Skocz do zawartości

• instagram
  • facebook

Zdjęcie

[TS4] Pod lupą

#obama #thesims #lasyrównikowe #teams #fight

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 raffashion

raffashion
  • 31 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 19:04

A coś mnie pokusiło żeby napisać
Zapraszam!

XF0hNoJ.png

i na tym byłby koniec...

Wszystko zapowiadało się całkiem niewinnie, nic nie zwiastowało katastrofy, która nadeszła. Doszło do rzeczy skandalicznej, w drużynie dopuszczono się zdrady. Ta grupa była jednym słowem nieprzeciętna, każdy jej członek był zupełnie inny. Mimo tego wszyscy w razie zagrożenia wspierali się nawzajem. Tak było do momentu, w którym jedno z nich postanowiło odwrócić się do reszty plecami. Sekrety składu zostały wydane i upowszechnione ludziom z szarej strefy. Dopuściła się tego jedyna brunetka wśród nich. Swoim zachowaniem wzbudzała nieliczne podejrzenia, lecz nikt z nich nie śmiał zwrócić jej uwagi. Na co dzień zachowywała się podobnie jak każdy z nich. Jedynym wyjątkiem było spożywanie posiłków oraz spędzanie wolnych chwil – każda osoba z drużyny, w dniu, posiadała sto siedemdziesiąt minut na prywatne sprawy, dlatego bycie w organizacji stanowiło ogromne poświęcenie.

VTxwO2B.png

Poniedziałek, godz. 9:00, Sierpień 2020 rok.

Gdy Megan stanowiła część drużyny, podzieliła się ona na dwa składy: w pierwszy wchodzili Westly, Raphael, Annie – a w drugi Megan, Riki i Marcel. Ten poranek zmienił większość codziennych czynności. Skład, na którego czele stała Marta zbliżył się do pierwszego, po czym postanowili złączyć siły i wspólnie zwalczyć przestępczość w strefie StawCutz. Siedziba organizacji znajdowała się w tzw. Kaktusie – serii podziemnych pomieszczeń. Na powierzchni znajdowały się lasy równikowe, co całkowicie odcinało ich od cywilizacji. Na szczycie wielu drzew znajdowały się urządzenia satelitarne, baterie słoneczne, itp. System ochronny zabezpieczał je przed porą deszczową – bo jak wiadomo, w lasach równikowych występują obfite opady. Całe centrum dowodzenia było strzeżone przez dziesiątki działek poukrywanych pomiędzy zaroślami, a poustawiane w nich pułapki odstraszały wrogów. Strefa StawCutz znajdowała się około siedemset kilometrów na północ od siedzimy RSD. Jedynym dogodnym transportem były specjalnie oddzielone linie powietrzne, którymi posługiwała się drużyna. W momencie, gdy Meg została wydalona ze składu została zmieniona ogólna lokalizacja, a centrum postanowiło wzmocnić zabezpieczenia. Wszyscy członkowie martwili się czy ich wróg numer jeden nie postanowi wykorzystać ich tajemnic służbowych przeciwko nim.

Sobota, godzina 19:46, Listopad 2021

Następnej zimy, podczas wieczornej piętnastominutowej przerwy, do lotniczego oddziału w Kaktusie wleciał nieznajomy obiekt, który z niewyjaśnionych powodów dostał pozwolenie na lądowanie. Wszyscy członkowie organizacji wyjechali windą na poziom pierwszy, gdzie znajdował się oddział, a im oczom ukazał się prezydent USA.

46mWeCo.png

Niska, zwinna, blond włosa dziewczyna weszła za nim. Po uroczystym przywitaniu doszło do wymianu kilku zdań, jednak dziewczyna milczała. W jej oczach widać było wyraźne zakłopotanie i dezorientację. Barack Obama zaczął oswajać obie strony z aktualną sytuacją. Blond włosa zrozumiała, że po serii testów psychologicznych i fizycznych została wybrańcem do obrony w strefie StawCutz.

JWDZU2i.png

- Mam nadzieję, że będzie Wam się dobrze współpracowało – powiedział prezydent patrząc na nową dziewczynę, Natalie. – Niestety, jest również drugi powód mojej wizyty. - Brygada zmierzyła się wzrokiem, gdyż od dłuższego czasu nie byli informowani o tym, co dzieje się w szarej strefie, jak i w strefie SC. – Ponad rok temu z waszego grona odeszła Megan Cares, od początku jej zdrada nie wróżyła Wam nic dobrego. Flaucher z Europy przechwycił ją i obiecanym stanowiskiem wywarł na niej ujawnienie prawdy. - Annie zwróciła wzrok ku Rikiemu, gdyż wspólnie przeprowadzali miejscowe usuwanie pamięci na Meggie.

aQXacrL.png

- Środki, których zdrajczyni użyła przed zabiegiem przechytrzyły nasze zabezpieczenia i wprowadziły zmianę w systemie, jednym słowem nas oszukała. Według tego co wiecie Megan posiadała podstawy swojej świadomości, jednak to wszystko było zwykłą grą aktorską. Mimo jej złych intencji, jestem pod wrażeniem tej dziewczyny. Stanowi ona dla Was wielkie zagrożenie, a jej umiejętności, doświadczenie i zdobyta wiedza tylko wzmacnia jej sile. Europejski Flaucher postanowił wykorzystać ją do swoich negocjacji z amerykańskim rządem. Sojusz NATO został zerwany, co osłabiło Europę na arenie międzynarodowej. Japonia wyciągnęła do nas dłoń i ma zamiar Was poznać. - Zaprosimy ich do jednej z pańskich rezydencji i wypijemy sobie parzoną herbatkę z kokosem? – powiedział arogancko wchodzący nagle Marcel. Nikt nie zauważył jego nieobecności.
– Przyszedłem tylko powiedzieć, że kibel na A1Z9 trochę się zatkał – burknął.
- Popełniłem wielki błąd wysyłając Cię tutaj… – powiedział prezydent.
- No mimo wszystko, lepiej sprzątało mi się pański gabinet, szanowny prezydenciku.
- Prezydencie, wracając... Na czym miałaby polegać ta rozmowa? – spytała Annie, kompletnie ignorując Marcela.

Postacie, które wystąpiły:

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych