodząc w twój temat od razu przypomniało mi się jak nagrywałaś wcześniej covery i jak mówiłam Ci, że kupię Ci mikrofon na urodziny, nie wiem czy pamiętasz xD 

Fajnie, że wstawiłaś Halsey, lubię jej piosenki. Control jest super, chociaż moją ulubioną jest Trouble. Co do samego nagrania to kompletnie się nie znam na śpiewaniu i sama brzmię jak zarzynany koń, ale idę za ciosem kierując się zasadą nie znam się, ale się wypowiem xD W porównaniu do poprzednich piosenek słychać poprawę, nie wiem czy uczęszczasz na lekcje śpiewu, czy sama ćwiczysz w domu ale słychać, że COŚ się zmieniło. Ofc na lepsze. Szkoda tylko, że słaby sprzęt nadal psuje Ci jakość (chociaż i ona się poprawiła). Mam nadzieję, że kiedyś jednak dostaniesz ten mikrofon! Aha, no i fajnie że nie bełkoczesz tylko da się wszystko zrozumieć, jest wyraźnie i słychać, że to język angielski a nie jakas makarena. >D

Jedno, ale: na końcu głos Ci się załamał, gdzieś w 3:20.

Podsumowując - miło się slucha, masz ładny głos i brzmi to fajnie, tylko ta głupia jakość. Chociaż i ją da się przeżyć. :P Czekam na więcej.

• Meryam lubi to

eHYQcw7.png

#3 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 18:42

Nie ma komentarzy? Ok, będę pierwsza :D

Ogólnie wchodząc w twój temat od razu przypomniało mi się jak nagrywałaś wcześniej covery i jak mówiłam Ci, że kupię Ci mikrofon na urodziny, nie wiem czy pamiętasz xD 

Fajnie, że wstawiłaś Halsey, lubię jej piosenki. Control jest super, chociaż moją ulubioną jest Trouble. Co do samego nagrania to kompletnie się nie znam na śpiewaniu i sama brzmię jak zarzynany koń, ale idę za ciosem kierując się zasadą nie znam się, ale się wypowiem xD W porównaniu do poprzednich piosenek słychać poprawę, nie wiem czy uczęszczasz na lekcje śpiewu, czy sama ćwiczysz w domu ale słychać, że COŚ się zmieniło. Ofc na lepsze. Szkoda tylko, że słaby sprzęt nadal psuje Ci jakość (chociaż i ona się poprawiła). Mam nadzieję, że kiedyś jednak dostaniesz ten mikrofon! Aha, no i fajnie że nie bełkoczesz tylko da się wszystko zrozumieć, jest wyraźnie i słychać, że to język angielski a nie jakas makarena. >D

Jedno, ale: na końcu głos Ci się załamał, gdzieś w 3:20.

Podsumowując - miło się slucha, masz ładny głos i brzmi to fajnie, tylko ta głupia jakość. Chociaż i ją da się przeżyć. :P Czekam na więcej.

Po pierwsze - dzięki :D Po drugie - pamiętam XD Po trzecie - Halsey jest zajebista. Po czwarte - bardzo mi miło :3 Co do angielskiego to wybieram się na amerykanistykę, więc chyba bym się zachlastała jakbym miała niepoprawną wymowę XDDD Ale cieszy mnie komentarz co do śpiewu :P Po piąte - jeśli chodzi o 3:20, to pewnie chodzi Ci o "energy" - jeśli tak, to radzę się wsłuchać w oryginał, bo na nim się tu wzorowałam i nie jest to załamanie głosu XD

Podsumowując - dziękuję, bardzo mi miło móc czytać taki komentarz <3

Nówka sztuka, nagrana dwadzieścia minut temu. Wiem, że w drugim refrenie drugie "let me go" jest zbyt przeciągnięte i w końcu głos mi się jednak złamał, ale wstawiam anyway, w końcu to na błędach człowiek się uczy xd

A no i przerzuciłam się na zippyshare - minimalnie psuje jakość (a jest już tak zepsuta że w sumie to bez różnicy xD), ale macie player i nie trzeba nic ściągać ;)

Panic! at the Disco - This Is Gospel

#4 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 18:35

mujborze, tylu fanów to tu nigdy nie było

Bastille - Two Evils

(trochę kijowo zmontowane, ale przynajmniej się starałam??)

#5 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 22:34

1. Dzięki za komentarze, dzięki, dzięki <3

2. Od września nie śpiewałam. Co studia robią z człowiekiem.

3. W związku z powyższym przepraszam za to poniżej xd ALE JEST LEPSZA JAKOŚĆ?! YAY?!

https://www.mediafir...rhq8fi8wenej77k

#6 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 15 luty 2017 - 18:47

"Nie mam czasu śpiewać"
http://www97.zippysh...q6o5F/file.html
XDDD
Ale już słyszę fałsz w czterech miejscach więc no, powodzenia życzę xd

Gwoli ścisłości - nie pamiętam kiedy ostatnio śpiewałam ale mam ferie więc mogę w spokoju pośpiewać, idgaf

ENDŻOOOOJ

#7 Charionette

Charionette
  • 339 postów

Napisano 16 luty 2017 - 11:46

Dlaczego nie było mnie tu wcześniej? WTF Cherrie, ominąć taki temat... :P

Lubię Twoją barwę głosu, akcent i wymowę i w ogóle wszystko. Nie lubię Twojego sprzętu i tego, że muzykę słyszę w lewej słuchawce a głos w prawej (nie we wszystkich piosenkach). Jestem audiofilem i dostaję wibracji mózgu przy takiej kombinacji :| ale bardzo mnie cieszy, że z piosenki na piosenkę jakość się polepsza ;)

Ale pomijając kwestie techniczne...

Halsey - Control - Wow, wow, wow. Uwielbiam Halsey i jej "depresyjny" sposób śpiewania. Oddałaś to idealnie i mam wrażenie, że ty też w takich klimatach czujesz się najlepiej ;) a energy z 3.20 mogłabym słuchać w nieskończoność ;D 

P!atd - This is Gospel - Strasznie chciałabym tego posłuchać. Jestem obsesyjnie zakochana w Brendonie (tzn. w jego głosie xDD). Niestety nagrania na serwerze już nie ma, dałoby się wrzucić je jeszcze raz (albo nagrać coś nowego z repertuaru P!atd :D)?

Bastille - Two Evils -  Cóż, piosenki wcześniej nie znałam, ale idealnie trafiasz w moje tony. Świetny, głęboki głos. Trochę słychać takie wyciągnięte końcówki, ale lekka obróbka w studio, lepszy sprzęt i powiedziałabym, że piosenka jest Twojego autorstwa ;)

Katy Perry - Rise - szczerze to mi się nie podoba. Ten falset (tak to się nazywa?Nie jestem żadnym ekspertem, ale heej poużywam mądrych słów xD) jakoś mi nie pasuje. Uwielbiam Cię w niższych tonach i tego będę się trzymać. Poza tym nie bardzo mogłam Cię zrozumieć (szczególnie na początku). Ale jakość na + (audiofil appropriate  :yes: )

R.Gosling & E. Stone - City of Stars:wub:  :wub:  i właściwie tyle mam do powiedzenia. Bardzo przyjemne dla ucha.

Czekam na więcej :D

L9ylKFA.png

#8 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 10 październik 2017 - 16:16

Dzięki Cherrie! <3 Co do Panic - nie wrzuce tego samego nagrania ponownie, bo już go nie mam, ale jak tylko mi się uda to nagram coś innego z ich repertuaru ;)

Nie śpiewałam (dosłownie, NIE ŚPIEWAŁAM) od ostatniego nagrania. Czyli od lutego.

Echosmith - Goodbye

(zapomniałam tekstu w jednym miejscu, ups)

• Libby lubi to

#9 Charionette

Charionette
  • 339 postów

Napisano 10 październik 2017 - 21:15

No co ja mogę powiedzieć...jakość niestety średnia i to właściwie odróżnia ten cover od oryginału. Masz naprawdę fajny głos, bardzo podobny do Sydney. Odrobinkę słychać nieczystości w wyższych partiach, ale ogólnie  :megusta: . Pomyłki nie wychwyciłam, pewnie dlatego, że nie znam tekstu xD

Czekam na coś z P!ATD mocno :D np. Impossible Year, Nicotine, Death of Bachelor albo House of Memories < 3

E: Wiem, ze to nie koncert życzeń, ale chciałabym usłyszeć...The Hanging Tree (obojętnie w jakiej wersji) <3

L9ylKFA.png

#10 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 13 październik 2017 - 17:24

Dzięki <3 Nieczystości też słyszę, ale też zdaję sobie sprawę że po tak długiej przerwie będzie mi ciężko przywrócić mój głos do dość normalnego stanu xddd

The Hanging Tree - trochę się pogubiłam z rytmem na początku tbh, dlatego też przeciągnięte niektóre głoski.

Panic! at the Disco - Always - ehhhh. Cała pierwsza zwrotka i pierwszy refren to dla mnie makabra, potem chyba jest lepiej, ale no. Śpiewając to trochę się załamałam stanem swojego głosu więc no xddd Nie oczekuj(cie?) zbyt wiele xd

No i dwie Holzi, z czego w sumie jedna NAWET mi wyszła moim skromnym zdaniem, ale pozostawię wam ocenę:

Angel on Fire

Devil In Me

I owszem, dodałam PIERDYLION wodotrysków xddddddddd Nie wiem czy brzmi to lepiej ale #fun

• Nina14 lubi to

#11 Charionette

Charionette
  • 339 postów

Napisano 13 październik 2017 - 21:29

Dziękuję za spełnienie życzeń  :wub:

The Hanging Tree - uwielbiam  <3  początek faktycznie troszkę "rozjechany", ale później...wooow. Końcówka to po prostu mistrzostwo, nie wiem co jeszcze mogłabym dodać.

Panic! at the Disco - Always - <3 już za sam wybór xD lubię ten utwór (chociaż uważam, że na tej płycie są lepsze) szczególnie za słowa i taki, hmm..., klimat. Udało Ci się go oddać, chociaż nie jest to łatwe. Brendon ma tak szaloną skalę głosu i potrafi szybko, łatwo i przyjemnie przeskakiwać między tonacjami. Jest to chyba najbardziej "twój" cover jaki słyszałam, ale to nie znaczy, że jest źle. Na tym polegają covery, nie? :D Miło i przyjemnie się słuchało.

Angel on Fire i Devil In Me - ocenię razem, a co tam xD Uwielbiam Halsey i uwielbiam Ciebie w tych piosenkach. Nie wiem dlaczego, ale Twoja barwa pasuje mi idealnie do takich "depresyjnych" piosenek. Obie są naprawdę świetne, ale jeśli miałabym wybrać to padłoby na Devil In Me (i jako piosenka i cover) :D.  I słyszę lepszą jakość (szczególnie w drugiej piosence).

Ja tam lubię wodotryski, #fun xD

L9ylKFA.png

#12 Meryam

Meryam

• 252 postów

Napisano 24 październik 2017 - 13:47

Dziękuję <3 Co do Always, to Brendon ma właśnie fajną łatwość w tym wszystkim, której ja w sumie nigdy nie miałam, ale lubię tę piosenkę za "ciepło" jakie od niej bije. Cieszę się, że udało się to oddać ;)

Ella Henderson - Mirror Man

Adele - He Won't Go

Znów, wybrałam niełatwe piosenki, ale kocham takie ciepłe, "cozy" utwory, z klimatem takiego właśnie deszczowego, jesiennego wieczoru przy herbacie i pod kocem.

#13 Charionette

Charionette
  • 339 postów

Napisano 27 październik 2017 - 21:30

O właśnie "ciepło" to jest słowo, które idealnie opisuje tę piosenkę (a nie mogłam tego słowa znaleźć) :D

kocham takie ciepłe, "cozy" utwory, z klimatem takiego właśnie deszczowego, jesiennego wieczoru przy herbacie i pod kocem.

Cóż, ja też takie utwory uwielbiam <3 

Ella Henderson - Mirror Man - o jaa, jakie to było przyjemne  :wub:  jasne, słyszałam kilka nieczystości, ale bardzo podoba mi się lepsza jakość i zabawa efektami. No i ta barwa głosu...cudo tak bardzo, że nie wiem co jeszcze mogę napisać  :D 

Adele - He Won't Go -  Adele to trudny materiał, no nie ma się co oszukiwać. To, co ona potrafi zrobić z głosem jest niesamowite. I teraz się okazuje, że to co Ty potrafisz zrobić z głosem jest równie niesamowite xD Momentami miałam ciary przez ten niski głos. Nie wiem czy to kwestia tego, że bardzo lubisz piosenki w tym klimacie, czy tego, że to ja je tak lubię, ale mam wrażenie, że te covery są takie totalnie Twoje, że je "czujesz" :D

L9ylKFA.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych